Jump to content
:)0

Asmodeusz

Recommended Posts

:)0

Z tego co wiem to z 3 tysiące lat na Ziemi działał . Bywa uważa się go za upadłego anioła . Wyczytałem na tym forum, ze ma nawet "stajnie" sukkubów co śmiertelnikom " dobrze robiły " ponoć za darmo, ale darmochy nie ma. Wiem też, że z Asmodeuszem cześć kościelnych uczona gadać była, aby skuteczniej wiarę nam wkładał .

Z tego co wiem, to kiedyś tam Salomon 3 zaklęciami spętał jakąś istotę i zmusił tymi pętami aby demoniczna była. Dopiero z 2 lata temu zneutralizowały się zaklęcia i ta istota uwolniła się . Nie ma jej w zakresie Ziemi . W moich odczuciach to nazwa martwy demon pojawiła się, jakas śladowa pozostałość z energii co miał tu jeszcze jest, ale wykorzystywana ostro i zanika

Inna sprawa to jak obserwuję samoistne oczyszczanie się Ziemi z jak nazywam be energii, czyli takich co ludzi, Ziemie obciążały, bo zmuszono je, lub same tak swój interesik na nas kręciły . Liczy się zysk energetyczny, to ile dana istota wkłada a ile wyciąga, czy na plusie jest. Z tego co obserwuje coś zysk zmalał, dużo samoistnie odchodzi i zostawia pogubionych ludzi , samych sobie . Inna sprawa to całe struktury, hierarchie przestają sprawdzać się . Przy zmniejszonym ściąganiu z ludzi energii za mało trafiało do tego na górze i sami zaczęli bezpośrednio ja pozyskiwać , na Ziemię zeszli .

Zaobserwowaliście coś podobnego ?

Share this post


Link to post
Share on other sites
:)0

Zysk energii wydatkowanej, a ściągniętej aby był mocno dodatni to podstawowy warunek "wsółpracy" . Tu na forum ktoś prosił o protekcję w celu przyciągnięcia kogoś, jak pisał, dawał mu godziwą zapłatę i figa , nie chciało przyjść ponownie, bo sobą nie dawał rady zysku wypracować ...

Share this post


Link to post
Share on other sites
:)0

Na razie cisza.... czas ma znaczenie, coraz bardziej będzie widać to co opisałem.

Mam pytanie, czy na tym forum są czciciele Smoka ?

Znałem kogoś, ale tamto forum opuścił . Może ktoś napisze czy nadal są ?

TAk od ok 2 lat mocno się zmieniło i poodchodziło ..

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest User2
Na razie cisza....

 

Nie dziwi mnie to.

 

Jak na razie wszystko to co tu napisałeś zalatuje bełkotem, jest nieczytelne oraz niepodparte żadnymi argumentami uzasadniającymi lub mogącymi uzasadnić twoje tezy i pytania, a także prośby o ustosunkowanie się do nich. Ponadto ni stąd ni zowąd zapytujesz o rasę Smoków, która w tym podjętym przez ciebie temacie nie ma żadnego związku, a jeśli ma to w żaden sposób tego nie argumentujesz.

 

Czytając Ciebie nawet mi się odechciewa podzielenia się z szerszym gronem z większą publicznością moimi spostrzeżeniami.

Share this post


Link to post
Share on other sites
:)0

Nie o rasę Smoków, ale o czcicieli . Znałem tez kogoś co uważał się za w prostej linii z Smoków, choć w ludzkim ciele . Przeszło mu, bo z poziomu Stwórcy, czy jak zwać, portal zamknięto . Kierowanie się podszeptami jakieś energii za Smoka się podającej, to dość częste u ezoteryków jasnowidzów .

Share this post


Link to post
Share on other sites
JagodowaTruskawka

Uśmieszku, a mógłbyś pisać normalniej? Tak zeby tekst czytalo się zwyczajnie a nie jak piekło Dantego?

 

Wysłane z mojego ASUS_Z00AD przy użyciu Tapatalka

Share this post


Link to post
Share on other sites
:)0

Tak mi się zdania układają , nie rozróżniam, ze inaczej to wychodzi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×
×
  • Create New...