Jump to content

Wilki, martwe dziecko


Miv
 Share

Recommended Posts

Witajcie. Śniło mi się dziś, że wszyscy znajomi przestrzegali mnie, żebym nie zbliżała się do lasu, bo pojawiła się tam wataha wilków-morderców, które zabiły już wielu ludzi w okolicy. Oczywiście wybrałam się tam. Był to las, do którego chodzę codziennie, więc wszystko było znajome. Idąc drogą, widziałam przemykające w okolicznych krzakach szare wilki, niektóre na mnie warczały, inne po prostu obserwowały, jednak żaden mnie nie atakował. Przy ścieżce zobaczyłam kilkuletnią dziewczynkę w kałuży krwi, z rozprutym brzuchem i kilka wilków nad nią, wyżerających jej wnętrzności. Przestraszyłam się tego widoku i chciałam uciec, ale bałam się ponownie przechodzić drogą otoczoną przez wilki i wybrałam okrężną ścieżkę. Gdy doszłam do skrzyżowania, zobaczyłam w oddali kolejnego wilka, przywódcę stada, wyróżniającego się od pozostałych - był czarny i znacznie większy. Biegł w moją stronę, a ja chciałam uciec, jednak po kilku krokach wyskoczył z krzaków przede mną. Był większy ode mnie, cały czarny... Ale też nie atakował. Po prostu stał i patrzył mi w oczy. Nie miał też zwierzęcych oczu, tylko całkowicie ludzkie, błękitne jak niebo. Wyciągnęłam rękę, a on pozwolił pogłaskać się po pysku. I na tym sen się skończył.

 

Z mniej (lub bardziej) istotnych szczegółów: cały sen był bardzo realistyczny i pełen szczegółów. Wszystkie kolory były bardzo intensywne, jednak w przeciwieństwie do większości moich tak kolorowych snów kontury były ostre, nic nie było rozmazane.

 

Co może znaczyć ten sen? Czy może mieć jakiś związek z tym, że ostatnio zaprzyjaźniłam się z człowiekiem, który jest nazywany właśnie Wilkiem?

 

Bardzo proszę o interpretację, ten sen mnie intryguje, ale też niepokoi. Tym bardziej, że nigdzie nie udało mi się znaleźć interpretacji takiego zachowania wilków w śnie.

Link to comment
Share on other sites

Wilki często obrazują zagrożenia, osoby, sytuacje niosące z sobą problemy. Może chodzić o podłoże erotyczne lub inne działanie niekorzystne. Mimo ostrzeżeń wchodzisz w las czyli teren, w którym łatwo pobłądzić i widzisz tam wilki. Zaatakowały małą dziewczynkę czyli faktycznie czyhają na słabe ofiary by je pożreć, wykorzystać dla swoich celów. Chcesz uciec i pojawia się silniejszy i potężniejszy od nich przedstawiciel tego gatunku, który przymila się do Ciebie. Skoro uznałaś go za przywódce tego stada to może również być niebezpieczny, a to, że Cię jeszcze nie zaatakował budzi pytanie do czego zmierza. Jeśli znasz kogoś kto kojarzy Ci się z Wilkiem jak wspominasz to przyjrzałabym się mu i jego środowisku zwłaszcza w sytuacji wątpliwej na co wskazuje początek snu o ignorowaniu ostrzeżenia.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...