Jump to content

Wojna


marcelina_kusmier
 Share

Recommended Posts

Witam. Ostatnimi czasy często śni mi się wojna. Konkretnie to widzę w tym śnie ruiny miasta, w rękach trzymam karabin, jestem ubrana w umundurowanie. W poprzednim tygodniu wojna śniła mi się nawet codziennie. Niestety nie pamiętam więcej szczegółów. Gdy odzyskuję świadomość, to jedynie widzę ruiny miasta, a po chwili budzę się. W śnie brak jakichkolwiek ludzi wokół.

 

 

 

 

Na przyszłość proszę zapoznać się z regulaminem co do tytułowania wątków w tym dziale.

Edited by Tamaya
Link to comment
Share on other sites

A co się dzieje w Twoim życiu. Moim skromnym zdaniem, miewasz jakieś dylematy z którymi nie potrafisz się uporać i na domiar złego, prawdopodobnie nie widzisz racjonalnego rozwiązania. Przyjrzyj się im, przemyśl zdroworozsądkowo, zamiast spychać je w podświadomość. Nie ma sytuacji bez wyjścia, wszystkie problemy da się rozwiązać. Może nie do końca zgodnie z naszym planami, życzeniami, ale czasami to co się wydaje złe, jest nim tylko z pozoru. Jedynie przed śmiercią nie ma ucieczki. Pozostałe sprawy, problemy jakie napotykamy w życiu są po coś i uczą nas poprzez doświadczenia. Przemyśl, może poradź się kogoś, do kogo masz zaufanie i pewność, że jest rozsądnym człowiekiem. Proszę mi wybaczyć Administracjo - nie szukaj doradców na forach ezoterycznych, czy już nie daj Boże, magicznych.

Życzę powodzenia :)

Link to comment
Share on other sites

Może to być wspomnienie przeszłego życia, albo jak zauważył przedmówca w twoim życiu toczy się wojna, ciągła walka o coś z kimś. Czujesz się ciągle w zmuszona do walki.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...