Jump to content

dziwne ubrania, biała sukienka


yourarabella
 Share

Recommended Posts

śnilo mi się że wybierałam się na jakieś wyjście, festiwal coś w tym rodzaju z chłopakiem z którym sie spotykałam. on ubrał się normalnie natomiast ja założyłam białą letnią sukienkę, miałam białe koturny i do tego takie białe, cienkie skarpetki. na tym festiwalu na początek miał wystąpić jakiś młody chłopak z pokazem karate. były tam też moje dwie koleżanki z którymi nie mam kontaktu i za nimi nie przepadam, były też ubrane dziwnie, jedna miała czarno-białą taką specyficzną sukienkę a druga czerwona spódnicę i czarną bardzo krotka koszulkę i o coś się sprzeczałyśmy.

Link to comment
Share on other sites

Biel to kolor czystości, niewinności. Może obrazuje twoje szczere intencje, bądź pragnienie stworzenia z tym chłopakiem czegoś poważniejszego.

Jedna z twoich znajomych jest biało-czarna czyli jakby rozerwana pomiędzy dwoma biegunami, grająca na dwie strony. Czerwień to kolor uczuć, miłości, emocji, ale i agresji. W połączeniu z czernią może podkreślać bardziej mroczny charakter twojej znajomej jeśli ten styl ubioru nie jest elementem charakterystycznym dla tej osoby tylko jak piszesz przykuł twoją uwagę we śnie. Może sen pokazuje pewne postawy ludzi z twojego otoczenia, a te znajome nie koniecznie muszą obrazować dokładnie te osoby z przeszłości skoro nie utrzymujecie kontaktów, ale kogoś z obecnej lub przyszłej sytuacji, który będzie się z nimi kojarzyć. Pokaz karate czyli samoobrony. Może potrzebujesz bardziej zadbać o swoją pozycję.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...