Jump to content

Diabeł, domy, klucze, konkurs, śpiewanie, ból


el_massarro
 Share

Recommended Posts

Witam wszystkich serdecznie.

 

W moim dzisiejszym śnie przechadzałem się z moją dziewczyną i nieznanymi ludźmi (było ich dosyć sporo) przez jakieś pole. Znaleźliśmy na nim 4 opuszczone domy. Nie były to ruiny, ale widać było, że nikt w nich nie mieszka. Każdy dom miał bardzo duże drzwi, pod którymi leżały po 4 klucze. Wszyscy podzielili się między te wszystkie domy na grupy. Do mojej trafiła moja dziewczyna i 1 nieznajomy. Od samego początku świeciło słońce, kiedy nagle zaczęło zachodzić i zrobiło się trochę ciemniej. Pojawił się diabeł i w tym samym momencie moja dziewczyna wbiła mi jeden z kluczy w brzuch. Diabeł powiedział mi, żebym wbił też resztę. Czułem straszny ból i chwiałem się tak jakbym był bardzo pijany. Po chwili usłyszałem, że inni ludzie z kluczami zaczęli śpiewać i zrozumiałem, że to coś w rodzaju konkursu, bo za każdym razem gdy ktoś ładnie zaśpiewał diabeł podlatywał do niego, zabierał jeden klucz i próbował otworzyć nim drzwi. Problem był w tym, że oni trzymali je w rękach, a moje klucze, diabeł musiał wyrywać. Kiedy łapał mnie za ostatni, dostałem sms-a i się obudziłem. Byłem bardzo przestraszony, a sen był tak realistyczny, że musiałem po przebudzeniu zbadać czy mój brzuch jest cały :)

 

Wczorajszy dzień był normalny, bez żadnych niespodzianek i tym podobnych, także wydaje mi się, że nie miał wpływu na sen. Generalnie dosyć często zdarzają mi się sny, które bardzo dobrze zapadają mi w pamięć. Zwykle starcza mi sennik, ale w tym wypadku symbole i ich sennikowe znaczenia nie tworzą prostej, spójnej całości, stąd też moja prośba o interpretacje.

 

Jeżeli potrzebne będą inne szczegóły, to chętnie opowiem, bo pamiętam wszystko.

 

Pozdrawiam,

Mariusz.

Link to comment
Share on other sites

Diabeł zwykle kojarzy się z czymś negatywnym czyli możliwe, że chodzi o jakieś pokusy, którym ludzie ulegają. Istotne się wydają te 4 domy i cztery klucze. Ta liczba się tu powtarza, więc może nie być bez znaczenia. Klucze pozwalające otworzyć drzwi do czegoś. Innym przychodzi to łatwo, ale dla Ciebie jest to bolesne z powodu dziewczyny i jej działania. Wygląda, że w czymś Cię ogranicza, utrudnia Ci jakieś działanie.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...