Jump to content

Widzenie aury


Recommended Posts

Witam,

 

Od jakiegoś czasu interesuje się aurą i mam pytanie do obecnych na forum użytkowników. Czy ktoś z was widzi aurę, jeśli tak to jak do tego doszedł, ćwiczeniami (jakimi?) czy ma tak od urodzenia?

 

Z góry thx.

Link to comment
Share on other sites

Guest paulinqa123

ja widuję od czasu do czasu, częściej ją wyczuwam. U siebie samej widze w lustrze, czasem w wannie podczas kąpieli. Czasami widzę u innych. Wszystko samo przyjdzie z czasem jak pozbędziesz się blokad, im wiecej będziesz o tym czytać i ćwiczyć tym szybciej.

Link to comment
Share on other sites

Jedni mają dar widzenia aury zupełnie naturalnie, bez zabiegania o to, inni widzenie aury po prostu ćwiczą. Jak się okazuje, może to być umiejętność nabyta. Kwestia wyćwiczenia. Na necie jest całkiem sporo instrukcji jak się nauczyć.

Pytanie, do czego jest Ci potrzebne widzenie aury? Jako ciekawostka? Czy jakiś głębszy cel w tym przyświeca?

pozdrawiam :-)

Link to comment
Share on other sites

Przyłączam się do pytania, czy można się tego nauczyć? Ostatnimi czasy dużo o tym czytam, ale nie ma tam raczej jednoznacznej odpowiedzi.

Edited by aslan
Link to comment
Share on other sites

Guest paulinqa123

nie tak do końca, uważam ,że trzeba odblokować najpierw czakre trzeciego oka a potem sporo ćwiczyć, fakt są osoby które posiadają tę zdolność od urodzenia.

Link to comment
Share on other sites

Witam,

 

ok, chyba trzeba wyjaśnić tutaj to i owo, sama "odblokowana czakra trzeciego oka" nic nie daje, to tak jak by się miało muskularnego bicepsa i się go nie używało, istotne jest to co jest wymagane by "odblokować" daną czakrę, spokój, relaks, medytacja i inne praktyki sprawia że ćwiczenie intuicji, oraz konsekwentnie trening widzenia aury, staje się łatwiejszy. Dodatkowo istotny jest cel w jakim chce się trenować widzenie aury, samo "odblokowanie czakry trzeciego oka" daje energetyczny potencjał dalszego rozwoju, bez ukierunkowanego postępowania nic się nie osiągnie, jak to gdy malarz nie ma pomysłu co namalować, musi istnieć cel i plan które dyktują dalsze postępowanie, inaczej... wiadomo ;P

 

Pozdrawiam,

Auegamma

Link to comment
Share on other sites

Guest paulinqa123

owszem, dobre uzupełnienie.

fajnie że są osoby ktore lubią sie rozpisywać, filozofować i rozkładać wszystko na części pierwsze. Konkrety są super to fakt, ale czasem warto pozwolić innym dojść do tego samemu...

Link to comment
Share on other sites

Witam,

Jak już napisałem chodzi mi o techniki na zobaczenie aury, a nie czym ona jest, bo to wiem.

Widze ciało eteryczne i emenacje energii chyba od zawsze, ale zobaczenie całej aury łatwo mi nie przychodzi.

Przerobiłem każdą technike jaką można znaleźć w internecie i efekty jakieś są... Ale dość mizerne.

Co do 3 oka, to utożsamianie tej czakry do widzenia energii, bytów, aury itd jest błędne. Rónie dobrze można to samo mówić o czakrze podstawy.

Do czego jest mi to potrzebne? Pozwólcie, że zostawie to dla siebie. ;)

Wiem jakie są konsekwencje tego, ale biore to na własną odpowiedzialność.

Jaśli nikt nie ma odpowiedzi na moje pytanie to niech się nie wypowiada.

 

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Witam,

 

lekko egoistycznie do tego podchodzisz, ale spoko.

 

Tak trochę mi śmierdzi ta sprawa z tym poszukiwaniem metody na widzenie aury, jak to że przerobiłeś już ileś tam technik które nie dały Tobie satysfakcjonujących rezultatów, to samo z siebie sugeruje że nie masz odpowiedniego nastawienia do treningu, tak że konsekwentnie... Wszelkie rady które możesz tutaj od nas dostać są z samego początku na spalonej pozycji, więc? Szukaj sobie sam swojej ścieżki, bo rady w stylu "zajmij się odczuwaniem energii" lub "zajmij się treningiem intuicji" pewnie trafią na ścianę egoizmu zamiast na żyzny grunt zrozumienia i gotowości do zmian. W celu rozpoczęcia każdego poważnego treningu, musisz sobie uświadomić że czegoś Tobie brakuje, a poprzez trening wypełniasz tą lukę wiedzą, doświadczeniem i zrozumieniem, zdobywając to czego Tobie brakuje.

 

Pozdrawiam,

Auegamma

Link to comment
Share on other sites

Odczówaniem energii zająłem się dwa lata temu. Intuicji... W tym problem czuje aurę, moge nawet określić ituicyjnie jej kolor, choroby, sprawdzić skanem ciała subtelne, ale jej nie widze. Przerobiłem wiele technik, ale szukam urozmaicenia więc właśnie dlatego tu piszę.

Link to comment
Share on other sites

Witam,

 

widzenie aury to bajer który przydaje się tym co chcą poszpanować, odczuwanie aury wraz z intuicyjną wiedzą w jakim stanie jest aura powinno być w centrum zainteresowania osób które poważnie do tego podchodzą, tak że jeżeli odczuwasz aurę oraz intuicyjnie jesteś w stanie zinterpretować jej stan to jak dla mnie temat zamknięty, osiągnąłeś efektywny cel zanim osiągnąłeś swój cel-zachciankę.

 

Pozdrawiam,

Auegamma

 

P.S. jak bym był zmuszony do zasugerowania czegoś, zasugerował bym kolekcję ESP: RV, AP czy jasnowidzenie.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...