Jump to content

krótka historia Homo Sapiens


BLACK_PANTHER
 Share

Recommended Posts

Bardzo podoba mi się tamat Martino2008 o tym, że ludzie zaczną zastanawiać się nad sensem swojego istnienia. Ten krótki text jest naprawdę genialny.

http://www.ezoforum.pl/chrzescijanstwo/86799-co-jesli-ludzie-zaczna-sie-zastanawiac-nad-sensem-swego-istnienia.html

 

 

 

A kim są gospodarze ?

 

Otóż Biblia m.in mówi, że zostaliśmy stworzeni na obraz i podobieństwo Boga. Można zatem domniemywać, że Bóg ma płeć oraz kość ogonową. Na pewno wiemy już, że jest humanoidem gdyż inaczej nie moglibyśmy być stworzeni na jego podobieństwo.

Więc jak to jest, że Bóg ma kość ogonową ?

To wszystko zależy kto kogo uznaje za Boga. Jeśli za Boga uważamy istotę absolutną nad którą już nie ma zwierzchnictwa wtedy określenie Bóg, którym posługuje się homo sapiens jest nieprawdziwe. Nawet w Biblii sam Bóg przyznaje, że nie będziesz miał innych bogów poza mną. Gdyby jednak przyjąć, że bogowie to pozaziemska rasa, tak potężna iż homo sapiens w swej ignorancji bierze ją za Boga – wtedy zrozumiemy dlaczego każda religia jest prawdziwa. Wszystkie religie oparte są na prawdziwych wydarzeniach lecz niekoniecznie pozwalają Ci wyjść poza krąg reinkarnacji by uzyskać wolność gdyż reinkarnacja to więzienie i szatańska matnia.

 

Jak wyjść z ciągu reinkarnacji ?

 

Tu jestem ciekawy Waszych opinii. Chciałbym zobaczyć jaką samoświadomość macie Państwo.

 

Moje otoczenie i czasoprzestrzeń.

 

Świat w którym żyjecie jest holograficznym „oszustwem”. Takie coś nazywa się iluzją. Iluzja nie jest w istocie tym na co wygląda. Dlaczego świat jest holograficzną iluzją ? Ano dlatego, że w chwili obecnej wiek i promień Wszechświata szacuje się na 13,7 mrd lat świetlnych. Edwin Hubble w jedną noc swoim odkryciem poszerzył statyczny model einsteinowski miliony razy. Odkrył, że Universum się rozszerza i to coraz szybciej. Naukowcy nie potrafią jeszcze obliczyć pędu (czyli szybkości ekspansji).

Jaki z tego wniosek ?

 

Taki, że jak każdy z Was widzi – Wszechświat jest ogromny. Więc jak mógł wybuchnąć z małego punktu ? Nie mógł – to proste : ) Proszę mi tylko nie pisać, że Big Bang jest hipotezą – to teoria naukowa, która powstawała przez okres ok. 100 lat a bezpośrednim dowodem empirycznym jest mikrofalowe promieniowanie tła.

Cała ta wielka materia naszego kosmosu była kiedyś w punkcie osobliwości tzw punkcie Planck'a miliony razy mniejszego od atomu ? Zatem ogrom i wielkości, które widzicie są iluzyjne gdyż można je ścisnąć do postaci, której nie dostrzeżecie nawet pod najbardziej obecnie zaawansowanym mikroskopem.

Atom wypełniony jest w 99,9999% pustą przestrzenią – masy/energii jest w nim niewiele w stosunku do jego objętości.

Czyli cały otaczający nas świat składa się prawie tylko z pustej przestrzeni.

(każdy może sprawdzić to z wiedzą ówczesnej fizyki kwantowej)

 

Jak być poza czasem i przestrzenią ?

 

Prędkość światła w próżni jest stała i wynosi ok. 300k km/s. Jest to już najszybsza prędkość w materii barionowej czyli w naszej czasoprzestrzeni. Jeśli światło przepuścicie przez jakąś przeszkodę np.: diament będzie to już 125k km/s – czyli fotony stracą ponad połowę prędkości.

Dokładnie taką samą przeszkodą jest czasoprzestrzeń, która jak każdy materiał wyhamowywuje światło w tym przypadku do 300k km/s. Jak znaleźć się poza czasoprzestrzenią ?

To trudne pytanie ponieważ jak wiecie z teorii względności czas jest względny. Nie ma jedynego, absolutnego, niezależnego czasu dla wszystkich. Nie istnieje coś takiego jak uniwersalny czas obowiązujący każdą świadomość. W tym stanie czyli na planie fizycznym nie wyjdziecie poza czasoprzestrzeń, ale wychodzicie poza czasoprzestrzeń barionową do czasoprzestrzeni astralnej kiedy praktykujecie OOBE. A co się dzieje podczas LD ? Wtedy ustanawiacie własną czasoprzestrzeń. W LD możecie stworzyć sobie własny Wszechświat i być poza jego czasem i przestrzenią czyli w praktyce sprowadza się to do bycia Bogiem absolutnym dla tego wymiaru – a z kolei bycia mrówką w innym wymiarze (każdy człowiek z osobna jest mrówką).

 

Dlaczego człowiek nie pamięta poprzednich żyć ?

 

Bo ma nie pamiętać. Homo sapiens jest czymś w rodzaju dawcy energetycznego dla innej rasy z innego wymiaru. Najprawdopodobniej energia wykorzystywana jest do procesu dalszej kreacji gdyż niektórzy wiedzą, że OOBE może zmęczyć ciało fizyczne. No i znowu wrócę do wątku Martino2008. Macie na Ziemi obecnie kilku ludzi, którzy przeszli przez Źródło. Oni wiedzą, że Źródło nie ma EGO. Kiedy zrozumiesz, że Bóg jest bez EGO wtedy osiągniesz wolność. Wszyscy ziemscy bogowie mają EGO – jest ich na Ziemi chyba z 30 na dzień dobry albo i 50. I są wyjątkowo potężni – ale nie na tyle by się nie znalazł ktoś potężniejszy. Wierzcie tylko sobie i swojej intuicji – istoty w OOBE niekoniecznie będą mówić wam prawdę – tak samo jak niemcy niekoniecznie mówili prawdę o obozach koncentracyjnych wśród społeczeństwa. Każda istota z EGO ma cele i osiąga je na różne sposoby.

 

 

 

Mnich oświecony

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...