Jump to content

Szukam osoby który dobrze zna się .


vZero12
 Share

Recommended Posts

Witam szukam osoby który dobrze zna się, potrzebuje rytuał w którym można rzucić na jedną dziewczynę aby znalazła ona chłopaka, szukam znak Runy zwycięstwo w Bitwie . na allegro szukałem ale nie wiem co tam wpisać .

Link to comment
Share on other sites

Chodzi Ci o rzucenie na kogoś uroku, bez jego wiedzy i pozwolenia? Ogólnie magia miłosna jest dość "śliska" i jeżeli człowiek nie jest bardzo ostrożny, to może zrobić dużą krzywdę sobie, a przede wszystkim swojemu celowi. Raczej odradzam magiczną interwencję w takim przypadku. Bardziej skłoniłabym się ku tradycyjnym metodom przyciągnięcia uwagi płci przeciwnej :P Zresztą co to będzie za związek, jeżeli nie będzie go utrzymywała miłość czy wspólne tematy, tylko, jakby nie patrzeć, sztuczna więź? Bo nie ma się pewności, że czar zadziała na zasadzie wrzucenia w to samo miejsce i czas osób odpowiednich dla siebie, może też na siłę kogoś przywiązać, przynajmniej ja tak myślę.

Link to comment
Share on other sites

Tu muszę się zgodzić z Moną. Pierwsze trzeba zacząć od tego w jakim celu chcesz podjąć takie działania. Czy ta dziewczyna wyraziła chęć otrzymania pomocy, bo czuje się samotna i niechciana? A może jest na razie sama z wyboru, bo nie spotkała odpowiedniego kandydata. Runy pomagają owszem, ale pod warunkiem, że w grę wchodzą czyste intencje i osoba z nimi współpracuje. Nie zmuszą nikogo do miłości. Mogą pozwolić dostrzec odpowiednie osoby i pomóc nawiązać kontakt, ale dalej trzeba samemu włożyć też wysiłek w działanie. Poza tym czemu pomoc w znalezieniu miłości ma zapewnić runa zwycięstwa w bitwie. Polecałabym bardziej połączenia run współpracy, darów (jakimi jest odwzajemnione uczucie) i szczęścia.

Jednak najlepsze byłoby dobieranie run po dogłębnej znajomości natury problemu czyli konsultacji z taką osobą, czego konkretnie sama potrzebuje.

Ponadto generalnie na forum pomaga się tutaj w miarę możliwości proszącym, a nie osobom trzecim, które mogą nawet nie wyrażać na taką ingerencję zgody.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...