Skocz do zawartości

dziwne ubrania, biała sukienka


yourarabella

Rekomendowane odpowiedzi

śnilo mi się że wybierałam się na jakieś wyjście, festiwal coś w tym rodzaju z chłopakiem z którym sie spotykałam. on ubrał się normalnie natomiast ja założyłam białą letnią sukienkę, miałam białe koturny i do tego takie białe, cienkie skarpetki. na tym festiwalu na początek miał wystąpić jakiś młody chłopak z pokazem karate. były tam też moje dwie koleżanki z którymi nie mam kontaktu i za nimi nie przepadam, były też ubrane dziwnie, jedna miała czarno-białą taką specyficzną sukienkę a druga czerwona spódnicę i czarną bardzo krotka koszulkę i o coś się sprzeczałyśmy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biel to kolor czystości, niewinności. Może obrazuje twoje szczere intencje, bądź pragnienie stworzenia z tym chłopakiem czegoś poważniejszego.

Jedna z twoich znajomych jest biało-czarna czyli jakby rozerwana pomiędzy dwoma biegunami, grająca na dwie strony. Czerwień to kolor uczuć, miłości, emocji, ale i agresji. W połączeniu z czernią może podkreślać bardziej mroczny charakter twojej znajomej jeśli ten styl ubioru nie jest elementem charakterystycznym dla tej osoby tylko jak piszesz przykuł twoją uwagę we śnie. Może sen pokazuje pewne postawy ludzi z twojego otoczenia, a te znajome nie koniecznie muszą obrazować dokładnie te osoby z przeszłości skoro nie utrzymujecie kontaktów, ale kogoś z obecnej lub przyszłej sytuacji, który będzie się z nimi kojarzyć. Pokaz karate czyli samoobrony. Może potrzebujesz bardziej zadbać o swoją pozycję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...