Jump to content

Sedes, wylewająca się z niego woda, torebka, sex


Edith000
 Share

Recommended Posts

Co moze oznaczac we snie sedes i wylewajaca sie z niego czysta woda? Mialam juz dwa sny z tym symbolem.

 

Pierwszy:

 

Uprawiałam sex z kolegą, gdy wychodził z domu zwróciłam uwagę, że ma bose nogi. W ogóle sen mnie przeraził, bo wyglądało to tak jakbym zdradzała swojego partnera. Chciałam skorzystać z wc i nagle pojawiła się wypływająca, czysta woda.

 

Natomiast dzisiaj mialam sen, ze zawsze zapominam torebki i znajduje ja w ubikacji, po chwili chce skorzystać z wc. Wszystkie są brudne i wybieram kabinę gdzie z sedesu wypływa, czysta woda. Na dodatek moim podróżom towarzyszy koleżanka z ktora juz od kilku dobrych lat nie mam kontaktu ( ale to moze wyniklo z tego,ze ogladalam jej profil na facebooku) W ogole caly sen byl utrzymany w scenerii zimowej, jakby w okresie wojny, która jeszcze nie dotarła do tego miejsca. Przed naszymi podróżami w poszukiwaniu torebki byłyśmy z innymi osobami ( nie widziałam twarzy) w klasie, gdzie żołnierz pokazywał nam na rzutniku rzeź ludzi.

 

Oczywiście nie muszę wspominać, że przebudziłam się spocona, wystraszona z przyśpieszonym tętnem:P

Link to comment
Share on other sites

Toaleta może obrazować miejsce oczyszczenia, pozbycia się tego co ciąży twojemu organizmowi. Złe emocje, poczucie winy tak jak tu. Robisz coś co wzbudza twoje niepokoje i widzisz tą wodę wylewającą się. Emocje biorą górę. Jednak woda jest czysta, więc uwalniasz się z poczucia winy. On jest boso co z kolei może wskazywać na jakieś problemy u niego.

 

Torebka to osobista rzecz kobiety. Masz problem z nią czyli jakieś emocjonalne zawirowania. Nie czujesz się w pełni gotowa na dalszy krok (wyjście). Musisz się z czegoś oczyścić, uwolnić. Otacza Cię dużo brudnych toalet czyli spraw nieczystych. Może dotyczą innych osób, ale Ty się na nich skupiasz. Jednak znajdujesz czystą toalet i znów ta woda. Może chodzi o oczyszczające uwolnienie emocji. Nie tłumienia czegoś w sobie. Przyjrzenie się temu czy to co blokujesz jest złe czy tak tylko czujesz z powodu jakiegoś przekonania.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...