Skocz do zawartości

ważna rozmowa, poniedziałek 10.08.


spinka1

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich.

Proszę o pomoc w interpretacji rozkładu.

 

Dziś idę na rozmowę w sprawie wynajmowanego pokoju. Rozmowa z kobietą decyzyjną w tej sprawie. Do końca sierpnia mam się wyprowadzić. Dzisiaj dowiedziałam się od innej osoby, że może być szansa pozostania tu gdzie obecnie mieszkam. Podobno sytuacja się zmieniła i ogólnie nie ma potrzeby by się wyprowadzać. Jednak ostateczna decyzja zależy od dobrej woli tej kobiety. Z drugiej strony załatwiam już sobie lokum. drożej, dalej ale jest ok. Mam tylko potwierdzić.

 

Rozłożyłam sobie karty na tydzień 10-16 sierpnia.

Poniedziałek: A kier (odwr). Dołożyłam 9 trefl (odwr) i D pik. Na koniec zapytałam jak to się skończy: A trefl.

 

Ja to interpretuję tak: moja sytuacja mieszkaniowa nie jest pewna. Dom obcy, niestabilny (tak naprawdę to jedną nogą jestem jeszcze w starym miejscu, drugą już w nowym. I dzisiaj ta informacja). Sytuacja się wyjasni i zmartwienie minie po rozmowie z tą kobietą. Będę zaskoczona ostatecznym wynikiem sprawy? As nie jest odwrócony, to dobrze?

 

Odwrócone karty interpretuję tylko wtedy, gdy "widać, że są odwrócone", tzn. nie zaznaczam odwrócenia figur itp. Karty rozkładam od jakiegoś czasu, ale z przerwami. Najlepiej mi chyba idzie z tygodniowymi rozkładami, bo szybko mogę zweryfikować i łatwiej się uczę.

 

W razie czego podaję resztę rozkładu na tydzień. Jeżeli to jest ważne, bo ja nie "łączę" kart z dwóch dni, tylko dokładam.

 

Wt: A pik

Śr: K karo

Czw: 8 karo

Pt: 7 karo (odwr)

Sob: A karo

Nd: J pik

 

Proszę o pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I po rozmowie.

Pierwsza odpowiedź była na nie. Jednak później już było ok. Raczej jest szansa. Ogólnie na tak, ale ostateczną decyzję mam dostać pod koniec tygodnia.

 

Sytuacja się wyjaśniła. Myślę, że największym zmartwieniem była ta niepewnośc i oczekiwanie na rozmowę. W zasadzie zmartwienie minęło po rozmowie i to niezależnie od jej wyniku. Teraz też mam większy ogląd sytuacji. Może to o to chodziło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...