Jump to content

Szukam maga do pomocy w kwestii zawodowej


pizzacanto
 Share

Recommended Posts

Witam,

 

szukam maga od tzw. magii pozytywnej, ktory pomoglby w kwestii przyciagniecia pozadanaych sytuacji finansowych i zawodowych. Korzystam ze skryptu runicznego, ale wydaje mi sie on byc za slaby. Szukam czegos o wiele mocniejszego, co generowaloby pozadane efekty.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Pytanie tylko, czy chcesz przypadkowo przyciągać tzw. zbiegi okoliczności czy mieć pełną kontrolę nad świadomym tworzeniem korzystnych dla ciebie sytuacji życiowych? Jeśli to drugie, to najlepiej jest zacząć od Metody Silvy. I jeszcze jedno: to nie żadna magia - to siła umysłu!

Edited by Wielki_Mistrzu
Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...

Ja również przychylam się do pytania.

 

Ale jedno mi nie daje spokoju: jeśli jakaś osoba chce mieć pieniądze, ale nie potrafi z jakiś względów ich wygenerować (nie ma wystarczających umiejętności do ich generowania typu brak pożądanego aktualnie na rynku dobrego fachu czy z jakiś innych przyczyn), to czy automatycznie jest ona skazana na brak pieniędzy? Popatrzmy, taki ojciec Rydzyk, ma miliony a raczej nie za bardzo przysłużył się ludziom, jedzie na katolickim egregorze i sprytnie wykorzystuje go do załatwiania swoich osobistych spraw. Albo gracze na giełdzie, nie dość, że trzeba mieć stalowe nerwy i umiejętności marketingowe to jeszcze ponosi się ogromne ryzyko. A zwykły pracownik biura czy ktoś, kto prowadzi jakiś zwykły interes o takich dużych kwotach może tylko pomarzyć.

 

Jak dla mnie wszystkie metody typu afirmacje, wizualizacje to są dobre na jakieś małe pieniądze ale jeśli ktoś chce przyciągnąć dajmy na to 100 000 PLN albo i więcej to tutaj bez skorzystania z magii chyba się nie da po prostu tego zrobić (nie wierzę w takie coś, że nagle człowiek z dnia na dzień stanie się mistrzem ekonomii i zarobi na giełdzie taką kasę). Plus to, że przecież nie wszyscy ludzie chcą harować od rana do wieczora, aby te pieniądze mieć. A szansa, że ktoś rodzi się w majętnej rodzinie jest rzędu 1 do 1000 000 000 000 ......

Link to comment
Share on other sites

Magia... hehe... już widzę jak przy jej pomocy niespodziewanie staje pod Twoim domem najlepsza fura, czy nagle na koncie, niczym z nieba, pojawia się wymarzona kasa. Bzdury.

Link to comment
Share on other sites

Też tak mi się wydaje aczkolwiek słyszałem o osobach stosujących runy i zaklęcia i one rzeczywiście przyciągały korzystne finansowo sytuacje ale to właśnie one same musiały je wykorzystać a nie że mamona z nieba sama spadła... :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...