Jump to content

Samobójstwo, wściekły pies, poświęcenie, krew


Nimue00
 Share

Recommended Posts

Śniło mi się, że poszłam popełnić samobójstwo. Byłam ubrana w prostą, białą sukienkę, a na głowie miałam wianek z kwiatów i w tym właśnie stroju zapragnęłam się powiesić. Znalazłam jakieś stare drzewo, zawiesiłam linę i skoczyłam z pętlą na szyi. Nagle przybiegł jakiś mężczyzna, próbując chwycić mnie za nogi, tak by "odciążyć" ciało i zapobiec śmierci. Zaczęłam mu się wyrywać, nie chciałam pomocy. Jednak był bardzo uparty i sam wspiął się na drzewo obok mnie i widząc, że nie może mnie z niego ściągnąć...powiesił się. Nie wiem, jak, ale poczułam dziwną zasadę - jeśli ktoś poświęci się dla drugiej osoby, to ta nie może umrzeć w danej chwili.

Gałąź się ułamała, a ja spadłam. Z moich ust zaczęło wypływać mnóstwo krwi - jednak nie czułam bólu. Cała moja biała sukienka była zbroczona krwią, która ze mnie wypływała.

Po chwili ruszyłam przed siebie i spotkałam własnego psa, który chciał się na mnie rzucić. Zasłoniłam się dłonią, a zwierze ją dotkliwie poszarpało. Znikąd zjawiła się moja matka i stwierdziła, że psa trzeba będzie uspać, czego chciałam kategorycznie zabronić. Jednak była bardzo uparta i ciągle twierdziła, że "tak trzeba". Co najważniejsze, zwierzę reagowało tak tylko na moją osobę - dla innych była bardzo przyjazna. Zapytałam, dlaczego tak się dzieje, na co matka odpowiedziała:"bo wie, co chciałaś zrobić".

Link to comment
Share on other sites

Biel i wianek na głowie obrazuje niewinność, ale decydujesz się na czyn drastyczny, przez niektórych wręcz potępiany. Twoje działania doprowadzają do śmierci kogoś. Może zagrałaś na jego uczuciach i doznał jakieś krzywdy, jakby umarł. Ty żyjesz, ale ktoś dla Ciebie zginął. Pies obrazować może przyjaciela, który ma Ci to za złe, co się wydarzyło. Krew to utrata energii. Przeżyłaś, ale też się na Tobie ta sytuacja odbiła.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...