Skocz do zawartości

Matura, niezwykła moc


WerkaDe

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie. Ostatnio śniło mi się, że normalnie studiowałam tak, jak teraz, ale weszła jakaś ustawa z ministerstwa edukacji, że jedna matura nie wystarczy i wszyscy muszą napisać drugą maturę. Wobec tego ja i moi znajomi ze studiów chodziliśmy normalnie na zajęcia na uczelni, ale też codziennie na lekcje do liceum, by w maju napisać maturę. Pamiętam jak wchodziłam do szatni w liceum, do którego kiedyś uczęszczałam i zobaczyłam moją przyjaciółkę jak zmieniała buty. Była poirytowana, że musimy chodzić znowu do szkoły. Potem przyśniło mi się, że mam super moc - mogłam unosić wodę i sprawiać, że przybiera różne kształty. Poszłam nawet do specjalnej szkółki, gdzie różni ludzie uczyli się jak rozwijać swoje super moce. Był tam nauczyciel, który postawił przede mną szklankę wody i kazał ją unieść, skupić się. Udało mi się unieść wodę poza poziom szklanki. Potem moja moc rozwinęła się na tyle, że mogłam manipulować wielką ilością wody. Stałam na plaży i siłą woli podnosiłam galony morskiej wody i robiłam wielkie fale. Nikt z plażowiczów nie wiedział, jak to się dzieje. Co takie sny mogą oznaczać, z góry dziękuję za int. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Druga matura może oznaczać, że potrzebujesz w życiu wykazać się po raz kolejny egzaminem dojrzałości. Niekoniecznie tym szkolnym, ale może życie postawi przed Tobą i innymi osobami jakieś wyzwania. Twoja przyjaciółka zmienia buty czyli może przygotowuje się do innej roli niż obecnie i w odróżnieniu od Ciebie trudniej jej zaakceptować rzucone przez los wyzwanie. Moc może obrazować twoje ukryte talenty, które odpowiednio pielęgnowane, rozwijane mogą rosnąć. Woda ma związek z emocjami, więc może to jest dziedzina wokół której masz szukać wskazówek na temat charakteru tych zdolności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...