Skocz do zawartości
MichaU

Prosta , działająca metoda na LD

Rekomendowane odpowiedzi

MichaU

Witam

Chciałem wam przedstawić moje 2 metody na LD ,

może nie tak bardzo moją bo chodzi tu o kotwicę , jednak dowiedziałem się o tym dopiero po tym jak zacząłem używać tych metod :P

1. Kiedy jesteś bardzo zmęczony tak ,że same zamykają Ci się oczy - połóż się spać ale podeprzyj głowę ręką i zaśnij - ja mam LD po tym zawsze :D

2. Przed snem kiedy nie jesteś bardzo zmęczony włącz sobie coś dosyć głośnego , np jakiś film z YT z polskim komentarzem - słysząc słowa we śnie powinieneś ogarnąć ,że to sen :P

Wiem ,że to raczej nic nowego jednak chciałem podzielić się swoimi doświadczeniami :D

Pozdrawiam ^^

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Auegamma

Witam,

czy ktoś inny testował Twoje metody? Jeżeli tak, jakie były rezultaty i po jakim czasie?

Pozdrawiam,

Auegamma

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
MichaU
Witam,

czy ktoś inny testował Twoje metody? Jeżeli tak, jakie były rezultaty i po jakim czasie?

Pozdrawiam,

Auegamma

Kolega testował 2 metodę i mówił ,że jest bardzo dobra i za 1 razem miał LD , tak samo kuzynka i podobno u ich znajomych też działała i to wielokrotnie :D

Sam dziś miałem LD przez tą metodę , należy jednak nie być za bardzo zmęczony bo za szybko odetniesz swoje zmysły i nie usłyszysz dźwięku :P

1 metoda nie była testowana bo żaden znajomy , któremu o tym powiedziałem nie był na tyle zmęczony by zasnąć w takiej pozycji. :D Jednak ta metoda to WILD i ja opisałem tu tylko kotwicę do niego . Jednak jak ja byłem bardzo zmęczony to działała :) I nie jeden raz.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Arugifa

hmm.... ciekawe.

Spróbować nie zaszkodzi prawda ?:)

zobaczymy czy u mnie Twoje metody dadzą radę

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi