Jump to content

Magia, Uroki miłosne

urokmilosny
 Share

Recommended Posts

Czy uroki miłosne naprawdę działają? Wiem, że większość z Was jest tutaj przeciwna takim urokom, tylko w moim przypdku chłopak bardzo zle mnie potraktowal, byłam dla niego dobra, zawsze go szanowałam a on potraktował mnie jakbym była zerem(był chamski, arogancki, przeklinal po rozstaniu gdy chcialam z nim jeszcze pogadac, prawdopodobnie tez mnie zdradzal. Czy ktoś pomoglby mi rzucic na niego urok? Zeby zobaczył co mi zrobił, żebym mu mogła odplacic? Proszę, niech ktoś mi pomoże. Ja tak bardzo cierpię, od 3 miesięcy wegetuję.

Nikt z forum nie pomoże ci rzucić na nikogo uroku miłosnego, szczególnie w celu zemsty. Uroki miłosne rzucane na konkretną osobę według mnie podpadają pod najcięższe klątwy. Poza tym taki urok może wywołać obsesję na punkcie osoby... niekoniecznie miłosną, więc twoja sytuacja może się jeszcze bardziej spartolić. Istnieje możliwość że takie doświadczenie było ci pisane.

Zamiast tego możesz pomodlić się w piątek do Anaela. Jest to archanioł planety wenus i odpowiada za sprawy natury sercowej, więc może pomóc ci uleczyć złamane serce. A żeby odzyskać radość życia polecam archanioła słońca Michała, mi on bardzo mocno pomógł. Pozdrawiam.

• 1 month later...