Jump to content
Raitokun

Sny w których jestem niewidomy

Recommended Posts

Raitokun

Dzień dobry, w prawie każdym snie jaki mi się przytrafia jestem niewidomy albo mrugam oczyma tak ze widzę przez sekundę a potem przez 5 sekund nic nie mogę zobaczyć mam tak szczególnie jak przed kimś uciekam ten ktoś cały czas wygrywa i mnie dogania, bo nie wiem gdzie biegnę.

Macie takie coś? Dodam że to jest bardzo realistyczne co łączy się z tym że też denerwujące. Nie mam nad tym żadnego wpływu. :( O co z tym może chodzić?

 

Jeśli zły dział to proszę o przeniesienie

Edited by Raitokun

Share this post


Link to post
Share on other sites
Lilith_

Bardzo prosta sprawa. Przede wszystkim emocje, które przeżywasz w tych snach - uciekasz przed czymś, itd. To jest wszystko to, co przeżywasz obecnie. Uciekasz (podświadomie) przed zdarzeniami, które cię przytłaczają na co dzień. Nie wiesz, dokąd biegniesz - bo i nie wiesz jak sobie poradzić z tymi trudnościami w życiu. Wiesz tylko, że chcesz uciec. Jesteś ślepy - bo czegoś nie dostrzegasz. Nie wiem, ile masz lat i co się u ciebie dzieje, więc przytoczę przykład:

Wyobraź sobie nastolatka, który przeżywa okres dorastania - bardzo emocjonalny i trudny czas dla każdego. Taki ktoś tak naprawdę nic nie wie o życiu, bo jest jeszcze za młody i niedoświadczony. A spotykają go różne sytuacje codzienne. A przecież, że dojrzewa - to jest przesadnie wyczulony na wszystko co idzie nie po jego myśli. I reaguje buntem. Chciałby się wyrwać z tego wszystkiego, ale nie wie jak. Brakuje mu tej mądrości życiowej, żeby sobie poradzić ze swoimi emocjami. Jest ślepy przez to. Zaślepiony emocjami nie zastanawia się nawet nad sensownym rozwiązaniem problemu.

 

Podobnie jest u ciebie. Skupiasz się na chęci ucieczki od problemów, zamiast na spokojnie przemyśleć, co jest nie tak i jak sobie z tym poradzić. I tak jest za każdym razem, kiedy dzieje się u ciebie coś złego. I za każdym razem jesteś 'zaślepiony'. I za każdym razem te emocje odzwierciedlają się we śnie.

 

Pozdrawiam.

Share this post


Link to post
Share on other sites
patrycjaolaw

Witam mi również kiedyś śniło się coś takiego i było to związane nie tylko z emocjami ale z mocnym przeżyciem. Chodziłam nic nie widząc po domu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×
×
  • Create New...