Jump to content

Czy istnieje taki kamyk


acer456
 Share

Recommended Posts

Jaki kamień do noszenia mogę kupić żeby oddziaływał : na zdrowie , miłość , i żeby się dobrze spało tak w 3 w jednym , nie chce nosić 3 kamieni czy istnieje taki kamyk o takich wartościach co napisałem ...,

Link to comment
Share on other sites

Witam,

 

wybierz który wolisz: obsydian tęczowy, opal tęczowy lub nebula (ta z Meksyku, nie ta tania podróba z Afryki); te kamienie są tzw. kamieniami życzeń, wielozadaniowymi kamieniami które pomagają z tym z czym chcesz aby Tobie pomogły (w granicach rozsądku :P ), byle byś wiedziała czego chcesz i jakiego rodzaju pomocy oczekujesz od tych kamieni. Jednak praca z tymi kamieniami jest szczególnie wymagająca, musisz wiedzieć czego chcesz i najlepiej jeżeli masz doświadczenie w pracy z innymi kamieniami, inaczej możesz sobie strzelić w kolano prosząc w gniewie i złości o to czego nie chcesz, lub zmieniając zdanie co 5 minut.

 

Jeżeli preferujesz "bezpieczniejszą" wersję dla nowicjuszy, możesz załatwić sobie półksiężyc ze srebra z oprawionym bawolim okiem i różowym kwarcem, jeden naszyjnik, trzy zastosowania.

 

Są też inne rozwiązania, sigile, servitory czy runy, które możesz użyć bez konieczności kupowania kamieni, ale to też wymaga odrobiny doświadczenia by wypaliło.

 

Pozdrawiam,

Auegamma

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...