Jump to content

Wojna

marcelina_kusmier
 Share

Recommended Posts

Witam. Ostatnimi czasy często śni mi się wojna. Konkretnie to widzę w tym śnie ruiny miasta, w rękach trzymam karabin, jestem ubrana w umundurowanie. W poprzednim tygodniu wojna śniła mi się nawet codziennie. Niestety nie pamiętam więcej szczegółów. Gdy odzyskuję świadomość, to jedynie widzę ruiny miasta, a po chwili budzę się. W śnie brak jakichkolwiek ludzi wokół.

Na przyszłość proszę zapoznać się z regulaminem co do tytułowania wątków w tym dziale.

Edited by Tamaya

A co się dzieje w Twoim życiu. Moim skromnym zdaniem, miewasz jakieś dylematy z którymi nie potrafisz się uporać i na domiar złego, prawdopodobnie nie widzisz racjonalnego rozwiązania. Przyjrzyj się im, przemyśl zdroworozsądkowo, zamiast spychać je w podświadomość. Nie ma sytuacji bez wyjścia, wszystkie problemy da się rozwiązać. Może nie do końca zgodnie z naszym planami, życzeniami, ale czasami to co się wydaje złe, jest nim tylko z pozoru. Jedynie przed śmiercią nie ma ucieczki. Pozostałe sprawy, problemy jakie napotykamy w życiu są po coś i uczą nas poprzez doświadczenia. Przemyśl, może poradź się kogoś, do kogo masz zaufanie i pewność, że jest rozsądnym człowiekiem. Proszę mi wybaczyć Administracjo - nie szukaj doradców na forach ezoterycznych, czy już nie daj Boże, magicznych.

Życzę powodzenia :)

Może to być wspomnienie przeszłego życia, albo jak zauważył przedmówca w twoim życiu toczy się wojna, ciągła walka o coś z kimś. Czujesz się ciągle w zmuszona do walki.