Jump to content

Wrzesień (ZWERYFIKOWANY)

Iwka78

Recommended Posts

Ogólna sytuacja: matka dwójki dzieci, stabilny związek, zostałam zwolniona i szukam pracy.

Aura - 3 denary - jestem skupiona na poszukiwaniach pracy

Uczucia - paź pucharów - myślę, że będę w tym miesiącu mocno skupiona na uczuciach do swoich dzieci, bo już wracają do szkoły

Zdrowie - głupiec - rozpoczęłam dietę paelo, która ma za zadanie uregulować pracę mojego organizmu, więc nowy początek się pokazał

Dom - królowa mieczy - będę zarządzać;) nowe plany lekcji+ dodatkowe zajęcia po szkole dla dzieciaków;)

Finanse - XIX słońce - bedzie dobrze

Poszukiwania pracy - 9 pucharów + V papież - i tutaj nie wiem jak to odczytać, czy będę zadowolona, bo siedzę w domu na tyłku, czy znajdę we wrześniu prace, z której będę zadowolona...

Rada: as denarow+XV diabeł +XVI wieża - te karty mnie powaliły... Mam uważać, abym nie zniszczyła czegoś przez uzależnienia jakieś? Nie piję i nie palę.... Nie wiem, o co chodzi...

Ostrzeżenie: 3 puchary+rycek kielichow - tych kart też nie rozumiem... Nie prowadzę hulaszczego trybu życia, więc na co mam uważać?

Podsumowanie: 2 buław+3 bulawy - jakieś dwie opcje się pokazują. Może tylko 2 rozmowy w sprawie pracy odbędą...

Kiepski jakiś ten miesiŕc....

Dziękuję za zerknięcie.

Edited by Iwka78
Guest befimaka
Aura - 3 denary

Będziesz się czuła doceniona za to, co robisz. Nie będziesz myśleć "ja się tak staram, a nikt nawet tego nie zauważa". Każda kobieta chciałaby mieć taką aurę. :)

Uczucia - paź pucharów

Będzie przewaga uczuć matczynych.

Zdrowie - głupiec

Możesz być lekko nerwowa. A dzieci już przeszły wszystkie choroby wieku dziecięcego?

Dom - królowa mieczy

Oj, oj! W domu zapanuje ostry matriarchat. ;)

Finanse - XIX słońce

Finanse będą zadowalające.

Poszukiwania pracy - 9 pucharów + V papież

Ponieważ Papież może też oznaczać manipulację, więc przy poszukiwaniu pracy być może wpadniesz na jakiś pokrętny sposób, żeby siebie wypromować. :) No i będziesz zadowolona ze swojego pomysłu.

Rada: as denarow+XV diabeł +XVI wieża

Może ta rada odnosi się do "poszukiwań pracy"? Żebyś nie przekombinowała z samopromocją, bo źle na tym wyjdziesz.

Ostrzeżenie: 3 puchary+rycek kielichow

Nie przyjmuj wszystkiego za dobrą monetę. Nawet jak coś się wydaje bardzo ładne i pewne, to się zastanów, zanim podejmiesz decyzję.

Podsumowanie: 2 buław+3 bulawy

Będziesz musiała wziąć odpowiedzialność za swoje działania, ale za to pojawią się jakieś nowe perspektywy.

Wygląda na to, że wrzesień będziesz miała intensywny.

Ja bym odczytywala te karty tak....

Aura - 3 denary - tak, jestes skupiona na poszukiwaniach pracy

Uczucia - paź pucharów - Tak, będziesz skupiona na dzieciach

Zdrowie - głupiec - może faktycznie z powodu diety zrzucisz pare kologramow i poczujesz się lekko i przyjemnie

Dom - królowa mieczy - tak, będziesz zarzadzac i ukladac wszystko, podejście typowo zadaniowe:-)

Finanse - XIX słońce - bedzie dobrze

Poszukiwania pracy - 9 pucharów + V papież - jakos mam wrazenie, ze pomimo staran o nowa prace, jakichś ofert, które dostaniesz, sytuacja się nie zmieni...skupisz się na domu, będziesz zadowolona, może nie do końca... ale zadowolona :-)

Rada: as denarow+XV diabeł +XVI wieża - jest możliwość ze przyjdą jakies niezbyt "czyste" propozycje, nieczyste intencje, ...uważaj na oszustow, naciagaczy

Ostrzeżenie: 3 puchary+rycek kielichow - i znowu... jakos za dużo mi tu przymilnego uśmiechania się, nagabywania, plotkowania... to ostrzeżenie z ta rada, jakos mi tak mało to szczerze i uczciwie wygląda...

Podsumowanie: 2 buław+3 bulawy - będziesz podejmowac decyzje, które daja podstawy pewności i trwalosci... będziesz trzymać się swoich zasad i czekac na cos (prace), która da ci poczucie bezpieczenstwa

Rany... może trochę przesadziłam z ta rada i ostrzeżeniem..., ale tak czuje te karty.... Patrzac na calosc, wrzesień będzie pozytywny. :-)

Aura - 3 denary - jekiegoś rodzaju praca, pewnie poszukiwanie zajęcia, może jakieś niespodziewane pieniądze się pojawią

Uczucia - paź pucharów - uczucia wyciszone, no i to skupienie się na dzieciach

Zdrowie - głupiec - nie będzie się czym przejmować, jeżeli piszesz o rozpoczęciu diety, to głupiec to pokazał

Dom - królowa mieczy - będziesz szefować, kierować, decydować

Finanse - XIX słońce - pozytywnie

Poszukiwania pracy - 9 pucharów + V papież - raczej to pierwsze, czyli zadowolenie z siedzenia w domu ;) będzie ci dobrze tak jak jest, odpoczniesz i zajmiesz się innymi sprawami oprócz pracy

Podsumowanie: 2 buław+3 bulawy - ten miesiąc zaowocuje dobrze na przyszłość, postanowienia, fundamenty

Aura - 3 denary - dokładnie, aura szukania czegoś nowego związanego z pracą

Uczucia - paź pucharów - fajne , ciepłe relacje z kims młodszym pewnie dzieci jak piszesz :)

Zdrowie - głupiec - Upadek, stłuczenie, siniaki albo jakieś dziecięce choroby

Dom - królowa mieczy - będziesz szefować w domu, wprowadzisz porządek i rygor

Finanse - XIX słońce - jakiś wzrost finansowy się szykuje :)

Poszukiwania pracy - 9 pucharów + V papież - Dla mnie 9 kielichów to pomyślna wróżba na znalezienie pracy a ostatnio jak mi papiez wychodził przy pracy to ktoś z domowników pomógł mi ja znaleźć

Rada: as denarow+XV diabeł +XVI wieża -As to zawsze szansa na coś w tym przypadku powiedziałabym, że jakas finansowa szansa, która ci sie trafi, wieża to przezwyciężanie ograniczeń, budowanie na nowo a diabeł w tym przypadku to pewnie te ograniczenia więc powiedziałabym , że będziesz miała szansę na pokonanie swoich przyzwyczajeń i ograniczeń, wykorzystaj ją :)

Ostrzeżenie: 3 puchary+rycek kielichow - Nie poświęcaj wszystkiego dla innych, pomyśl przede wszystkim o sobie :) tak to widzę

Podsumowanie: 2 buław+3 bulawy - 2 buław to taka karta gdy nie możesz zdobyć sie sama z siebie na działanie tylko czekasz na znak a 3 to nowe perspektywy, możliwości więc może tak, ze doczekasz sie tego znaku i ruszysz

Tak jakoś to widze. Powodzenia :)

• Like 1

Ceres dziękuję bardzo!

Ostrzeżenie: 3 puchary+rycek kielichow - Nie poświęcaj wszystkiego dla innych, pomyśl przede wszystkim o sobie :) tak to widzę

niestety jestem "ofiarna" i to bardzo... i to jest mój największy problem, przede wszystkim w pracy...

• 1 month later...

WERYFIKACJA

Aura - 3 denary - jestem skupiona na poszukiwaniach pracy
Faktaycznie bardzo intensywnie szukałam pracy
Uczucia - paź pucharów -
byłam skupiona na dzieciach
Dom - królowa mieczy
pełna mobilizacja:-) ustawianie dodatkowych zajęć dla dzieci itp.
Zdrowie - głupiec
miałam kłopoty też z nadciśnienie:-(
Finanse - XIX słońce
jak najbardziej okey
Poszukiwania pracy - 9 pucharów + V papież
tak jak tutaj pisaliście,dokładnie jest mi coraz lepiej w domu, stres związany z moim pracodawcą powoli odchodzi i mam coraz większe zadowolenie z bycia w domu. Ale nie było też żadnych powalających ofert, i byłam tylko na jednej rozmowie,więc baaardzo kiepsko....
Rada: as denarow+XV diabeł +XVI wieża
myślę,że to była taka rada dla mnie, aby przestać się bać i po prostu działać,więc powoli znów łapię wiatr w żagle:-)

W ostrzeżeniu nie widziałam nic szczególnego, natomiast podsumowanie myślę, że pokazało szukanie pracy i rozwijanie działalności...

Dziękuję wszystkim za interpretacje!

• Like 1