Jump to content

Jesień (ZWERYFIKOWANY)

Guest Bethany

Recommended Posts

Guest Bethany

Jak minie?

Rydwan Cesarzowa 8 Kielichów 4 Monet

Może gdzieś wyjadę, tam gdzie już byłam. Samopoczucie powinno być w miarę dobre.Będę energiczna i kobieca. Mogę zamknąć za sobą trudny, emocjonalny etap w tych 8 Kielichach. Ogólnie zamyka 4 Monety, to mi się ze stabilnością kojarzy. Finansowo powinno być dobrze.

O mnie : W długoletnim związku, staramy się o dziecko. Pracuję.

Edited by Bethany
Dopisek ;)
Guest Bethany

Jeszcze mi się wydaje, że karty mogą pokazywać remont. Zastanawiam się, czy zabrać się za odnowienie pokoju po Babci. Nie mam za bardzo jednak na niego pomysłu.

a ja sobie pomyślałam, że może w ciąży będziesz...

niespodziewanie zaskoczysz, ale się okaże, że musisz zostać w domu, aby donosić...

tak jakoś mi się one układają...

ale Twoja interpretacja też jest dobra:-)))

A jeszcze zanim przeczytałam, że w długoletnim związku staracie się o dziecko, to właśnie pomyślałam, że będziecie się starać:-) Karty moim zdaniem tę sytuację pokazują. A 4 denarów na końcu mówi o stabilizacji, bezpieczeństwie ale może też być wskazówką żeby zająć się swoim zdrowiem. Więcej się ruszać, zmienić dietę, może odwiedzić lekarzy bo starania o dziecko mogą odnieść sukces jeśli bardziej o siebie zadbasz:-)

• 3 months later...
Guest Bethany

Weryfikacja !

Co prawda jesień jeszcze trwa, no ale zima już prawie :P

Ogólnie wzięłam się za siebie, zmieniłam fryzurę ( Cesarzowa). Wróciłam do ćwiczeń i biegania ( Rydwan, 8 Kielichów). Początek listopada jeszcze był trochę ciężki emocjonalnie ( 8 Kielichów), bo Wszystkich Świętych i urodziny Mamy. Karty mogły też pokazać mój wyjazd do mojej bioterapeutki - Cesarzowa, Rydwan.

W domu i pod względem finansowym - stabilnie i bez większych zmian ( 4 Monety).

Jeszcze raz dziękuję wszystkim ! :).

• 3 weeks later...