Jump to content

rozróba w pracy (ZWERYFIKOWANY)

Guest grimmoire

Recommended Posts

Guest grimmoire

W pracy zrobiło się gorąco przez ujawnienie pewnych "grubych spraw", przy czym byłam obecna i nie kłamałam ani nie tuszowałam sprawy.

Za karty dziękuję MM :serce:

Jakie będą dla mnie konsekwencje?

Sprawiedliwość odwrócona, Świat, 2 denarów

Będę mieć nieprzyjemności :/

Proszę o pomoc w interpretacji..

Guest selektywna

zachwianie i nieprzyjemna sytuacja ogolnie (Spr. odw.), moze ktos odejdzie z pracy lub dostanie wymowienie (Swiat), 2 monet - w przyszlosci znowu cos moze "rypnac"..

Edited by selektywna
Guest MaryjaMagdalena

Dla mnie odwrócona sprawka mówi że coś jest niezgodne z prawem, sprawa wyszła na jaw, ujrzała swiatlo dzienne siwat i mogą być z tego jakies konsekwencje tylko jeszcze do końca nie wiadomo jakie 2 denarow

konsekwencje będę bardzo duże, ale nie dla Ciebie... widać, że działania były niezgodne z prawem....

moim zdaniem ktoś albo będzie miał zabraną premię, obniżoną pensję lub otrzyma wypowiedzenie....

Edited by Iwka78
uzupełniłam
konsekwencje będę bardzo duże... widać, że działania były niezgodne z prawem....

moim zdaniem ktoś albo będzie miał zabraną premię, obniżoną pensję lub otrzyma wypowiedzenie....

grimmoire pytała o konsekwencje dla niej

Czekają na ciebie jakieś nowości, nie wiem czy złe czy dobre. Nie intepretuję kart odwróconych, ale myślę, że ta sprawiedliwość to sytuacja jaka zaistniała. Nie sądzę, żebyś pożegnała się z pracą. Przesuną cię na inne stanowisko albo będziesz miała więcej pracy.

Guest grimmoire

wstępnie sprawa przeniesiona na szczebel wyżej, o problemie wiadomo nie od dziś i na wszystkich szczeblach... wstępnie dla mnie będzie ok, oficjalnie rozstrzygnie się do końca miesiąca

bardzo dziękuję za pomoc :serce:

Guest selektywna

To do konca miesiaca dowiemy sie wiecej:)

To wyglada, jakby Sprawiedliwosc w poz. odw., to byl Sygnifikator, ewentualnie przeszlosc / wplywy, a nie karta-odpowiedz o konsekwencje..? ale trudno powiedziec, bo karty byly ciagniete chyba bez okreslenia pozycji..

Edited by selektywna
grimmoire pytała o konsekwencje dla niej

Czekają na ciebie jakieś nowości, nie wiem czy złe czy dobre. Nie intepretuję kart odwróconych, ale myślę, że ta sprawiedliwość to sytuacja jaka zaistniała. Nie sądzę, żebyś pożegnała się z pracą. Przesuną cię na inne stanowisko albo będziesz miała więcej pracy.

wpis uzupełniłam...

skoro piszę "ktoś" to znaczy, że nie ona....

można się domyślić z reszty wypowiedzi....:-)

Guest MaryjaMagdalena
To do konca miesiaca dowiemy sie wiecej:)

To wyglada, jakby Sprawiedliwosc w poz. odw., to byl Sygnifikator, ewentualnie przeszlosc / wplywy, a nie karta-odpowiedz o konsekwencje..? ale trudno powiedziec, bo karty byly ciagniete chyba bez okreslenia pozycji..

Mi określonej pozycji do wyciągania nie trzeba.. wiem jak rozmawiać ze swoimi kartami, robię to już od ponad 20lat...(każdy ma swój system wróżenia) wyjelam 3 i czytam obrazowo w calosci a nie pojedynczo. Czyli jak było pytanie o konsekwencje to te 3 karty czytamy calosciowo jako odpowiedz.

Edited by MaryjaMagdalena

no ja tez uwazam, że konsekwencje będą, ale w sumie to nie wiem dla kogo, bo tu nie ma kart dworskich. Rzeczywiście ktoś może ablo dostać wymówienie albo zostać przeniesionym na inne stanowisko czy miejsce. Ewentualnie ktoś może zostać postawiony przed trudnym wyborem.

Guest grimmoire

weryfikacja : rozeszło się po kościach, nie ma dla mnie żadnych przykrych konsekwencji oficjalnie, resztę sprawdzę osobiście po powrocie do pracy, zobaczymy jak pójdzie na drodze nieoficjalnej, a ze zwolnień - zwolniła się jedna osoba, ale na własne życzenie, reszta pozostaje bez zmian

dziękuję za pomoc :serce: