Skocz do zawartości

kruk, ucieczka


Gość MaryjaMagdalena

Rekomendowane odpowiedzi

Gość MaryjaMagdalena

Proszę o interpretacje snu.

Snił mi się kruk, był dosyć duży. Stałam na swoim podwórku, a on spacerował zerkając na mnie. W pewnym momencie zaczął zmierzać w moją stronę. Miałam wrażenie, że chce mnie zaatakować, więc zaczęłam uciekać a on mnie gonił. Wbiegłam do domu, w tym czasie mój tato czymś w niego rzucił i go zranił w głowę. Był też mały kruk jakby dziecko... ten natomiast dał mi się pogłaskać, był dosyć gruby jak na małego kruka. Postanowiłam że go zatrzymam i odchowam, oswoić aby został ze mną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość MaryjaMagdalena
Kruk nie oznacza nic dobrego. Ktoś z bliskich może cię oszukiwać. Jest skonfliktowany z twoim ojcem prawdopodobnie.

 

Mój Ojciec, nie jest osoba konfliktową, wiem ze nie jest z nikim skłócony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

MM kruk to faktycznie nic dobrego, tzn. w naszej kulturze.

Najpopularniejsze znaczenie to: ktoś - "wróg" - szkodzący Twoim interesom, lub że dotychczasowe szczęście (w jakiejś sprawie, nie w ogóle ani nie na wieki) się odwróci i będzie jakiś kłopot.

A dla młodej dziewczyny oznacza... że ukochany ją oszukuje... zdradza, to fałsz w miłości.

A czasami oznacza po prostu kradzież, smutek albo samotność (to ostatnie także i w kontekście opuszczenia przez faceta).

Nie wiem czy chodzi o Twoje życie uczuciowe, ale jeśli tak by było, to warto lepiej przyjrzeć się waszej relacji.

Trzeba być ostrożnym i mieć oczy szeroko otwarte, jeśli jesteś w stanie zakochania to przyjrzyj się uważnie swej miłości, jeśli nie to zwróć uwagę na to by ktoś Cię w jakieś maliny nie wpuścił, nie pożyczaj kasy ani niczego innego, zachowaj czujność i nie noś torebki niedbale przewieszonej przez ramię i kończącej się na tyłku (widziałam takie beztroskie damy!) oraz zamykaj drzwi na klucz :D

 

Możesz znaleźć się w jakimś kłopotliwym położeniu, z którego jednak będziesz zdawać sobie sprawę i/ lub sama się do tego przyczynisz, ale ktoś bliski będzie chciał Ci pomóc. Lecz problem nie jest do końca rozwiązany - tato zranił kruka (walka z przeciwnościami) jednak go nie zabił, obronił Cię teraz ale tylko oddalił problem, a Ty z kolei chcesz zatrzymać "kłopot" (mały kruk), być może dlatego, że masz jeszcze jakieś złudzenia odnośnie jakiejś sytuacji.

Pamiętaj że mały kruk urośnie... problem pęcznieje...

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość MaryjaMagdalena

O i teraz już rozumiem w czym problem jest... Dziękjuję Ismer bo to moje lęki wyszly poniekąd odnośnie pewnej sytuacji a tu bardzo trafilas zacytuje " Ty z kolei chcesz zatrzymać "kłopot" (mały kruk), być może dlatego, że masz jeszcze jakieś złudzenia odnośnie jakiejś sytuacji."

Dokladnie tak jest ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość MaryjaMagdalena
Oj MM, przecież to nie ja trafiłam, tylko Twoja podświadomość trąbi, że coś jest nie halo :)

 

Ja rozumiem, ale nakierowalas mnie w czym problem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...