Jump to content

wrozba z kart klasycznych


Roksana 1993.16
 Share

Recommended Posts

Witam byłam tydzień temu u bardzo starej wrozki mam bardzo duzy mętlik w głowie po wizycie u niej ponieważ z sytuacji ktora jest wynika na to ze nie ma szans zeby sytuacja się zmieniła a wrozka powiedziala mi ze będzie zupelnie odwrotnie. Wrozyla mi ze zdjeciem osoby o ktora pytalam z kart klasycznych i tu sa moje ptanie na ile takie wrozby sie sprawdzaja? I jak to jest z czasem bo ona powiedziala kilka dni ? Czy karty moga nam pokazac to czego my pragniemy? Bardzo proszę o odp bo bardzo mnie to nurtuje

Link to comment
Share on other sites

  • Administrator

Jeśli powiedziała, że kilka dni to niebawem będziesz miała okazję to zweryfikować i będziesz wiedziała, na ile ta wróżka jest wiarygodna :)

Nie ma reguły na ile wróżby się sprawdzają (czy to karciane, ze zdjęcia czy inne) - to zależy od umiejętności wróżki. To, że jest stara, nie znaczy że u niej wszystko na 100 % wyjdzie, bo nie wiek jest kryterium przy stawianiu kart, jasnowidzeniu itp. tylko zdolności "wizyjne". Ale na ogół starsze osoby są doświadczone w sztuce kartomancji, więc można przypuścić, że wie i umie więcej od młodszej stażem, nawet i utalentowanej ale jeszcze bez doświadczenia w zawodzie.

To, że według Ciebie nie ma szans aby sytuacja się zmieniła nie ma znaczenia - cuda wszak się zdarzają a są karty, które o nich mówią. Jednak możliwe, że wróżka źle coś zinterpretuje, bo to też człowiek i pomylić się może.

A w ogóle, szczególnie w trudnych, poważnych sprawach najlepiej byłoby udać się do wróżki, którą jest przetestowana przez wiele osób i cieszy się dobrą opinią sprawdzalności. Może i niełatwo taką znaleźć, ale dla chcącego nie ma nic trudnego i warto się wysilić poszukując takowej.

Karty mogą pokazać to czego się pragnie, zarówno jeśli wróży się sobie jak też i innej osobie, której pole energetyczne jest na tyle silne, że zasłania przekaz - wtedy właśnie najczęściej pokazują się pragnienie i chciejstwa pytającego a nie prawdziwe odpowiedzi. Słaba wróżka nie poradzi sobie z taką "zasłoną" i odczyta to, co klient chce usłyszeć.

A czasami karty nie chcę udzielić odpowiedzi i nie ma zmiłuj, ale w takiej sytuacji trzeba klientowi o tym powiedzieć a nie snuć opowieści wziętej z sufitu, co niestety też się zdarza.

Czy ta wróżka u której byłaś jest kimś znanym, ktoś Ci ją polecił, czy sama ją jakoś znalazłaś?

Link to comment
Share on other sites

Dostałam ją z polecenia stawia karty dłużej niz ja żyję było u niej kilku moich znajomych którym duzo sie sprawdziło ale tez slyszalam opinie ze niektorym nic sie nie sprawdzilo co powiedziala. Wczoraj powtorzylam wrozbe i karty powiedzialy mi prawie to samo ale znalazły sie tez nowe wątki tym razem poszlam do niej bez żadnego nastawienia

Link to comment
Share on other sites

  • Administrator

Roksana, w takim razie wróć tu z weryfikacją :)

W zasadzie wróżby się nie powtarza, no ale skoro już, to tym bardziej czekamy na opinię.

Troszkę mnie zaskoczyło, że niektórym nic się nie sprawdziło, bo nawet jak wróżba jest nietrafna, to raczej nie na 100 %, zwłaszcza u osoby, która wróży "od wieków"... no ale, może ona tak ma, może to wyczerpanie energetyczne, pani jest starsza i zwyczajnie, z powodów fizycznych może tak być.

Link to comment
Share on other sites

Napewno wroce i powiem co i jak w glebi licze na to ze sie sprawdzi to co mi powiedziala. Powiedziala mi tez duzo rzeczy o teraźniejszości które sa prawda a nie mogla o tym wiedzieć i o mnie samej jaka jestem i to tez sie zgadza. Wiec licze na pomyslne rozwiązanie sprawy

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...