Jump to content

Samochód, zamek, tortury


WerkaDe
 Share

Recommended Posts

Witajcie. Śniło mi się, że razem z moją b. dawno nie widzianą koleżanką uciekałyśmy przed jakimiś mężczyznami w złotym, terenowym samochodzie, którzy chcieli nas rozjechać. Ledwo im umykałyśmy, a w końcu schowałyśmy się w polu między łanami zbóż. Jednak oni wiedzieli, że się tam chowamy. Zrobiłyśmy następny unik i schowałyśmy się pod małym klifem, gdzie zasłaniały nas zwisające rośliny. Samochód przestał nas gonić. Później znalazłam się na zamku w średniowieczu. Rządziła tam młoda królowa, mogła być nawet w wieku nastoletnim. Byłam kimś w rodzaju jej doradcy/zastępcy. Królowa była strasznie surowa i podejrzewała wszystkich o zdradę państwa. Na zamku akurat odbywało się przesłuchanie młodej kobiety, która była żoną miejscowego muzyka i skądś wiedziałam, że mieli małe dziecko. Zanurzali ją we wrzącej wodzie. Słyszałam tylko jak mówi "ja nic nie wiem", a potem jej wrzaski. Po jakimś czasie ktoś wszedł do komnaty, w której stałam i powiedział "żona muzyka zmarła. królowa prosi cię do siebie". Po chwili do komnaty weszła sama królowa i kazała mi sobie coś poprawić przy sukience. Następnie kazała mi pójść za nią. Szłyśmy wąskim korytarzem i w jednej komnacie zobaczyłam ciało tej torturowanej kobiety - leżała na plecach, dłonie miała ułożone na piersiach, a oczy szeroko otwarte, jakby była przerażona. Była naga. Cała jej skóra była trupio blada. Wtedy zrobiło mi się okropnie szkoda tej kobiety. Pomyślałam, co będzie czuł jej mąż i malutkie dziecko. Chciało mi się płakać. Co taki sen może oznaczać?

Link to comment
Share on other sites

Początek może sugerować jakąś sytuację zagrożenia o jaką się otrzeć, ale uda Ci się z niej uwolnić. Ktoś Cię prześladuje fizycznie, lub emocjonalnie. Może osoby, albo jakieś niesprzyjające okoliczności.

Co do królowej jedno skojarzenie miałam z faktyczną możliwą przeszłością, innego życia.

Jeśli to symbolika to może sugestia, że ktoś z kim jesteś w jakiś sposób związana jako podwładna (pracodawca, osoba mająca na Ciebie duży wpływ) jest bardzo zły. Przez swoje urojenia krzywdzi niewinne osoby i ich rodziny.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...