Jump to content

Sny w których jestem niewidomy


Raitokun
 Share

Recommended Posts

Dzień dobry, w prawie każdym snie jaki mi się przytrafia jestem niewidomy albo mrugam oczyma tak ze widzę przez sekundę a potem przez 5 sekund nic nie mogę zobaczyć mam tak szczególnie jak przed kimś uciekam ten ktoś cały czas wygrywa i mnie dogania, bo nie wiem gdzie biegnę.

Macie takie coś? Dodam że to jest bardzo realistyczne co łączy się z tym że też denerwujące. Nie mam nad tym żadnego wpływu. :( O co z tym może chodzić?

 

Jeśli zły dział to proszę o przeniesienie

Edited by Raitokun
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Bardzo prosta sprawa. Przede wszystkim emocje, które przeżywasz w tych snach - uciekasz przed czymś, itd. To jest wszystko to, co przeżywasz obecnie. Uciekasz (podświadomie) przed zdarzeniami, które cię przytłaczają na co dzień. Nie wiesz, dokąd biegniesz - bo i nie wiesz jak sobie poradzić z tymi trudnościami w życiu. Wiesz tylko, że chcesz uciec. Jesteś ślepy - bo czegoś nie dostrzegasz. Nie wiem, ile masz lat i co się u ciebie dzieje, więc przytoczę przykład:

Wyobraź sobie nastolatka, który przeżywa okres dorastania - bardzo emocjonalny i trudny czas dla każdego. Taki ktoś tak naprawdę nic nie wie o życiu, bo jest jeszcze za młody i niedoświadczony. A spotykają go różne sytuacje codzienne. A przecież, że dojrzewa - to jest przesadnie wyczulony na wszystko co idzie nie po jego myśli. I reaguje buntem. Chciałby się wyrwać z tego wszystkiego, ale nie wie jak. Brakuje mu tej mądrości życiowej, żeby sobie poradzić ze swoimi emocjami. Jest ślepy przez to. Zaślepiony emocjami nie zastanawia się nawet nad sensownym rozwiązaniem problemu.

 

Podobnie jest u ciebie. Skupiasz się na chęci ucieczki od problemów, zamiast na spokojnie przemyśleć, co jest nie tak i jak sobie z tym poradzić. I tak jest za każdym razem, kiedy dzieje się u ciebie coś złego. I za każdym razem jesteś 'zaślepiony'. I za każdym razem te emocje odzwierciedlają się we śnie.

 

Pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

  • 10 months later...

Witam mi również kiedyś śniło się coś takiego i było to związane nie tylko z emocjami ale z mocnym przeżyciem. Chodziłam nic nie widząc po domu

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...