Jump to content

Talia kart Anielskich - co polecacie?


Guest selektywna
 Share

Recommended Posts

Guest selektywna

Chcialabym zakupic dla siebie talie kart Anielskich :buja_w_oblokach_na: co polecacie, jako taka najbezposredniejsza, bez duzej ilosci mitologii i boskosci:)

 

 

Pragne, zeby to byly takie "zyciowe" przeslania, zebym sie nie musiala dlugo zastanawiac co autor poematu mial na mysli...a jednoczenie jedno suche zdanie, to tez za malo..

 

 

Jakie sa Wasze doswiadczenia - jakbyscie mieli kupic sobie 1 talie, taka "uniwersalna" i "bogata", to jaka?

Link to comment
Share on other sites

Świetlista Siła Aniołów Jeanne Ruland jest bardzo dobrą talią, tak samo jak Anioły Kabały Dariusza Cecudy. Są to talie przeznaczone ewidentnie dla zaawansowanego użytkownika. Dużo tekstu, dużo informacji do wyboru w zależności od pytania. Oczywiście nie znaczy to, że amator nie może z nimi zacząć pracy jednakże może to być na sam początek utrudnione.

 

Na podstawie tego co piszesz wnoszę, iż te dwie talie na pewno nie będą ci odpowiadać ponieważ oczekujesz łatwych i przyjemnych odpowiedzi bez zastanowienia się nad tym co ma istotne znaczenie a co nie.

 

Nie znam talii, która by odpowiadała twoim wymogom gdyż cała reszta, na którą spoglądałem odpychała mnie pod względem treściowym, energetycznym, artystycznym (wygląd kart), a także zbyt dużym uproszczeniem, które wcale tak dobre na dłuższą metę nie jest.

 

Wybierając karty anielskie zasady są w sumie takie same jak w przypadku wyboru kart tarota.

 

Przede wszystkim w miarę możliwości zapoznać się z wyglądem kart, spojrzeć w ich treść, poczuć jak do ciebie przemawiają pod względem nie tylko treści, lecz również ich artystycznego wykonania, (czy grafiki się podobają czy nie), czy energia, którą emanują współgra z tobą, czy jest silna, słaba czy stanowczo za mocna.

Link to comment
Share on other sites

Guest selektywna

Te aluzje, ze jestem nie dosc przygotowana, a Ty jestes, to nie dziwne w srodowisku ezo, ale moze w kazdym tak jest:) I polecasz, ale wiesz, ze nie dla mnie, wiec nie polecasz:)

Interesuje mnie zdanie osob, ktore uzywaja takich kart i maja jakies dluzsze doswiadczenie. Weszlam na nie polska strone z chyba wszystkimi istniejacymi kartami anielskimi i moze jestem zbyt "amatorska", ale tego wszystkiego sie nie da obejrzec, zeby cos wybrac - za duzo takiego kiczu w stylu kapliczka na rozstaju drog, albo sentencje przy ktorych wrozba z chinskiego ciasteczka jest szczytem oswiecenia - ja nie chce przechodzic przez iles tam talii..choc jak sie nie powiedzie, to moze ktos inny bedzie mial radoche. Niektore talie, na ktore juz zerkalam, sa chyba bardziej diabelskie, niz anielskie...albo takie, ktore sa na tyle filozoficzne, ze nie nadaja sie do czestszego uzytku.. Do rozwoju duchowego wystarczy mi zdzblo trawy i da mi moze wiecej, niz ezo-przyrzady..ale marzy sie mi jakis madrzejszy ode mnie zyciowy doradca - wlasnie karty anielskie, bo karty z przekazami haslowymi, to dla mnie ciut za malo. Nie jako karty wrozebne, a jako madra inspiracja:)

 

Mimo wszystko zapoznam sie z tymi propozycjami, ktore wypisales i choc do nich jeszcze pewno nie dojrzalam, to dziekuje Ci bardzo, ze poswieciles czas, zeby podzielic sie swoimi refleksjami - jestem juz na takim etapie zycia, ze najprostsze prawdy wydaja sie mi najlepsze..i tej wyzszej filozofii juz nie chce, bo zakamuflowane nie zawsze jest to, co najwartosciowsze...moze z wiekiem sie "cofam", kto wie..

 

Talii kart Tarota mam kilka, ale po kazdym zetknieciu z niezwykla, nowa talia, z przyjemnoscia wracam do talii R-W, bo mowi mi wbrew pozorom chyba najwiecej.

 

Moze kiedys jeszcze ktos mi opowie o swojej ulubionej talii Kart Anielskich:)

Edited by selektywna
Link to comment
Share on other sites

Te aluzje, ze jestem nie dosc przygotowana,

 

Nie napisałem, że nie jesteś przygotowana. Ja tego nie wiem. Tylko ty o tym wiesz.

 

Pisałem ogólnie gdyż nie oszukujmy się, niniejszy temat będą czytać również osoby, które są początkujące w temacie. Świadomość, że pewne talie w swym charakterze są za trudne dla początkującego lub mogą takie być są jak najbardziej wskazówką przy wyborze kart, wskazówką subiektywną osoby to piszącej. To co kto wybierze to już jego wybór i problem. I tak jak już napisałem każdą talię wskazane jest samemu zobaczyć, obejrzeć oraz poczuć czy współgra z twoją energią i duszą.

 

A nawet jeśli:

 

Brak mi wiedzy o tym co robisz w ezo i jesteś na jakim etapie, lecz brak wiedzy jaką talię kart wybrać i jakimi posiłkować się cechami przy jej wyborze świadczy ewidentnie o nieznajomości tematu, w tym wypadku tylko i wyłącznie konkretnego tematu, którym są karty anielskie.

 

Piszesz, że masz kilka talii tarota. Nie piszesz jak długo się tym zajmujesz. I szczerze mówiąc teraz już mnie to nie obchodzi.

 

Na podstawie stwierdzenia, że masz kilka takich talii wnoszę, że od dłuższego czasu zajmujesz się tą tematyką. Zaryzykowałbym stwierdzeniem, że nie dłużej niż rok. Gdybyś faktycznie była w talii kart tarota tak zaawansowana jak teraz sugerujesz to użytkownikom, a sugerujesz to zarzucając mi, że rzekomo ci zarzucam bycie początkującą, to wówczas nie pytałabyś się jak wybrać talię kart anielskich, z tego względu, że zaawansowany użytkownik kart tarota wie, że zasady doboru takich kart są takie same jak w przypadku kart tarota. Brak tej wiedzy, który tu uwidaczniasz ewidentnie wskazuje na twoją niedojrzałość w tym temacie. Przynajmniej mi.

 

Nie oceniłem ciebie za początkującą a to, że uznałem, że te dwie talie mogą tobie nie pasować wywnioskowałem na podstawie tego co napisałaś:

 

Pragne, [...] zebym sie nie musiala dlugo zastanawiac co autor poematu mial na mysli...a jednoczenie jedno suche zdanie, to tez za malo..

 

Nie znajdziesz tych cech w wymienionych przeze mnie taliach. W tych taliach musisz się zastanawiać. Zwłaszcza to robisz gdy ledwo co zaczniesz z nimi pracować. Nie ma tam jednych suchych zdań, a zarazem jest tyle tekstu, że musisz się zastanowić co jest właściwe w rozkładzie a co nie. No sorki, z własnego doświadczenia wiem, że nie wszystkie informacje zawsze odpowiadają pytaniu, tak samo jak rozumiem, że nie wszystkie precyzyjne odpowiedzi faktycznie są prawdziwe w rozumieniu, które człowiek nadał.

 

Wręcz właśnie teraz swoim zachowanie wskazujesz jednoznacznie, iż jesteś początkującą.

 

a Ty jestes, to nie dziwne w srodowisku ezo, ale moze w kazdym tak jest:)

 

Nigdzie nie napisałem, że jestem. Ale po tym wszystkim co piszesz z tego co widzę od ciebie na pewno o tym więcej wiem i rozumiem.

 

Z kartami Świetlistej Siły Aniołów pracuję od około 9 lat, z kartami Anioły Kabały pracuję od lat 3 więc sorry, lecz ja tu akurat mam prawo wypowiadać się na temat charakterystyk tych talii ze względu na moją praktykę.

 

I polecasz, ale wiesz, ze nie dla mnie, wiec nie polecasz:)

 

O matko! Polecam dla zaawansowanego użytkownika, co napisałem w mojej wypowiedzi jednocześnie stwierdzając, iż nie ma przeciwwskazań do tego, żeby zajął się nimi początkujący, lecz zaznaczając, iż może mu ta talia nie odpowiadać, być za trudna w odbiorze.

 

Interesuje mnie zdanie osob, ktore uzywaja takich kart i maja jakies dluzsze doswiadczenie.

 

Dlatego opisałem ci moje zdanie na temat kart, a także nie opisywałem ci żadnych innych talii, choć fakt mam jeszcze 2 o których mógłbym wspomnieć, lecz nie widzę tu potrzeby.

 

Weszlam na nie polska strone z chyba wszystkimi istniejacymi kartami anielskimi i moze jestem zbyt "amatorska", ale tego wszystkiego sie nie da obejrzec, zeby cos wybrac - za duzo takiego kiczu w stylu kapliczka na rozstaju drog, albo sentencje przy ktorych wrozba z chinskiego ciasteczka jest szczytem oswiecenia - ja nie chce przechodzic przez iles tam talii..choc jak sie nie powiedzie, to moze ktos inny bedzie mial radoche. Niektore talie, na ktore juz zerkalam, sa chyba bardziej diabelskie, niz anielskie...albo takie, ktore sa na tyle filozoficzne, ze nie nadaja sie do czestszego uzytku..

 

I tu wchodzi odczuwanie kart na poziomie energetycznym, intuicyjnym czy te karty nam pasują czy nie. O czym już napisałem.

 

zapoznam sie z tymi propozycjami, ktore wypisales i choc do nich jeszcze pewno nie dojrzalam,

 

Nigdzie nie napisałem, że do tego nie dojrzałaś, lecz faktem jest, iż pretensje, które tu wytaczasz wskazują na twoją niedojrzałość.

 

Talii kart Tarota mam kilka, ale po kazdym zetknieciu z niezwykla, nowa talia, z przyjemnoscia wracam do talii R-W, bo mowi mi wbrew pozorom chyba najwiecej.

 

Posiadanie kilku talii kart tarota albo anielskich nie świadczy o tym, że ma się pojęcie o tym co się robi.

 

Z tego co widzę ty jesteś takim przykładem.

 

Piszesz, że talia "X" mówi ci "chyba najwięcej"? Nie ma "mówi chyba najwięcej". Tutaj może występować tylko "mówi najwięcej" lub "mówi nic" albo "mówi niewiele w porównaniu do...". Brak jest tu miejsca na "chyba". Używanie stwierdzenia "chyba najwięcej" jednoznacznie mi wskazuje po pierwsze, że jesteś początkująca w tarocie, a po drugie, że sama nie wiesz co jest dla ciebie najważniejsze i właściwe, oraz, że szukasz takiej talii co jednocześnie potwierdza resztę wypowiedzi.

 

Nie zdziwiłbym się gdyby się okazało, że nagle kierujesz się ku anielskiej talii ponieważ nie radzisz sobie z tarotem, że nie potrafisz wyczytać w żaden sposób tego co było, co jest i może być. Frustracja wynikająca z tarota przerzuca cie na anielskie ponieważ se myślisz, że se z nimi poradzisz. Owszem może tak być, lecz niekoniecznie. A różnica wbrew pozorom pomiędzy kartami anielskimi a tarota wcale tak duża nie jest.

 

Powyższy wywód sugeruje mi właśnie użycie stwierdzenia: "bo mówi mi wbrew pozorom chyba najwięcej". Słowo "chyba" mówi o braku pewności w sercu, wiedzy (w tym wiedzy jak dobierać talię), które najczęściej mają właśnie początkujący.

 

jakbyscie mieli kupic sobie 1 talie, taka "uniwersalna" i "bogata", to jaka?

 

To stwierdzenie jest kolejnym dowodem na to, że jesteś i w tarocie a zwłaszcza w kartach anielskich początkującą.

 

Gdybyś nią nie była to byś wiedziała, że nie ma takich kart.

Link to comment
Share on other sites

Guest selektywna

Dla mnie Tarot i Anielskie, to sa jednak inne swiaty, a przynajmniej ja chce tak to widziec:) Jesli ktos poczatkujacy zapytalby mnie jaka talie kart Tarota wybrac na poczatek, to napisalabym, ze R-W, a nie np. Tarot Thota..Jej autor nie umial ich specjalnie uzywac i unikal korzystania z nich..dla Niego samego nie nadawaly sie do..uzytku:) Moze "nie dorosl" do swojego dziela?;)

 

Ja jestem poczatkujaca, nie wstydze sie tego i za 10 lat tez nie bede, bo mozna sie cale zycie uczyc i byc coraz glupszym, a przynajmniej zyciowo..ja sie przestalam silic na wielkie uduchowienie i z czasem bycie poszukujacym i poczatkujacym wydaje sie mi najfajniejsze:)

 

Zapoznam sie z Twoimi propozycjami i napisze kiedys jak ja je postrzegam, jakie mam wrazenie - pewno bedzie takie, jakie Ty prorokujesz.

 

Serdecznie pozdrawiam i z serca dziekuje za wszelkie informacje i Twoje zdanie :-)

 

 

P.S. O rekomendacje talii na ogol prosza poczatkujacy, a nie zaawansowani..:)

Edited by selektywna
Link to comment
Share on other sites

szczerze to nie bardzo rozumiem pierwszy post autorki czyli bez zbytniej boskości przecież Anioły pochodzą z Nieba, służą Bogu i nie ma mowy o zbytniej bez boskości... ja mam naprawdę sporo talii kart i przesłań Anielskich, ale jeżeli autorka zaznajomi się z tematyką to ja chętnie podzielę się wiedzą i doświadczeiem bo pó,ki co to nie bardzo jestem pewna czy osoba rzeczywiście wie o co chodzi w Kartach Anielskich

 

pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Guest selektywna

a wiec, moje wrazenia - "Świetlista Siła Aniołów" Jeanne Ruland, zaskoczyla mnie lagodnoscia, ale i..zachowawczoscia. Kolorystycznie, to mnie sie to kojarzy z materialami o czakrach - fajne karty, bo takie cieple, energetyczne sie mi wydaja. Nie pasuje mi takie "malarstwo naiwne", ale to juz kwestia subiektywnego odczucia, poczucia estetyki.. Druga wymieniona talia ("Anioły Kabały" Dariusza Cecudy), moze jest silna i trafna, ale zbytnio kojarzy sie mi z Tarotem - szukam czegos nie w takiej konwencji. To bylo jednak bardzo fajne doswiadczenie poznawac choc czastkowo karty, ktore ktos uwaza za godne polecenia i na pewno takie sa.

 

a ze uzywam okreslenia "chyba"..no wiesz, jak ktos uwaza, ze "na pewno" czyta cos lepiej...a moze czytam gorzej, tylko o tym nie wiem..:) Ja "podziwiam" tych, co sa pewni i przekonani, ze to, czy tamto na pewno, ale ja czuje sie uczciwsza z soba i Wszechswiatem, jak zakladam, ze moze sie myle, bo moze moje ziemskie postrzeganie jest moja iluzja - kto to wie..moze Ty, bo ja nie:) i znowu moze kiedys sie dowiem, ze faktycznie nie bylo powodu byc czegokolwiek pewnym..:) Moge powiedziec do kogos "kocham Cie, jestem tego pewna", a za iles lat dojsc do wniosku, ze to nie bylo kochanie..albo powiem "lubie Cie", a po czasie dojde do tego, ze bylam glupia, a to byla milosc mego zycia;) ale karty, to nie Czlowiek..wiec o ile nie powiem "chyba Cie kocham", to bede mowic, ze chyba mam jakis dar, chyba cos przeczuwam i chyba robie cos lepiej, albo moze cos gorzej..uff, jak na policji;)

Edited by selektywna
Link to comment
Share on other sites

nie jest to talia de facto odpowiednia do prośby bo akurat Świetlista Siła Aniołó ma bardzo wiele boskości baaaaa nawet występują karty sił demonicznych

Link to comment
Share on other sites

Druga wymieniona talia ("Anioły Kabały" Dariusza Cecudy), moze jest silna i trafna, ale zbytnio kojarzy sie mi z Tarotem - szukam czegos nie w takiej konwencji. To bylo jednak bardzo fajne doswiadczenie poznawac choc czastkowo karty, ktore ktos uwaza za godne polecenia i na pewno takie sa.

 

bzdura...... akurat ta talia chyba najmniej ma wspólnego z Tarootem i jest zdecydowanie za trudna na początkujących... masz tam tak wiele treści o każdym Aniele, poza tym nawet pory dni i godziny aktywności... Ty dziewczyno nie masz pojęcia o tych kartach.... chcesz coś wynieść to doceń co inni piszą bo np AoiMizu akurat zna się w tymm temacie...

 

pokory trochę dziewczyno

Link to comment
Share on other sites

Guest selektywna

Julenko, dziekuje Ci za glos i za zawitanie, bardzo sie ciesze, w sumie, to czekalam na Ciebie :-)

 

no coz..jesli talia nie zgodna z oczekiwaniami, to pozostaje mi miec pretensje do kolegi forumowego;) Taki zarcik, lepiej nie wchodzic w polemike - i tak polegne..chyba;)

 

a wiec tak..z ta boskoscia..ja nie bylam u komunii i do kosciola nie chodze, ale w Boga wierze, bo mi pomagal i pomaga, na tyle czesto, ze ja pomocy wcale nie potrzebuje:) ale z tekstami stylu "boskiego" i taka rozmodlonosc w przekazach, to wywoluje u mnie raczej bunt..wole o energii czytac, niz byc wysylana na rekolekcje;)

 

Eee, to moze ja wcale nie potrzebuje Anielskich, a jakies Boginie, albo inne Skrzaty :-) zeby tylko madrze gadali, a jak zwal, tak zwal..

 

a teraz wkleje to, co znalazlam na watku o Aniolach..jakas Ankieta Anielska, czy cos w tym stylu i znalazlam ponoc mojego, a wiec Leujasz:: "Trzeci Anioł Stróż Chóru Tronów reprezentuje Jupitera w siłach Saturna. Należy wiedzieć, że to Hasediel-Jupiter przekształcił świat (odziedziczony po Binaelu-Saturnie) w bujny ogród zwany Edenem. Leujasz ofiarowuje ten Raj z wyprzedzeniem, lecz nie zapominając prawa ustanowionego przez Binaela-Saturna. Pragnie stworzyć człowieka zrównoważonego, ostrożnego, rozsądnego, wyważonego, uprzejmego, pełnego skromności i zawsze dobrego humoru (nawet wobec przeciwności losu). Jego podopieczny ma dokładne wyobrażenie, co może zrealizować i czego nie może otrzymać; to znaczy, że umie zrównoważyć swe ambicje. Każda jego decyzja będzie miała szczęśliwe następstwa w momencie realizacji, gdyż potrafił przewidzieć dobro ogólne i ocenić możliwość spełnienia. Będzie on fontanną obfitości, bogactwa i płodności.

 

Modlitwa

 

Leujaszu,

 

oczyść, Panie, moją pamięć (nieświadomą i świadomą) ze wszystkiego, co kala.

 

Oddal obrazy przerażające, makabryczne czy lubieżne, które mogą nawiedzać moje sny;

 

spraw, by moje marzenia miały sens, abym wyrażając je pozwolił moim braciom dojrzeć przyszły wszechświat bez granic, w którym jaśniejące szczęście istnieje.

 

Pozwól mi, aniele Leujaszu, odnaleźć punkt równowagi pomiędzy moim bytem materialnym a wyobraźnią, abym mógł przygotować świat, który dzisiaj znajduje się poza ludzkim zasięgiem."

 

Amen i pokory, Kobietko Julenko:)

Edited by selektywna
Link to comment
Share on other sites

Guest selektywna

OFICJALNE OSWIADCZENIE - NIE POTRZEBUJE JUZ PODPOWIEDZI ODNOSNIE MOJEJ 1. TALII ANIELSKIEJ....NIE MAM POJECIA, JESTEM POCZATKUJACA, A ZEBY COS POZNAWAC, TO TRZEBA MIEC POJECIE I BYC NIE-POCZATKUJACYM - to mi wytlumaczyliscie, dziekuje.

 

Pozdrawiam ciezko zaawansowanych, nie mam wiecej pytan, a moje odczucia i wrazenia co do danej talii zostawie na przyszlosc dla siebie - w koncu sa moje..:)

Link to comment
Share on other sites

Kolega z koła akurat zna się na rzeczy uwierz ;)

 

Bez boskości nic nie znajdziesz serio... opisujesz Anioły, które tak pochodzą z 9 Chórów Anielskich... Trony pochodzą z Nieba Raju ii ono mieści przepiękne i potężne energie... Trony wraz z Serafinami i Cherubinami to Anioły miłości, mądrości i chwały. Niebo Raju pokazuje w jaki sposóbb możemy brać udział we współtworzeniu Wszechświata wraz ze Źródłem.

 

No nie ukkrywajmy tu też jest wiele boskości...

 

Nie znajdziesz bez boskości... hmmm wiesz co- poczytaj literature Diana Cooper lub dr Doreen Virtue- poznasz tam Anioły, ich moc i inne informacje... jak to przetrawisz to uwierz mi, odnajdzieesz swą talię albo pożegnasz temat.

 

Dziękuję za uznanie... życzę dobrej nauki i odnalezienia tego, czego szukasz

Link to comment
Share on other sites

OFICJALNE OSWIADCZENIE - NIE POTRZEBUJE JUZ PODPOWIEDZI ODNOSNIE MOJEJ 1. TALII ANIELSKIEJ....NIE MAM POJECIA, JESTEM POCZATKUJACA, A ZEBY COS POZNAWAC, TO TRZEBA MIEC POJECIE I BYC NIE-POCZATKUJACYM - to mi wytlumaczyliscie, dziekuje.

 

Pozdrawiam ciezko zaawansowanych, nie mam wiecej pytan, a moje odczucia i wrazenia co do danej talii zostawie na przyszlosc dla siebie - w koncu sa moje..:)

 

bez emocji..... trzeba się wycisszyć i cierpliwie wysłuchać uwagi innych ;) Każdy kiedyś zaczynał i naprawdę to, że piszemy to co uważamy za słuszne, to nie po to by się kłócić lecz po to abyś konstruktywnie pogłębiała temat

 

spokojnie :)

Link to comment
Share on other sites

Guest selektywna

Wiesz co Jula, ja zycze, zebyscie Wy szukali dalej i znalezli, a ja sobie wezme karty "Piotrus" i sie pobawie - czuje sie na pewno kompetentna, a za uznanie nie dziekuj, bo chyba bylo na wyrost. Mozna zamknac moj watek - dowiedzialam sie juz, ze Karty Anielskie, to nie dla mnie..

Link to comment
Share on other sites

skoro karty Piotrusia porównujesz do znajomości ezoteryki to gratuluję

 

bez znajomości teorii nie poznasz ani jednego działu ezoterycznego...

 

Prosisz o karty Anielskie bez boskości a jak ci kolega wymienia to się fochasz, że Ci napisał, ż e to dla zaawansowanych... tak bo to prawda. Karty Anielskie szczególnie wróżebne są trudne ale nie ma sprawy mogę Ci wypisać całą listę ale uwierz, że wydasz kasę i będą się walić po regałach bo bez teorii nikt nie da rady.

 

Obrażać i poniżać mnie możesz śmiało to tylko twoja bezsilność i brak argumentów rodzi agresję

Link to comment
Share on other sites

Guest selektywna
bzdura...... akurat ta talia chyba najmniej ma wspólnego z Tarootem i jest zdecydowanie za trudna na początkujących... masz tam tak wiele treści o każdym Aniele, poza tym nawet pory dni i godziny aktywności... Ty dziewczyno nie masz pojęcia o tych kartach.... chcesz coś wynieść to doceń co inni piszą bo np AoiMizu akurat zna się w tymm temacie...

 

pokory trochę dziewczyno

 

 

Bede porownywac co i do czego chce i nie bede padac na kolana, bo moze inni padaja - jestescie ekspertami N°1 w Ezoteryce? to badzcie - ja popatrze po forach, gdzie sie wrozy kartami przeslan, to moze bedzie dobra metoda znalezienia fajnej talii bez "drogi przez meke"..

Link to comment
Share on other sites

Guest selektywna
kupuj co chcesz EzoSklep ma takie propozycje Anielskie - Ezo sklep

 

AnioBy - Ezo sklep

 

 

Nie kupie z tego sklepu Anielskich, bo avatar wlasciciela kloci sie z taka tematyka - ewentualnie inne przedmioty, to moze - o ile wysylaja za granice, narazie jestem klientka Osemki.

 

Jesli moge prosic @Julka, to ja juz nic nie chce - rad, linkow - przeszlo mi na Anielskie, serio..ale zawsze to jakies doswiadczenie. Dobranoc.

Edited by selektywna
Link to comment
Share on other sites

To o co Ci chodziło od samego początku bo nie widdzę sensu z utraty chęci w kilka godzin po informacjach, iż trzeba poświęcić czas by poznać tematykę... ale to chyba normalne, że trzeba nauki by czegoś się nauczyć

daje Ci linki do wyboru... nie odpowiada Ci avatar ok zgłoś to odpowiedniej osobie

Link to comment
Share on other sites

selektywna to prawdziwy diabeł :D

bardzo fajnie, że anielskich kart szuka, nie wiem co wy chcecie :P

jak znajdziesz, daj znać jakie, może też mi pomogą

Edited by bimba
Link to comment
Share on other sites

  • 6 years later...

Zastanawiam się nad kartami anielskimi i szukam czegoś, co jest chociaż trochę podparte Biblią/Torą/Kabałą itp.

Jest ktoś w stanie coś doradzić? Mam jedną talię anielską Lary Tuan (to: https://osiem.com.pl/glosy-aniolow-karty-angel-voices-instr-pl,id94.html). Wizualnie ładna, ale to jest interpretacyjny koszmar. Obrazki nasuwają na myśl kompletnie inne znaczenia, zresztą każda pojedyncza karta ma ich od groma i się wykluczają w jednym zdaniu. Biorąc pod uwagę, że talia jest duża (80 kart) to po prostu talia jest nie do zinterpretowania, każda karta znaczy wszystko i nic.

Szukam czegoś bardziej poukładanego. Zastanawiam się nad Aniołami Karmy i Anielską Wyrocznią. Ma ktoś te karty?

Anioły Karmy: https://osiem.com.pl/karma-angels-anioly-karmy-instr-pl,id105.html

2_max.jpg

Anielska wyrocznia: https://osiem.com.pl/anielska-wyrocznia,id725.html

2_max.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...