Jump to content

gdzie jest aparat? (ZWERYFIKOWANY)

panna.marta

Recommended Posts

Podczas remontu zgubił nam się aparat fotograficzny. Bardzo zależy mi na znalezieniu go, gdyż za tydzień wyjeżdżam na wakacje.

Pytanie do kart:

gdzie mam szukać aparatu?

królowa denarów, as buław, wieża XVI dociągnęłam giermka buław

tu się zastanawiam czy królową denarów jestem ja - jako młoda brunetka, czyli mój pokój. Wieża kojarzy mi się z miejscem zamkniętym lub jakimś miejscem, gdzie jest dużo rzeczy na jakiejś stercie.

Proszę pomóżcie :(

Na pewno jest w domu, bardziej by wskazywał na dom rodzinny. Wielopiętrowy, jeśli ma tylko jedno piętro, szukać na piętrze, nie na parterze.

Jest w bezpiecznym, praktycznym i estetycznym! miejscu. Możliwe, że wysoko lub koło wysokiej rzeczy. Koło jakiegoś kwiatka lub wazonu, rzeźby na postumencie.

Tam gdzie są ulubione gadżety królowej monet. Jeśli nosisz aparat ortodontyczny, szukaj w okolicach jego składowania (hahaha no nie w buzi ;--)).

Ostatnio używany na urodzinach?

Uważam, że się znajdzie. W ciągu jednego dnia.

Powodzenia w poszukiwanach!

Weryfikacja - znalazłam.

królowa denarów - ja, mój pokój miejsce gdzie trzymam dokumenty ne temat wartościowych rzeczy a powyżej są kosmetyki.

as buław - myślę, że to szybkość z jaką go znalazłam

wieża - wysoki regał z szybami :) w zamknięciu, dokładniej w pudełku.

dzięki dziewczyny :)

• Like 1

wieża mówi o tym, że gdzieś wysoko leży, może na szafie, na jakiejś półce...

ale wieża to też miejsce budowy, więc być może aparat leży w jakimś pudełku, którego jeszcze nie rozpakowałaś po remoncie, i to pudełko jest wysoko postawione?

albo może segregując rzeczy na te "po remoncie" i do pokoju, wrzuciłaś je właśnie w to miejsce "po remoncie"...

na pewno jest w domu.

królowa denarów - ja, mój pokój miejsce gdzie trzymam dokumenty na temat wartościowych rzeczy a powyżej są kosmetyki.

wieża - wysoki regał z szybami :) w zamknięciu, dokładniej w pudełku.

Jeśli możesz, dodaj to proszę do opisów poszczególnych AW na forum, bo to wartościowe info.

wieża mówi o tym, że gdzieś wysoko leży, może na szafie, na jakiejś półce...

ale wieża to też miejsce budowy, więc być może aparat leży w jakimś pudełku, którego jeszcze nie rozpakowałaś po remoncie, i to pudełko jest wysoko postawione?

albo może segregując rzeczy na te "po remoncie" i do pokoju, wrzuciłaś je właśnie w to miejsce "po remoncie"...

na pewno jest w domu.

już jest po weryfikacja ^^