Jump to content

Anty - Horoskop: Horoskop Negatywny


Daria_Hexe
 Share

Recommended Posts

Wszyscy mamy zalety, ale… nie jesteśmy też wolni od wad. Dla własnego dobra poznajmy je. Oto horoskop z przymrużeniem oka, który punktuje wszystkie nasze niedoskonałości...

 

Baran 21.03 – 20.04

Barany są strasznie zarozumiałe. Wydaje im się, że mają wyjątkowo rozległą wiedzę, która przy bliższym poznaniu okazuje się dość płytka. Ludzie spod tego znaku bywają kłótliwi i złośliwi. Wybuchy złości są więc u nich na porządku dziennym. Za to trudno im odmówić sprytu. Swoją niewiedzę Barany nadrabiają niewyparzonym językiem i… wyjątkową bezczelnością. Ludzie spod tego znaku są hałaśliwi i skupieni na sobie. Potrafią być rubaszni, a nawet wulgarni. Uwielbiają też fantazjować, zwłaszcza panowie pod tego znaku, na temat swoich erotycznych podbojów.

 

Byk 21.04 – 20.05

Osoby spod znaku Byka są zwykle bardzo leniwe. Nic więc dziwnego, że rzadko dochodzą do wielkich pieniędzy. Jedynym sposobem na jako taki dobrobyt jest dla nich wygrana w lotka i… oszczędzanie, które z wiekiem może się zamienię w chorobliwe skąpstwo. Byki rzadko mają jaki pasje, bo to kosztuje – wiadomo. Jedyne, na co nie żałują pieniędzy, jest jedzenie, a Byki kochają jeść. Nic więc dziwnego, że często mają problemy z nadwagą, z którą u walczą przy pomocy wymyślnych diet. Wszystko to jednak daremne, bo Byki w ogóle nie mają silnej woli.

 

Bliźnięta 21.05 – 21.06

Bliźniaki są dwulicowe i zmienne. Sprawiają wrażenie nieco zagubionych i niepewnych, ale to tylko maska, za którą najczęściej kryje się wredny charakter. Jeśli to tylko możliwe, bez skrupułów wykorzystują dobroć innych, którą oni nazywają naiwnością. Bliźniaki uwielbiają brylować w towarzystwie, zwłaszcza w nieznanym. Wtedy starają się być urocze. Ich dobrzy znajomi wiedzą jednak, że to tylko gra. Bliźniaki bywają dość nieodpowiedzialne i kochliwe. Pojęcie wierności jest im więc całkowicie obce, a swoich romansów nawet nie próbują ukryć przed partnerami, bo po prostu nie liczą się z ich uczuciami.

 

Rak 22.06 – 22.07

Raki to zazwyczaj ludzie bez charakteru. Zdają się więc na innych, którzy zwykle ich wykorzystują. Nauczone złymi doświadczeniami Raki stają się z wiekiem coraz bardziej podejrzliwe i smutne. W końcu dochodzą do wniosku że nic dobrego ich w życiu nie spotka. Ludzie spod tego znaku mają liczne uzdolnienia, jednak brakuje im wiary w siebie i nawet, gdy osiągną jakiś sukces, nie potrafią się z niego cieszyć. Takie podejście do życia bardzo obciąża bliskich, którzy mają dość tego wiecznego marudzenia.. Raki są bardzo oszczędne. Ich cechą rozpoznawczą jest też ostrożność przez co często tracą swoją szansę na dobrobyt.

 

Lew 23.07 – 23.08

Lwy, a zwłaszcza Lwice, uwielbiają być w samym centrum uwagi. Lubią, gdy ktoś je chwali, podziwia i docenia. Dopiero wtedy czują się dopieszczone. Oklaski, kwiaty i sława to ich żywioł. Dla chwili chwały są zdolne do wszystkiego. Lwy nie pogardzą tez pieniędzmi i dobrobytem, z którym utożsamiają prawdziwe szczęście. Egocentryczne i skupione na sobie rzadko mają przyjaciół. Trudno zaprzyjaźnić się z kimś, kto mówi tylko o sobie i, co gorsza, jest chorobliwie gadatliwy. Specyficzne poczucie humoru i niedyskrecja to znaki rozpoznawcze Lwów, dlatego lepiej nie powierzać im sekretów, bo mogą ich po prostu nie dotrzymać.

 

Panna 24.08 – 23.09

Osoby spod znaku Panny są bardzo uparte i zawzięte. Gdy coś idzie nie po ich myśli, zaraz wpadają w gniew i tylko czekają, żeby znaleźć winnego i wyrównać z nim rachunki. A potrafią być mściwe… Panny nie są odporne na stres, gdy więc sytuacja je przerasta, zaczynają panikować. Rozhisteryzowane wzbudzają u innych chęć pomocy, co, rzecz jasna, bez skrupułów wykorzystują. Panny sprytnie manipulują ludźmi. Wydaje im się, że są błyskotliwe i inteligentne, ale to się akurat rzadko zdarza. Osoby spod znaku fatalnie znoszą krytykę. W dodatku są chorobliwe skąpe i lubią żyć na cudzy koszt.

 

Waga 24.09 – 23.10

Największą wadą Wagi jest… niesamodzielność. Osoba spod tego znaku nawet w najbardziej błahych sprawach nie potrafi sama podjąć decyzji, zadręcza więc bliskich swoimi problemami. A jeśli już się na coś zdecyduje, to i tak potrafi kilka razy zmienić zdanie, bo nigdy nie jest zadowolona dokonanego wyboru. Wagi boją się wyzwań i wolą nie ryzykować. Rzadko awansują, bo im po prostu na władzy nie zależy. Nie potrafią tez się śmiać z samych siebie, co bywa trudne dla otoczenia, bo o byle co się obrażają. Osobom spod tego znaku brakuje luzu i dystansu do siebie.

 

Skorpion 24.10 – 22.11

Skorpiony to urodzeni blagierzy. Chcą sprawiać na innych wrażenie nieco tajemniczych, a nawet nieobliczalnych Przybierają więc różne pozy, przez co narażają się śmieszność. Ponieważ sami wciąż kłamią i oszukuj wobec innych bardzo podejrzliwi. Osoby spod tego znak bywają bardzo interesowne Nie znają znaczenia słów: „przysługa”, za to doskonale wiedzą, co to jest interes. Skorpiony mogłyby osiągnąć w życiu finansowy sukces gdyby tylko były trochę mniej leniwe i nie próbowały za wszelką cenę unikać jakiegokolwiek wysiłku.

 

Strzelec 23.11 – 23.12

Strzelce to straszni utracjusze. Nie lubią oszczędzać, zwłaszcza na sobie, nic więc dziwnego, że ciągle mają debet na koncie. Co gorsza, wciąż podejmują ryzykowne decyzje, których w ogóle nie przemyśleli. Ich życiowym mottem jest zdanie: „Jakoś to będzie…” i trzymają się go z niebywałą wprost konsekwencją przez całe swoje życie. Wobec osób spod tego znaku lepiej stosować zasadę ograniczonego zaufania, bo są zdolne do kombinowania i oszukiwania. Lepiej więc im nie powierzać ani pieniędzy, ani tajemnic. Strzelce, niestety, nie wiedzą, co to dyskrecja. Krytyczni uwagi spływają po nich jak po kaczce.

 

Koziorożec 24.12 – 20.01

Koziorożce uwielbiają być w centrum uwagi i mówić innym ludziom, jak mają żyć. Oni przecież wiedzą to doskonale. Oni zresztą wszystko wiedzą! I na każdy temat zabierają głos, choć w wielu sprawach niewiele mają do powiedzenia. Krytykują wszystko i wszystkich. Rozmowa z nimi nie jest łatwa, bo Koziorożce nie znoszą sprzeciwu i nie tolerują odmiennego zdania. Osoby spod tego znaku zodiaku nie mają wobec siebie żadnego dystansu i zawsze myślą o sobie ze śmiertelną powagą. Trudno z nimi wytrzymać, bo to urodzeni malkontenci, których nic nie cieszy i zawsze martwią się na zapas. Życie ich przeraża, zamiast cieszyć.

 

Wodnik 21.01 – 20.02

Wodniki to urodzeni intryganci. Ciągle coś knują i spiskują przeciwko komuś lub czemuś, czego nie rozumieją lub nie lubią. Skonfliktowane z całym światem, mają poczucie własnej wyjątkowości, i to pod każdym względem. Wciąż czują się pokrzywdzone przez los i „taaakie samotne”. Z upodobaniem więc użalają się nad sobą i wymagają od innych współczucia. Osoby spod tego znaku są skupione wyłącznie na sobie, trudno się z nimi zaprzyjaźnić. Wodniki są pełne sprzeczności. Zwykle ciche i spokojne, potrafią też zachować ekstrawagancko, a nawet wulgarnie. To niezwykle skomplikowana natura, histeryczna i chwiejna.

 

Ryby 21.02 – 20.03

Ryby uciekają od szarej rzeczywistości do świata marzeń. Twierdzą, że codzienna rutyna je przytłacza, dlatego nie radzą sobie z obowiązkami i bez skrupułów zrzucają je na innych. Generalnie osoby spod tego znaku uwielbiają wyręczać się bliskimi i kolegami z pracy. W dodatku wydaje im się, że inni ludzie nie tylko powinni, ale wręcz muszą im pomagać! Ryby są niedbałe, leniwe i niestaranne. Przyparte do muru, pokazowo wpadają w histerię i oczywiście wymigują się od pracy. Lepiej nie powierzać Rybom tajemnic, bo to straszne gaduły i nigdy nie wiadomo, kiedy powiedzą coś, czego absolutnie nie powinny mówić.

 

(źródło: "Astro.pl")

Edited by Ismer
scalenie postów - regulamin
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...