Skocz do zawartości

szukam nauczyciela


Felis9

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

 

Jestem Karolina, mam 21 lat. Mam dość nietypową sprawę... Szukam przewodnika wróżbiarskiego, który nauczyłby mnie czegoś w praktyce. Obecnie studiuję psychologię na UJ oraz psychotronikę. Oprócz tego chciałabym aktywnie rozpocząć pracę. Poszukuję osoby, najlepiej z Krakowa, która pomogłaby mi się odnaleźć, pozwoliła na obserwację swojej pracy, czy po prostu przyjęła pod swoje skrzydła praktykantkę ;)

Mam od małego dar jasnowidztwa i dzięki OOBE i LD potrafię czytać zarówno przyszłość jak i przeszłość osób, których lewej ręki dotknę. Mam również bardzo dobrze rozwiniętą intuicję. Chcę to doskonalić i pracować nad sobą by pomagać ludziom jeszcze efektywniej i przy okazji rozwijać się. Nie tylko zawodowo. ;)

Jestem osobą bardzo pracowitą, wręcz pracoholiczką, dbam o szczegóły, jestem punktualna i bardzo kreatywna. Szybko się uczę i z łatwością wiążę ze sobą fakty.

 

GG:41822256 mail: [email protected]

 

Z góry dziękuję za odzew!

Dodam, że piekę pyszne czekoladowe muffinki... ;)

 

Pozdrawiam!

Felis

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BArdzo młoda jesteś. Tak ok. 50 -tki człowiek samoistnie wchodzi w to inne, warunek aby sercem patrzył, żył , kochał na przyrodę co w koło radośnie patrzył .

KAżdy ma inną drogę, to co się wymyśli to ta błędna , życie na właściwą naprowadza, tylko wsłuchać , obserwować trzeba.

JAk jesteś w jakiś sposób widząca, to ta wiedza co masz poznać, sama do Ciebie przyjdzie z czasem , ta prawdziwa .

Z przewodnikami duchowymi, mistrzami to bardzo dużą ostrożność zalecam. JAk masz predyspozycje to przerośniesz mistrza i jego pycha uderzy w Ciebie. TAk w miare szybko można nauczyć się po owocach rozpoznawać, ale latami potem możesz z nim/nią mieć problem. Po co w to wchodzić?

W/g mnie nie masz upapranej czymś be duszy, czyli sama sobą sterem, okrętem jesteś .

Oparcie w rodzinie tej swojej najważniejsze, to kamień węgielny co z czasem pozwala iść drogą własnego serca czyli ta właściwą .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh, dziękuję za te słowa. Przyrodę kocham! Jestem Asatryjką otwartą na wszelkiego rodzaju doświadczenia. Ale niestety, obawiam się, że nie mam aż tyle czasu :) Stąd chcę nieco przyspieszyć jeszcze rozwój transcendentalnych aspektów swojej osoby. :) Bardzo serdecznie dziękuję za szybką, cenną i niezwykle pouczającą odpowiedź!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Czym się konkretnie interesujesz z zakresu psychologii i psychotroniki? Bo jak się zna psychologię / neurologię to psychotroniki przestaje mieć jakikolwiek mistyczny charakter. Czyli albo dopiero zaczynasz swoje doświadczenia z tych zakresów lub po prostu tylko piszesz że się interesujesz tymi tematami.

 

Pozdrawiam,

Auegamma

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

Interesuję się przede wszystkim zaburzeniami u dzieci oraz zmianami ze spektrum autyzmu. Szkolę się jednak na psychiatrę dziecięcego. To prawda, dużo moich zainteresowań opiera się na medycynie i neuro, ale pragnę połączyć swój dar do "czytania ludzi" z fachowym wsparciem. Dzięki wiedzy, którą posiądę dzieki zdobywaniu wiedzy metodami alternatywnymi, będę mogła efektowniej działać obecnie. Szczególnie, że wiele rzeczy z umysłu jest wypieranych a tylko hipnoza i wróżbiarstwo oraz jasnowdzitwo dają możliwość odczytania tego, co niedostępne. Z tak kompleksowym podejściem każda psychoterapia będzie udana.

Swoje doświadczenia stricte psychologiczne zaczełam w wieku ok 13 lat na wolontariacie z osobami niepełnosprawnymi intelektualnie, obecnie zajmuję się wsparciem osob chcących odebrać sobie życie. Poza tym pomagam w terapii zaburzeń autystycznych, w tym zespołu Aspergera (mój zawodowy konik). A moje "dary" mam od zawsze. Chociaż trzymam je w ukryciu, bo nie są akceptowane w moim ultrakatolickim domu, gdzie gdy przepowiedziałam pożar, chcieli wzywać egzorcystę ;)

 

Wierze, że wszystko w życiu można ze sobą połączyć i nie mozna zamykać żadnej drogi, aby się rozwijać i pomagać innym.

Dziekuję za odpowiedź!

 

Pozdrawiam

Felis

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdziwisz się, ale ludzie z chorobami co wymuszają opiekę innych, świadczenia, nie chcą być zdrowszymi, bo "gorzej " bedą mieli . Są nauczeni aby inni za nich działali , a tu samemu by trzeba było....

Druga sprawa Karma. Jak będziesz skuteczna i to w zakresie czyjeś karmy będzie, to sama czy twoja rodzina to do przerobienia będzie miała .

Inny przykład karmicznych od innych chorób to cukrzyca . OSTROZNOSCI nigdy nie za mało . Pytać w myślach się trzeba czy można coś zadziałać, pomóc.

Jak już w temacie pomocy, to na świecie są ludzie co jakby zawodowo żerują na nas, datki chcą , tak spijają nasze "szczęście" . Są tez ludzie co pomocy chcą bo zawsze w bagno wpadają, ci podobnie działają . Naszym kosztem w zakresie co nie widać, podobnie korporacje co gnębią pracowników, płacą im za pracę, ale z niewidocznej sfery ich "dobro" na siebie przelewają ...

Aby komuś pomagać to bardzo uważnie trzeba ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, ale ja nie umiem żyć inaczej. Nie umiem. Nie chcę się rozklejać, ale tylko pomoc innym trzyma mnie przy życiu.

No to wpadłaś w w sidła co zastawiono na Ciebie .

WEź przykład z przyrody. Samica najpierw sama się nakarmi, bo gdy słaba będzie nie da rady potem młodych nakarmić ...

Różne programy mamy wgrane, nie musimy im ulegać. Z drugiej strony ślepo pomagająć szkodzimy tym co pomagamy i sobie.

Sprawdzone to mam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Felid9, poczytaj sobie o psionice, o mentaliźmie, o NLP oraz o tzw cold / hot reading, bo tak na serio pewnie stosowałaś te techniki nieświadomie myląc je z jasnowidzeniem. Poza tym, jeżeli na serio myślisz że posiadasz jasnowidzenie to można to sprawdzić przeprowadzając weryfikację.

 

Pozdrawiam,

Auegamma

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj

 

Znam wszystkie te techniki. :) Oprócz tego jasnowidzenie. Robiłam kilka razy test mojej umiejętności. Podwójna slepa próba. Udawało się :D Prawie jak wielkie badania naukowe ;) Ok 75% trafności. Pomyłki o 2-3dni.

 

Dziękuję za rady! Poczytam więc jeszcze troszkę więcej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Jak dla mnie to już wystarczy tej parodii, skoro masz jasnowidzenie to użyj go do zdobywania wiedzy o tym jak zdobyć wiedzę, zamiast tego pytasz się o wróżenie, które jest gorsze od czystego jasnowidzenia, wiec sorry, albo mimo swoich lat, wiedzy i oświadczenia nie ogarniasz tematu lub standardowo, trolujesz.

 

Pozdrawiam,

Auegamma

 

P.S. jeżeli jesteś taka dobra w te klocki to pozwól NAM sprawdzić czy jest tak faktycznie czy też po prostu według zasady- papier zdzierży każde kłamstwo -piszesz cokolwiek się Tobie podoba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Jak dla mnie to już wystarczy tej parodii, skoro masz jasnowidzenie to użyj go do zdobywania wiedzy o tym jak zdobyć wiedzę, zamiast tego pytasz się o wróżenie, które jest gorsze od czystego jasnowidzenia, wiec sorry, albo mimo swoich lat, wiedzy i oświadczenia nie ogarniasz tematu lub standardowo, trolujesz.

 

Pozdrawiam,

Auegamma

 

P.S. jeżeli jesteś taka dobra w te klocki to pozwól NAM sprawdzić czy jest tak faktycznie czy też po prostu według zasady- papier zdzierży każde kłamstwo -piszesz cokolwiek się Tobie podoba.

Po co ? Każdy ma swoje życie przecież i ono wystarcza, nie ma potrzeby innym dawać się testować . Testy ingerują i bywa zalążek zniszczą ... to tak jakby innym na tacy się podać ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Staram się połączyć to wszystko a moje jasnowidztwo no cóż, ma swoje ograniczenia i chcę je pokonywać. Uznałam, że ucząc się psychotroniki dostanę możliwość lepszego kontrolowania tego, co już mam i odkryję nowe drogi. Nie troluję. Mam po prostu liczne zainteresowania i chcę je połączyć.

 

Co do propozycji weryfikacji jestem otwarta, ale nie wiem, czy jest to wykonalne.

 

Jeśli uraziłam, przepraszam. Nie miałam tego na celu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...