Skocz do zawartości

Astrokartografia ,prosze o pomoc !


Travelmater

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich zainteresowanych ezoteryka i astrologia:icon_smile:

 

jestem tu nowy na forum i mam nadzieje ze znajde pomoc z waszej strony bo juz z czasem zaczynam watpic,glupiec i wariowac:prosi::bezradny:

 

chodzi mi konkretnie o to ze w miejscu zamieszkania mam np slonce w ascendencie lecz po zrobieniu relokacji na jednym z programow w internecie wychodzi nagle ze to samo miejsce jest pod znakiem pluto i nie zbyt dobre !?

czy to jest normalne i mozliwe ?

 

pytanie nr 2 : czy wystarczy kierowac sie obliczona astrokartografia zeby podiac np decyzje o emigracji ?

 

pytanie nr 3 : czy np osoby co maja linie wenusa zbyt daleko od miejsca urodzenia lub zamieszkania nie moga miec dobrego powodzenia w sprawach milosnych i partnerskich ?

 

pozdrawiam i z gory dziekuje za pomoc:poklon:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem z własnego doświadczenia, że na kwestie powodzenia w sprawach partnerskich, miłosnych itd., najbardziej wpływa kondycja czakry serca i czakra sakralna. Nie ma to wg. mnie związku z tym gdzie mieszkasz, bo w każdej miejscowości od wielkich metropolii po małe wsie mieszkają koło siebie ludzie, którzy są bardzo szczęśliwi jak również ci, co nigdy szczęścia nie zaznali, więc nie można powiedzieć, że miejsce przebywania ma jakiś wpływ bo to zupełnie nie ma sensu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam sydney !

po pierwsze wiem dokladnie co masz na mysli i to racja,zgadzam sie z toba:okok:

lecz z drugiej strony mysle ze nie warto tez tego lekcewazyc jak wielki wplyw moga miec poszczegulne planety na nas.

i z tego co czytalem to raczej powinismy byc w roznych miejscach inaczej przez ludzi odbierani,np przez plec inna.

czy twierdzisz ze nie bedzie kompletnie zadnej roznicy pomiedzy np miejscem gdzie mamy mocny wplyw wenusa a mocny wplyw marsa ?

lecz ogulnie nie tylko o to mi chodzi:icon_smile:

najwiekszy dylemat sprawiaja mi pytania 1 i 2 !

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...