Jump to content

Śmierć


Guest anhana
 Share

Recommended Posts

Guest anhana

Śniło mi się, że mój znajomy zmarł na coś związanego z układem pokarmowym.Dostałam informację przez komunikator, że był w jakiejś klinice i tam zmarł. Sen był bardzo realistyczny, i było mi przykro, chciałam nawet zadzwonić do koleżanki żeby się upewnić czy to nie jest pomyłka. i wtedy się obudziłam.

Link to comment
Share on other sites

Sen może symbolizować pogorszenie, a nawet zerwanie relacji z tą sobą. Jeśli jesteście w konflikcie, może nastapić oczyszczenie niemiłej atmosfery.

Sen o śmierci to odrodzenie, w tarocie śmierć nazywana jest transformacją. Nie musisz się obawiąć, bo sny o śmierci nigdy nie zapowiadają prawdziwej śmierci, przeważnie sygnalizują rozpad lub zniszczenie pewnego etapu naszego życia. Tak więc, można przypuszczać, że zbliżają się istotne zmian w Twoim zyciu, będziesz zmuszona podjęć radykalne decyzje.

A może obawiasz się życia bez tej osoby...?

Link to comment
Share on other sites

sny o śmierci nigdy nie zapowiadają prawdziwej śmierci, przeważnie sygnalizują rozpad lub zniszczenie pewnego etapu naszego życia. Tak więc, można przypuszczać, że zbliżają się istotne zmian w Twoim zyciu, będziesz zmuszona podjęć radykalne decyzje.

 

Jak to rozumieć w kontekście osoby która się śniła? Skoro sen o czyjejś śmierci może symbolizować nadejście zmian w życiu samego śniącego, to wówczas nie jest istotne kto w tym śnie umiera? W tym układzie nie ważne czy przyśni się umierająca sąsiadka, czy też umierający kochanek sąsiadki ? :-)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...