Jump to content

córka jej śmierć

ajcila
 Share

Recommended Posts

Córka zachorowała nie mogłam nic zrobić to była dawno niewyleczona choroba umierała cichutko i mnie uspokajała jeszcze płakałam bez łez wyłam bez glosu bezsilnoś potem jakby zeby złagodzic mój żal choć juz umarła widziałam ja śmiejaca się bawiaca nadal na moich oczach mój tata mówi tak jabby nadal była przeraził mnie ten sen pomóżcie zrozumieć go

Witam!

Szkoda że opisałaś ten sen tak po łebkach ale jest to sen o dobrym znaczeniu.

Śmierć w snach przeważnie oznacza zakończenie jakiegoś etapu w życiu lub koniec problemu. Twoja córka w śnie chorowała na jakąś nie uleczalną chorobę co oznacza że to problem który jakiś czas się ciągnie za nią lub co też bardzo możliwe za tobą a najprawdopodobniej dotyczy was obu. Patrząc na twój sen i na to jak w nim umierała córka twój lub jej problem powoli rozwiązywał się sam aż do całkowitego nieistnienia. Dochodzimy do momentu kiedy rozpaczasz po niej ale zarazem na pociesznie widzisz ją bawiącą się jak dawniej - to ciekawy symbol i po prostu wskazuje on twoje lęki związane z nawrotem problemu jakbyś sama nie dowierzała że tak łatwo pozbyliście się tego co was dręczy.

Czego może dotyczyć ten problem - trudno zgadnąć bo z twojego opisu nic wyczytać nie mogę ale mam wrażenie że tyczy się to spraw zdrowotnych twego dziecka.

Pozdrawiam:

Sławomir

W/g mnie cieszyć się powinnaś, umarło coś co żyć utrudniało, jakiś problem .

Nie koniecznie dotyczyć to mogło córki, ale Ciebie tam gdzieś głęboko schowany co miałaś .