Jump to content

Magia, Uroki miłosne


urokmilosny
 Share

Recommended Posts

Czy uroki miłosne naprawdę działają? Wiem, że większość z Was jest tutaj przeciwna takim urokom, tylko w moim przypdku chłopak bardzo zle mnie potraktowal, byłam dla niego dobra, zawsze go szanowałam a on potraktował mnie jakbym była zerem(był chamski, arogancki, przeklinal po rozstaniu gdy chcialam z nim jeszcze pogadac, prawdopodobnie tez mnie zdradzal. Czy ktoś pomoglby mi rzucic na niego urok? Zeby zobaczył co mi zrobił, żebym mu mogła odplacic, zeby to on pragnal ze mną być.Proszę, niech ktoś mi pomoże. Ja tak bardzo cierpię, od 3 miesięcy wegetuję.

Link to comment
Share on other sites

I naprawdę chciałabyś niszczyć sobie karmę, a potem w tym, czy przyszłym wcieleniu doznać skutków swoich działań? Nie lepiej, jeśli już, użyć magii w celu przyciągnięcia ODPOWIEDNIEJ osoby, aby było go zgodne zarówno z Twoim planem duszy, jak i tej osoby, nie ingerując niepotrzebnie w wolę?

Link to comment
Share on other sites

Ja wiem, że to ma dużo skutków ubocznych. Mimo wszystko, jestem zdecydowana(gdyby był dobrym chłopakiem, w życiu nie chciałabym go skrzywdzić poprzez czarna magię). pamiętam że hefna mowila, że wykonuje czasem takie uroki, ale tylko gdy druga osoba zostala skrzywdzona, zle potraktowana. Czy ktoś z was wyznaje tez może tę zasadę? Poszukiwacz czy to prawda, że dobrze wykonana magia działa zawsze?

Link to comment
Share on other sites

Ja wiem, że to ma dużo skutków ubocznych. Mimo wszystko, jestem zdecydowana(gdyby był dobrym chłopakiem, w życiu nie chciałabym go skrzywdzić poprzez czarna magię). pamiętam że hefna mowila, że wykonuje czasem takie uroki, ale tylko gdy druga osoba zostala skrzywdzona, zle potraktowana.

Tylko sęk w tym, że to, że zostałaś przez niego skrzywdzona jest najprawdopodobniej konsekwencją tego, co działo się w Twoich przeszłych wcieleniach (czyli to samo w sobie jest karmą). Nasze obecne życie jest kontynuacją naszych wcześniejszych działań, natomiast działania obecne tworzą przyszłe wydarzenia. A nie lepszy czar na przyciągnięcie odpowiedniej miłości, takiej, która będzie dla Ciebie szczęśliwa, przy jednoczesnym zaufaniu losowi, że on tak czy siak zapłaci za swoje działania?

 

 

Poszukiwacz czy to prawda, że dobrze wykonana magia działa zawsze?

Magia nie działa zawsze, bo istnieją różne warunki i okoliczności w których może nie zadziałać, tudzież nie zadziała. Wiele czynników się na to składa tak naprawdę.

 

PS: Poszukiwacz, to nazwa rangi na tym forum - mój nick natomiast, to arkenas. :)

Link to comment
Share on other sites

Arkenas, wybacz błąd :) Cóż, wierzę w karmę, ale nie w reinkarnację, wierze że człowiek płaci za zle czyny w obecnym życiu. No właśnie, też mi się wydaje że nie działa zawsze(rozmawiałam ze znaną ezoteryczką, która powiedziała mi, że jeśli magię się dobrze wykona to działa zawsze)A co w przypadku gdy porzucona osoba staje się stalkerem w stosunku do byłego.byłej? Albo jeśli druga osoba jest całkowicie nieatrakcyjna dla tej pierwszej. Słyszałeś może o intranquil spirit? Nie wiem jak przetłumaczyć to na polski, czytałam o tym na stronach angielskich.

Link to comment
Share on other sites

Wiara w karmę bez wiary w reinkarnację wydaje się nie mieć logicznych podstaw zważając na to, jak różne życia ludzie posiadają. Jak również fakt, że jedni mają wszystko, a inni nic. Jedni żyją 80 lat, a inni jeden dzień. Jedni są w pełni świadomi, a inni np. upośledzeni umysłowo, czy niezdolni nawet do doświadczania efektów swoich działań (np. ktoś, kto krzywdzi innych emocjonalnie, a sam jest niewrażliwą emocjonalnie osobą; więc siłą rzeczy nie jest w stanie doznać efektów swoich działań w tym życiu, w którym powstała krzywda wobec drugiej osoby). Niemniej jednak jak wolisz. :)

 

A co w przypadku gdy porzucona osoba staje się stalkerem w stosunku do byłego.byłej?

Rozumiem, że pytasz w kontekście magii? Jeśli ktoś kogoś prześladuje, stalkuje - można zablokować wpływ tej osoby magicznie, ale trzeba liczyć się z tym, że jeśli masz coś przeżyć (np. stalking, prześladowanie), wtedy może się uaktywnić się ta karma (czy jak wolisz to zdarzenie, sytuacja) w postaci innej osoby, która Cię może zacząć prześladować, albo może zdarzyć się coś, gdzie tego typu energia wyładuje się w innej formie i będziesz musiała przeżyć takie same emocje. Ale to tak naprawdę wszystko zależy od indywidualnej sytuacji, od tego, czy z daną osobą masz daną karmę itd itp. Moim zdaniem w przypadku agresji, prześladowania można się bronić magicznie i jest to karmicznie uzasadnione - oczywiście jeśli chodzi o samo bronienie się (tak samo, jak karmicznie uzasadnione jest użycie np. paralizatora, czy gazu łzawiącego, gdy ktoś Cię napadanie na ulicy - czyli tzw. obrona konieczna), tyle, że trzeba się liczyć z tym, że pewne rzeczy trzeba przeżyć w takiej, czy innej formie (właśnie karmicznie).

 

 

Albo jeśli druga osoba jest całkowicie nieatrakcyjna dla tej pierwszej.

Ale w jakim kontekście o to pytasz?

 

 

Słyszałeś może o intranquil spirit? Nie wiem jak przetłumaczyć to na polski, czytałam o tym na stronach angielskich.

Owszem, słyszałem. NIE polecam. Pisałem wyżej jakie mam zdanie na temat uroków miłosnych.

Edited by arkenas
Link to comment
Share on other sites

Guest Waldarius

Urok miłosny sprawi, że być może ten chłopak zacznie za Tobą szaleć, staniesz się jego obsesją, będzie chciał z Ciebie zrobić sobie niewolnicę, stworzycie co najwyżej patologiczny związek, wtedy to Ty będziesz chciała się uwolnić od niego, on jednak nie pozwoli ci odejść i z nikim innym związać. Tak się zwykle kończą eksperymenty z czarną magią.

Link to comment
Share on other sites

Guest aksasyena
[...] Czy ktoś pomoglby mi rzucic na niego urok? [...] żebym mu mogła odplacic [...] Ja tak bardzo cierpię, od 3 miesięcy wegetuję.

 

To zastanów się, czego chcesz - cierpieć dalej, tylko jeszcze bardziej, czy też przejść do spokoju i radości.

Prosząc o "uroki" prosisz w swojej sytuacji o dalsze nurzanie się w swoim cierpieniu - ku czemu chcesz zdążać?

 

Jeśli chcesz jego cierpienia, nie musisz robić nic... on i tak się ku niemu kieruje.

Link to comment
Share on other sites

Nikt z forum nie pomoże ci rzucić na nikogo uroku miłosnego, szczególnie w celu zemsty. Uroki miłosne rzucane na konkretną osobę według mnie podpadają pod najcięższe klątwy. Poza tym taki urok może wywołać obsesję na punkcie osoby... niekoniecznie miłosną, więc twoja sytuacja może się jeszcze bardziej spartolić. Istnieje możliwość że takie doświadczenie było ci pisane.

Zamiast tego możesz pomodlić się w piątek do Anaela. Jest to archanioł planety wenus i odpowiada za sprawy natury sercowej, więc może pomóc ci uleczyć złamane serce. A żeby odzyskać radość życia polecam archanioła słońca Michała, mi on bardzo mocno pomógł. Pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

Ponieważ napisałaś do mnie prywatną wiadomość, a ja z zasady na takie nie odpowiadam, odpowiem tutaj, na forum. Nie rzucam uroków miłosnych. Chcesz się odegrać na chłopaku, bo potraktował Cię źle, to odejdź i żyj szczęśliwie. Zastanów się tylko dlaczego weszłaś w ten związek i pozwoliłaś się traktować w sposób,

w jaki Cię potraktowano, może pozwoli Ci to uniknąć podobnych sytuacji w przyszłości.

Pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

To zastanów się, czego chcesz - cierpieć dalej, tylko jeszcze bardziej, czy też przejść do spokoju i radości.

Prosząc o "uroki" prosisz w swojej sytuacji o dalsze nurzanie się w swoim cierpieniu - ku czemu chcesz zdążać?

 

Jeśli chcesz jego cierpienia, nie musisz robić nic... on i tak się ku niemu kieruje.

 

Dlaczego tak sądzisz? Chodzi Ci o karmę?

Link to comment
Share on other sites

Może rzeczywiście macie rację, muszę postarać się jakoś od tego odciąć, bo mnie to wyniszcza. Dziękuję wszystkim za odpowiedzi.

Link to comment
Share on other sites

Czy możecie podać jakiś prosty sposób na urok miłosny w magi nie używając z byt wielu rzeczy ?

 

Masz tutaj pewne starożytne zaklęcie.

Nie testowałem tego bo to już wpływanie na wolną wolę i podpada pod czarną magię -"Podejdź ino do obiektu swoich uczuć, wykonaj znak radosnego słońca unosząc kąciki ust do góry pacząc się żarliwie prosto w oczy dziewczyny, wtenczas wypowiedz te słowa -Cześć, chciałbym cię poznać, pójdziemy na kawę?"

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...