Jump to content

Bycie nago i rozmowa


Guest Bethany
 Share

Recommended Posts

Guest Bethany

Dziwny sen dość. Próbuje się w nim komunikować z rodzicami mojego faceta przez telefon stacjonarny. W rzeczywistości oni nie mają takiego telefonu. Potem jestem nago, nie wstydzę się w ogóle, to jest dla mnie jakby zupełnie naturalne. I mam jakiś żal do faceta, czy coś w tym stylu i mówię do niego ze łzami w oczach " że musimy porozmawiać". I czuję od niego taką miłość. Mimo wszystko nastrój tego snu jest dobry. Po obudzeniu miałam bardzo dobry humor. Sądzę,że w tym śnie był nacisk na komunikowanie się i zapamiętałam, że byłam nago i czułam się z tym bardzo dobrze.

Link to comment
Share on other sites

Ubranie oznacza jak Cię ludzie widzą lub jak jesteś ubrana to że byłaś 'czysta' ,naga tzn. że w ich oczach jesteś dobrą dziewczyną i być może myślisz że dla nich się nie przedstawiasz zbyt dobrze ,ale jest inaczej :)

Link to comment
Share on other sites

Telefon podobnie jak i późniejsza dosadna uwaga faktycznie może obrazować potrzebę komunikacji, porozumienia miedzy Wami i wyjaśnienia wszystkich spornych kwestii. Twoja nagość we śnie może również nawiązywać do tego elementu. Jesteś naga czyli taka jaka jesteś naprawdę, nic nie ukrywasz. Wszystko jest wyjaśnione i czujesz się z tym dobrze. Jeśli Cię zaakceptują znając tak dobrze, na wylot nie będziesz żyć w strachu, że ktoś pozna jakąś twoją tajemnicę i zniszczy twoją relację. O tym może mówić fragment z tym żalem. Może boisz się, że coś w Tobie może zostać źle zrozumiane, jeśli nie dasz sobie czasu na wyjaśnienia.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...