Jump to content

Horoskop miłosny. Co jego w Tobie pociąga?


Daria_Hexe
 Share

Recommended Posts

Docenia Twój urok osobisty czy raczej trzeźwe podejście do świata? Przekonaj się sprawdzając swój znak zodiaku.

 

Baran 21.03-19.04

Nie ma chyba mężczyzny, który pozostałby obojętny wobec Twojego niezwykłego uroku. Niektórzy unikają Cię jak ognia, gdyż boją się ostrego języka, inni tę prostolinijność i temperament uznają za największą zaletę. Bywasz „skomplikowana” w kontaktach damsko-męskich, ale nie można się z Tobą nudzić.

 

Byk 20.04-20.05

Choć czasem dominujesz w związku, nie jest to dominacja przytłaczająca. Twoja naturalność i bezpretensjonalna kobiecość sprawia, że nie narzekasz na brak adoratorów. Roztaczasz wokół siebie przedziwny urok, a jednocześnie nie ma w Tobie nic wyzywającego – to pociąga łagodnych romantyków.

 

Bliźnięta 21.05-21.06

Ponieważ robisz wszystko, żeby sprawiać wrażenie osoby niezależnej i nieprzystępnej, niejeden mężczyzna zada sobie trud, by udowodnić, iż jest w stanie podbić Twe serce i na dłużej zatrzymać Cię przy sobie. Facetów pociąga w Tobie unikalny sposób na zwrócenie ich uwagi: pozorny brak zainteresowania nimi.

 

Rak 22.06-22.07

Jesteś obdarzona instynktem opiekuńczym, dlatego lgną do Ciebie mężczyźni spragnieni ciepła i opieki, poważnie myślący o założeniu rodziny. Czują, że mogą liczyć na więcej niż przelotny flirt. Chętnie zgadzasz się na adorację, choć facetom nie będzie z Tobą lekko. Za swoją troskę domagasz się podporządkowania.

 

Lew 23.07-22.08

Wyszukana elegancja oraz aura sukcesu, którą wokół siebie roztaczasz, przyciągają mężczyzn szukających atrakcyjnej, „reprezentacyjnej” partnerki, z którą mogą pokazać się w każdym towarzystwie. Traktujesz ich z wyższością i dystansem, lecz mimo to dla wielu jesteś marzeniem o kobiecie doskonałej.

 

Panna 23.08-22.09

Nie jesteś typem kobiety, która skupia na sobie liczne męskie spojrzenia. Twoja skromność, zarówno w stroju, jak i zachowaniu, sprawia, że czasem trudno Cię dostrzec. Ujmujesz mężczyzn naturalnością, dobrym samopoczuciem. Stwarzasz wrażenie, że będziesz dobrą żoną w kuchni i kochanką w łóżku.

 

Waga 23.09-22.10

Zwracasz uwagę otoczenia wyszukaną elegancją i nienagannymi manierami. Emanujesz niezwykłym urokiem, potrafisz przy tym odnaleźć się w każdej sytuacji i towarzystwie. Podczas rozmowy z Tobą niektórzy mężczyźni mogą czuć się onieśmieleni, większość jednak podziwia Twoją klasę.

 

Skorpion 23.10-21.11

Nawet jeśli zdarzy się, że Twoja uroda odbiega od przyjętych kanonów piękna, jest w Tobie coś, co magnetyzuje mężczyzn. Gdyby mieli wybrać najseksowniejszą kobietę w towarzystwie, wskazaliby na Ciebie. Zdominujesz ich nawet w otoczeniu supermodelek, bo masz w sobie to nieuchwytne „coś”.

 

Strzelec 22.11-21.12

Niekiedy można odnieść wrażenie, że robisz wszystko, by za wszelką cenę ukryć swoją kobiecość. Jednak wielu mężczyznom to nie przeszkadza – cieszą się, że mogą porozmawiać z Tobą jak z najlepszym kumplem. W nagrodę będą mieli szansę odnaleźć w Tobie szaloną dziewczynę i demona w sypialni.

 

Koziorożec 22.12-19.01

Wielu przedstawicieli płci brzydkiej ceni Twoje trzeźwe podejście do życia i pragmatyzm. Twierdzą oni, że masz tę rzadko spotykaną u kobiet zaletę, iż w czasie dyskusji nie dzielisz włosa na czworo. Gdy na dodatek Twój rozum i rozsądek połączą się ze świetnie opakowaną urodą, trafi się im prawdziwa perła.

 

Wodnik 20.01-18.02

Mało który mężczyzna traktuje poważnie Twój idealizm i chęć uzdrawiania świata, jednak właśnie ten spontaniczny zapał i niespotykana bezinteresowność czynią Cię w ich oczach tak pociągającą. Choć niektórych zrazić może Twoja szalona natura, dla innych bywa pociągająca i niezastąpiona w związku.

 

Ryby 19.02-20.03

Za sprawą zwiewnego, czasem dziwacznego stroju, nieśmiałego spojrzenia i marzycielstwa sprawiasz wrażenie osoby pochodzącej z innej epoki, która w obecne czasy trafiła przypadkiem. Mężczyzn rozczula jednak Twoja delikatność, brak poczucia czasu. Mogą poczuć, że potrzebujesz ich opieki i pomocy.

 

(źródło: "Astro.pl")

Edited by Ismer
regulamin
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • Administrator

Połączyłam Twoje posty, gdyż niedozwolone jest umieszczanie w jednym wątku wielu postów tego samego autorstwa, jednego pod drugim.

Edited by Ismer
Link to comment
Share on other sites

  • 3 years later...

Skorpion 23.10-21.11

Nawet jeśli zdarzy się, że Twoja uroda odbiega od przyjętych kanonów piękna, jest w Tobie coś, co magnetyzuje mężczyzn. Gdyby mieli wybrać najseksowniejszą kobietę w towarzystwie, wskazaliby na Ciebie. Zdominujesz ich nawet w otoczeniu supermodelek, bo masz w sobie to nieuchwytne „coś”.

 

 

Już tak bywało, nadal tak jest, a nigdy nie wiedziałam  skąd, dlaczego:-) To prawda:-)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...