Jump to content

Magia, Uroki miłosne


urokmilosny
 Share

Recommended Posts

Czy uroki miłosne naprawdę działają? Wiem, że większość z Was jest tutaj przeciwna takim urokom, tylko w moim przypdku chłopak bardzo zle mnie potraktowal, byłam dla niego dobra, zawsze go szanowałam a on potraktował mnie jakbym była zerem(był chamski, arogancki, przeklinal po rozstaniu gdy chcialam z nim jeszcze pogadac, prawdopodobnie tez mnie zdradzal. Czy ktoś pomoglby mi rzucic na niego urok? Zeby zobaczył co mi zrobił, żebym mu mogła odplacic? Proszę, niech ktoś mi pomoże. Ja tak bardzo cierpię, od 3 miesięcy wegetuję.

Link to comment
Share on other sites

Nikt z forum nie pomoże ci rzucić na nikogo uroku miłosnego, szczególnie w celu zemsty. Uroki miłosne rzucane na konkretną osobę według mnie podpadają pod najcięższe klątwy. Poza tym taki urok może wywołać obsesję na punkcie osoby... niekoniecznie miłosną, więc twoja sytuacja może się jeszcze bardziej spartolić. Istnieje możliwość że takie doświadczenie było ci pisane.

Zamiast tego możesz pomodlić się w piątek do Anaela. Jest to archanioł planety wenus i odpowiada za sprawy natury sercowej, więc może pomóc ci uleczyć złamane serce. A żeby odzyskać radość życia polecam archanioła słońca Michała, mi on bardzo mocno pomógł. Pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...