Jump to content

Egzamin


adivino

Recommended Posts

Czy zdam jutro państwowy egzamin teoretyczny na prawo jazdy?

 

król kielichów, giermek monet, sprawiedliwość + król mieczy

 

Nie wiem co lub kogo oznacza ten król kielichów. Raczej nie ma opcji żeby ktoś mi tam pomógł :icon_wink: Giermek monet to ja. Giermek monet to też nauka no i uczę się. Sprawiedliwość to karta karmy, więc to zależy ode mnie. Stawińska mówi, że giermek monet to zdany egzamin, więc przy tej sprawiedliwości to by pasowało. I król mieczy, więc chyba nawet bardzo dobrze zdany. Dobrze by było, bo już mam tego dość... :oczy:

Link to comment

Ty jesteś w kielichowym, jako dobrej myśli. Bez Mieczowego powiedziałabym, że zdasz, natomiast, nie wiem jak u Ciebie, ale u mnie Mieczowy jest raczej surowym głosem "na nie". Kojarzy mi się z jednym z tych błędów, które dyskwalifikują (stworzenie zagrożenia na drodze np zajeżdżając komuś jego pas, niezatrzymanie się przed STOPem etc). Niemniej powodzenia, może się okazać, że będziesz miał surowego, nieprzychylnego i drętwego egzaminatora, a i tak zdasz (ja swego czasu zdałam dopiero gdy taki ... mi się trafił)

Link to comment
Guest befimaka

Król kielichów mówi o korzystnych dla Ciebie okolicznościach tego egzaminu. Natomiast Giermek monet o Twojej ambicji i chęci zdania egzaminu. Jeśli chodzi o Sprawiedliwość, to ona pokazuje, że jeżeli jesteś dobrze przygotowany, to nie będzie niespodzianek i zdasz. A Król mieczy potwierdza Twoje przygotowanie i jeżeli zachowasz spokój i nie będziesz się denerwował, to egzamin masz zdany.

Link to comment

Król kielichów to Twoje oczekiwanie na zdany egzamin, bardzo chcesz i uczuciowo podchodzisz do tematu. uczucia nie zawsze i wszędzie są dobrym doradcą. Giermek denarów może mówić o egzaminie, zdobywaniu doświadczenia kolejnego. Sprawiedliwość dla mnie to ocena tego co umiesz, surowa i bezwzględna, bo egzamin teoretyczny to nie jazda, a komputer który bezdusznie ocenia Twoje błędy i pomyłki. Król mieczy hmm...silna osobowość i chłodne intelektualne podejście może Ci pomóc zdać, albo to chłodny osąd egzaminatora na sali. Powodzonka:)

Link to comment

Król kielichów to Twoje oczekiwanie na zdany egzamin, bardzo chcesz i uczuciowo podchodzisz do tematu. uczucia nie zawsze i wszędzie są dobrym doradcą. Giermek denarów może mówić o egzaminie, zdobywaniu doświadczenia kolejnego. Sprawiedliwość dla mnie to ocena tego co umiesz, surowa i bezwzględna, bo egzamin teoretyczny to nie jazda, a komputer który bezdusznie ocenia Twoje błędy i pomyłki. Król mieczy hmm...silna osobowość i chłodne intelektualne podejście może Ci pomóc zdać, albo to chłodny osąd egzaminatora na sali. Ta sprawiedliwość nie jest jednoznaczną odpowiedzią. To raczej odpowiedź kart: zdasz jak się nauczyłeś. Powodzonka:)

Link to comment

Zdałem :usmiech2_na: ale 1 punkt i bym nie zdał :oczy:

Na początku spotkałem koleżankę, której nie widziałem od kilku miesięcy, też przyszła na egzamin ;)

A co do egzaminatora, to jedynym egzaminatorem jest komputer :-)

 

Dzięki wszystkim :icon_smile:

Edited by adivino
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...