Jump to content

Przeszkoda


Halsky

Recommended Posts

Pytanie: Co przeszkadza mojej żonie w stabilnym zarobkowaniu ogólnie

 

10 buław - 3 kielichy - 4 miecze

 

Zbyt wiele od siebie oczekuje, ewentualnie zbyt wiele chce na raz zrobić - przeszkadza brak kontaktów z ludźmi - musi nabrać sił

 

Czekam na Wasze interpretacje bo może ja za wąsko to widzę.

Link to comment

10 buław rozpatrywałabym dwojaki sposób. Po pierwsze, żona może mieć za dużo obowiązków i jest już przepracowana, praca na pełen etat może jej ciążyć (10 buław to ciężka fizyczna praca). Jednakże ma poczucie obowiązku i odpowiedzialności za rodzinę lub innych pracowników i pracuje nadprogramowo, może chodzić o nadgodziny brane dobrowolnie lub po prostu prace domowe. Ale bardziej się skłaniam ku drugiej wersji, negatywnej (kolejne karty na nią wskazują). To niechęć do obowiązków, do wzięcia odpowiedzialności "na siebie", uciekanie od obowiązków. Dalej mamy 3 kielichy. Nie posiada natchnienia, praca którą mogła by wykonywać nie motywuje ją do jakichkolwiek starań: poranne wstanie, angaż w projekt, zarobki itp. Karta 3 kielichy może też mówić o błogim lenistwie, które prawdopodobnie uwielbia, bo kolejna karta to też karta odpoczynku - 4 miecze. Może moja interpretacja jest surową i błędną oceną. Ale wydawać by się mogło po tych kartach, że żonie jest dobrze tak jak jest i nic nie chce zmieniać - z sumy XVII Gwiazda. To osoba wolna, spełniona i szczęśliwa.

Link to comment

No właśnie w tym problem, że żona "łapie" się każdej pracy, ale uważam, że jest to "coś" z czym jest problem. Miała kilka razy fajna pracę i wszytsko zapowiadało się dobrze, aż tu nagła zmiana o 360 stopni. Nie rozumiem tego.

Link to comment
Guest befimaka

Twoja żona ma za dużo obowiązków, z którymi nie daje sobie rady (10 buław). Poza tym przecenia swoje siły (3 kielichów), bo chciałaby się wykazać, a pewnie jest bardzo zmęczona. Może czuje presję otoczenia, że "musi", a ona wolałaby mieć uczucie, że to są tylko jej decyzje? 4 mieczy pokazuje, że potrzebny jest jej wypoczynek i nabranie dystansu, a wtedy jest szansa, że zacznie realnie oceniać swoje możliwości i już nie będzie brała na siebie obowiązków ponad miarę.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...