Jump to content

Praca

basiunia53

Recommended Posts

Witam :prosi: Chciałam prosić o pomoc w odczytaniu rozkładu - może naświetlę trochę sytuację. o rozkład prosiła mnie bliska mi osoba. Dotyczy on pieniędzy, których nie otrzymuje za wykonywaną pracę, chociaż się jej należą. Pracę swą wykonuje dobrze.

Poradziłam jej, ażeby poszła do prezesa i spytała czemu nie dostaje całej pensji. Obecna kierowniczka chowa głowę w piasek:bla:

1. jakie wrażenie zrobi na pracodawcy Rycerz mieczy

2. jak wypadnie rozmowa - spotkanie Kolo Fortuny

3. jaki będzie wynik tej rozmowy - dostanie pieniądze 9 buław

Szef się zdziwi, że w ogóle miała odwagę upomnieć się i swoje. Albo będzie zdziwiony, że nie dostaje całej wypłaty. Ona natomiast będzie się czuła z tym, że musi się iść upominać bardzo nieswojo po prostu ciężko jej z tym będzie.

Jak to widzicie bardzo proszę o pomoc:prosi::prosi::prosi:

W rycerzu monnet widzę takie naigrywanie się, nie wiem na czym polega jej praca, ale z pewnością nie traktują jej tam poważnie. Myślę, że jest szansa na częściowe odzyskanie pieniędzy, ale na szacunek i regularność w wypłacaniu oraz całą kwotę - nie ma co liczyć.

1. jakie wrażenie zrobi na pracodawcy Rycerz mieczy

Jako nieustraszoną, lecz najprawdopodobniej trochę chaotyczną. Rycerz ten potrafi wszystko poruszyć, kiedy dokądś zmierza. Ma wielką charyzmę, lecz może także być niewiarygodny. Nie w pełni zostane obdarowana zaufaniem.

2. jak wypadnie rozmowa - spotkanie Kolo Fortuny

Koło fortuny w różne strony się toczy. Zinterpretuję to jako odwrócenie biegu wydarzeń przynoszące poprawę w sferze materialnej, czyli sama rozmowa może pójść całkiem fajnie, dając nadzieje. Kolejna karta jest trudniejsza...

3. jaki będzie wynik tej rozmowy - 9 buław

Wynik rozmowy nie jest dla mnie jasny, ale raczej negatywny. 9 buław może pokazywać samego prezesa, który jako typ biernego obserwatora, co najwyżej zerknie i poprzygląda się sytuacji, bo lubi wiedzieć co się dzieje wokół. To człowiek bardzo zachowawczy i dystansowany, dlatego uważam, że nie zrobi nic. Odgradzi się murem i może nawet nie wpuści.

Natomiast jeżeli chodzi o pytającą, zostanie z problemem sama, 9 buław jest odnośniekiem pustelnika. W rezulatacie, zdeterminowana może w rozmowie być szorstka lub zareaguje przesadnie, pokazując agresję, jak to buławowy (a wcześniej rycerz mieczy). Pokaże, że nie potrafi zaakceptować porażki i jest niedoceniona. Czy stosują wobec niej mobbing w pracy? Ta karta może o tym świadczyć. Nie ma tam przyjaciół. Po tej karcie, stytuacja wcale się nie zmienia, a wręcz może wpłyną na niekorzyść w pracy.

Powodzenia!

Czy rozmowa będzie jutro?

Nie jest to zbytnio korzystana data. Może do spotkania nie dojść.

• Like 1