Jump to content

Sok z pomarańczy i architektura renesansu


marianna000
 Share

Recommended Posts

śniło mi się, że pracowałam w jakiejś kawiarni i był tam mój były z którym nic mnie już nie łączy, (nie mamy do siebie żadnych uczuć, kolegujemy się), poprosiłam go żeby pomógł mi przynieść pomarańcze z zaplecza bo klient zażyczył sobie sok z 16 pomarańczy (lol)

Zamiast pomóc mi je zabrać on je obrał co sprawiło że ich przyniesienie było trudniejsze.

Na to wszystko pojawił się ktoś z kim się niedawno rozstałam (bardzo mi go brakuje) i zaczął mi pomagać. Potem gdzieś szliśmy w dwójkę i mówiłam mu jak bardzo nie cierpię zołzy z którą flirtował przez którą się rozstaliśmy. MNagle znaleźliśmy się w jakimś starym mieście, było tam pełno zabytków i starych, bardzo zadbanych budynków, wyglądało to na starą włoską architekturę renesansu, chodziliśmy wąziutkimi uliczkami, staliśmy na balkonie z niesamowicie piękną balustradą i było mi dobrze czuć jego obecność, czułam się bezpiecznie

Link to comment
Share on other sites

Pomarańcze mogą nawiązywać do sfery uczuciowej. Zastanawia mnie ta liczba 16 czy jest jakimś konkretnym wyznacznikiem czegoś istotnego w Waszym życiu. Ten, którego utraciłaś jest dla Ciebie wsparciem w problemach, okazuje się, że możesz na niego liczyć. Ten drugi co został na stopie koleżeńskiej natomiast coś Ci utrudnia, lub będzie utrudniał. Balkon może pokazywać szerokie perspektywy. Może dojdzie do okoliczności, w których ten, za którym tęsknisz odegra jakąś rolę.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...