Skocz do zawartości

Sny w których jestem niewidomy


Raitokun

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry, w prawie każdym snie jaki mi się przytrafia jestem niewidomy albo mrugam oczyma tak ze widzę przez sekundę a potem przez 5 sekund nic nie mogę zobaczyć mam tak szczególnie jak przed kimś uciekam ten ktoś cały czas wygrywa i mnie dogania, bo nie wiem gdzie biegnę.

Macie takie coś? Dodam że to jest bardzo realistyczne co łączy się z tym że też denerwujące. Nie mam nad tym żadnego wpływu. :( O co z tym może chodzić?

 

Jeśli zły dział to proszę o przeniesienie

Edytowane przez Raitokun
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Bardzo prosta sprawa. Przede wszystkim emocje, które przeżywasz w tych snach - uciekasz przed czymś, itd. To jest wszystko to, co przeżywasz obecnie. Uciekasz (podświadomie) przed zdarzeniami, które cię przytłaczają na co dzień. Nie wiesz, dokąd biegniesz - bo i nie wiesz jak sobie poradzić z tymi trudnościami w życiu. Wiesz tylko, że chcesz uciec. Jesteś ślepy - bo czegoś nie dostrzegasz. Nie wiem, ile masz lat i co się u ciebie dzieje, więc przytoczę przykład:

Wyobraź sobie nastolatka, który przeżywa okres dorastania - bardzo emocjonalny i trudny czas dla każdego. Taki ktoś tak naprawdę nic nie wie o życiu, bo jest jeszcze za młody i niedoświadczony. A spotykają go różne sytuacje codzienne. A przecież, że dojrzewa - to jest przesadnie wyczulony na wszystko co idzie nie po jego myśli. I reaguje buntem. Chciałby się wyrwać z tego wszystkiego, ale nie wie jak. Brakuje mu tej mądrości życiowej, żeby sobie poradzić ze swoimi emocjami. Jest ślepy przez to. Zaślepiony emocjami nie zastanawia się nawet nad sensownym rozwiązaniem problemu.

 

Podobnie jest u ciebie. Skupiasz się na chęci ucieczki od problemów, zamiast na spokojnie przemyśleć, co jest nie tak i jak sobie z tym poradzić. I tak jest za każdym razem, kiedy dzieje się u ciebie coś złego. I za każdym razem jesteś 'zaślepiony'. I za każdym razem te emocje odzwierciedlają się we śnie.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...

Witam mi również kiedyś śniło się coś takiego i było to związane nie tylko z emocjami ale z mocnym przeżyciem. Chodziłam nic nie widząc po domu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...