Jump to content

Huśtawka, szkoła, pora zejścia, pożegnanie


Nimue00
 Share

Recommended Posts

Śniłam, że po raz kolejny byłam w szkole. Było tam wiele różnych osób, jednak większość mijałam zupełnie bez słowa i oczekiwałam, że mnie nie zauważą. W pewnej chwili przede mną stanął chłopak, moja pierwsza "miłostka ", którą jednak wspominam negatywnie. Przyglądał mi się z pewną pogardą, na co powiedziałam, że już mnie nie obchodzi i powinien zająć się własnym życiem. Odeszłam, nie czekając na odpowiedź. Udałam się na huśtawki na szkolnym placu i zaczęłam się huśtać. Wybijałam się wysoko i zaraz znów byłam na dole i powstawał spory kontrast -raz naprawdę wysoko, a zaraz dno. Usłyszałam dzwonek na przerwę i dotarło do mnie, że muszę odejść i zrobić miejsce na huśtawce dla dzieci. Wstałam i ruszyłam naprzód. Nie wiem dokąd, ale musiałam iść.

 

Chcę jeszcze dodać, że ostatnio jestem w poważnej rozterce, co obrazuje sen, jednak nie wiem, czy zawarte w nim informacje mam odbierać pozytywnie czy też negatywnie, a jest to pierwszy sen, który zapamiętałam od dawna.

Link to comment
Share on other sites

Szkoła to lekcje życiowe do przerobienia. Może potrzebujesz zrobić rozrachunek z przeszłością. Zamknąć rozdział z osobami, które wolisz unikać. Wybaczyć przeszłość i wyzwolić się od niej. Przeżywasz dalej huśtawkę emocjonalną. Wznosisz się i opadasz, ale czas zostawić to wszystko za sobą i ruszyć dalej. Dorosnąć.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...