Jump to content

Latający dywan


Grahanka
 Share

Recommended Posts

Witajcie,

 

Chciałam podzielić się z Wami moim snem oraz prosić o pomoc w interpretacji.

 

Tej nocy śniło mi się, że lecę latającym dywanem. Był bardzo wygodny, to była wielka kołdra i poduchy, tak jakby łóżko, ale na latającym dywanie. W tej podróży towarzyszył mi mój mąż.

Widoki były piękne, na doliny, pola, gospodarstwa. Jednakże ja czułam lęk, bałam się wyjrzeć , bałam się, że spadnę. A gdy wstawiłam głowę to i rękę i okazało się, że mogę po wszystko sięgnąć. Zerwałam sobie wiatrak energetyczny, jednym palcem popychałam latające balony, by mogły wzbijać się wyżej i szybciej. Witałam się z ludźmi, którzy w nich siedzieli. Przywłaszczyłam sobie też zwykłe, zagubione balony, które uciekły z jakieś imprezy. Mogliśmy latać wysoko i nisko, jak nam się tylko spodoba. Zawsze gdy byłam niżej czułam się bezpieczniej i tak naprawdę chciałam powrócić na ziemię. To też się stało, a dywan wylądował nad nielegalną ubojnią zwierząt na których przeprowadzano doświadczenia. Zobaczylismy to z lotu ptaka. Aby nie wiedzieli, że mają świadków, zaczęliśmy uciekać trzymając się za ręce. Uciekaliśmy też przez miasto i różne pomieszczenia. W jednym z nich były dwa małe, ledwo co narodzone kotki - jasny i ciemny. Jeszcze nie otworzyły oczu, a biegły za mną. Chciałam się od nich odgonić (nie przepadam za kotami, wolę nie mieć z nimi doczynienia, nigdy nie wiem czego mogę się po nich spodziewać). Przechodziłam przez kolejne drzwi, one czepiały się moich nóg, jakby widziały we mnie mamusię. Obudziłam się.

Link to comment
Share on other sites

Wraz z mężem otwierają się przed Wami duże perspektywy, jeśli się odważysz po nie sięgnąć i skorzystać. Lecicie wysoko i widzicie wiele. Jednak wysoka pozycja niesie też zagrożenia. Byliście świadkami czegoś, co skłania Was do wycofania się z terenu newralgicznego. Przyczepione kotki mogą być osobami nie do końca uczciwymi, ale o niskiej szkodliwości. Są małe czyli więcej hałasu niż prawdziwej intrygi z ich strony.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...