Jump to content

Anioły dla przyszłych matek i ich dzieci


Daria_Hexe
 Share

Recommended Posts

Anioły można poprosić o czuwanie nad zdrowiem matki (i dziecka) już od momentu poczęcia.

 

Skąd pomysł, żeby wzywać anioły na pomoc podczas ciąży i porodu? To chyba naturalne, w końcu są dla nas w każdym momencie życia, dlaczego więc nie wtedy, kiedy dzieje się prawdziwy cud – powstanie nowego życia?

 

Warto jedynie pamiętać, że jest tu pewnego rodzaju „specjalizacja". Dobrze wiedzieć, do jakiego anioła zwrócić się z prośbą o pomoc. Poniżej przedstawiamy imiona aniołów dla ciężarnych, dla przyszłych matek i dla malutkich dzieci - w szczególności dla wcześniaków.

 

Anielskie wsparcie na cały okres ciąży: Muriel

 

W trakcie stanu błogosławionego warto często modlić się do archanioła Muriela, który skutecznie łagodzi wszelkie lęki matki związane z wizją porodu i czekającymi ją obowiązkami. Dzięki niemu spokój matki „płynie" do dziecka, co zapewnia mu prawidłowy rozwój. Na krótko przed porodem poproś go o opiekę. Własnymi słowami.

 

Na łatwiejszy poród: Michał, Gabriel i Rafael

 

Archanioł Michał daje matce i ojcu energetyczne wsparcie. Uspokaja także dziecko przygotowujące się do opuszczenia ciała matki. Podczas porodu opiekuje się brzuchem i lędźwiami ciężarnej, co zapewnia noworodkowi „łatwiejszy start" w życie. Jeśli kobieta wie, że podczas porodu mogą pojawić się komplikacje, może modlić się o pomoc właśnie do archanioła Michała.

 

Przed samym rozwiązaniem warto przywołać również archanioła Gabriela – anioła zwiastowania. Zapewnia on też harmonijny rozwój ciąży. Gabriel zarządza wcieleniami wszystkich dusz, jakie przychodzą na świat. Dlatego, zawezwany przez przyszłych rodziców, da dziecku podczas porodu wielką siłę. Jego obecność zapewni matce bardzo mocną więź z niemowlęciem.

 

Podczas skomplikowanych porodów zawsze jest obecny archanioł Rafael, żeby zbudować wokół matki i dziecka ochronną energetyczną kopułę. Jeśli przywoła go lekarz, położna lub rodzice, jego opieka będzie jeszcze bardziej skuteczna. Ostatnio często słyszy się, że położne pracują ze swoimi aniołami stróżami, ponieważ ich praca jest ważną częścią planu życiowego dziecka przychodzącego na świat. Od ich umiejętności tak wiele przecież zależy. Czasami też sama dusza dziecka, czując się zagrożona, woła na pomoc Rafaela, który generalnie jest aniołem zdrowia – pomaga zachować je w dobrym stanie, a także daje ulgę wszystkim cierpiącym i potrzebującym uzdrowienia.

 

Poporodowe traumy pomoże zmieść anioł Uriel

 

Propagatorką idei pomocy aniołów w momencie poczęcia, podczas ciąży i porodu jest niemiecka angelolog i terapeutka, Ingrid Auer. Swoje obserwacje prowadziła przez wiele lat, a teraz wykorzystuje zebrane doświadczenia w pracy z przyszłymi matkami. Kobiety mówią o lepszym samopoczuciu, spokoju wewnętrznym i niezachwianym przeświadczeniu, że obecność boskich posłańców zapewni im bezpieczeństwo podczas ciąży.

 

– Gdy zapowiada się trudny, skomplikowany poród – mówi Auer – warto prosić również o opiekę archanioła Uriela, wypełnionego mądrością, światłem Boga i miłością. A gdy poród wymaga cesarskiego cięcia, warto przywołać anioła stróża lub jednego z archaniołów, by czuwał nad zdrowiem dziecka i matki. Dziecko samo w tym czasie utworzy energetyczną spiralę światła łączącą go z ciałem matki. Kiedy podczas narkozy dusza na krótko opuszcza ciało, łączność z nią utrzymana jest poprzez snop boskiego światła.

 

– Warto wiedzieć, że narkoza zawsze jest swego rodzaju energetycznym „zanieczyszczeniem" aury, a jej energia potrafi się w ciele utrzymywać przez wiele lat – tłumaczy Auer. – Obecność aniołów niweluje wszelkie zakłócenia w aurze i trudności w czasie porodu. Sprawia, że poporodowa trauma nie utrzymuje się w organizmie i duszy matki przez wiele lat, jak to zwykle bywa, lecz ustępuje już po kilku tygodniach.

 

Pomoc dla wcześniaków przynosi anioł Norael

 

Poród często jest wielką traumą dla noworodków, a jeszcze większą dla wcześniaków – przedwczesne urodzenie się dziecka łamie karmę pomiędzy nim a matką. Dlatego warto wezwać na pomoc archanioła Noraela. Anioł ten otacza opieką noworodka i dba o jego zdrowie, a matce daje wewnętrzny spokój – czuwa nad nią i pomaga jej pokonywać lęki związane z odpowiedzialnością za dziecko.

 

Młode matki po porodzie powinny również poprosić o pomoc archanioła Uriela, który pomoże im harmonijnie przejść w świat czekających je obowiązków i dobrze pełnić nową, najważniejszą w ich życiu rolę.

 

(Marta Ammer,Astromagia)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...