Jump to content

dom i schody


uncredible
 Share

Recommended Posts

witam ,na początku pozdrowienia dla wszystkich forumowiczów dawno mnie tu nie było. Chcialam prosić o interpretacje pewnych snów. Ostatnio bardzo często śni mi się dom ale obcy tyle że mam wrażenie że ma być mój. Wszystko zaczęło się od snu w którym ja dzieci i mąż zgubiliśmy się w lesie. Po pewnym czasie znaleźliśmy chatę, pustą straszny był tam bałagan i nie było światla. Martwiłam się o dzieci wszędzie były pajęczyny i kurz. Kolejny sen o domu w którym jest zamknięty pokój boję się go otworzyć bo wiem że tam jest coś złego. I ten powtarza się najczęściej. W tym domu jest wiele pięknych pokoi i korytarzy ale jest też ten straszny , właściwie to jest całe piętro puste a na nim ten pokój. Od 2 dni śni mi się mąż a on śni mi się bardzo rzadko :( i wszystko w tym domu jest porozrzucane , a dzisiaj widziałam schody brudne, jakby w pleśni mąż przecierał ręką te schody i powiedział że są do naprawy. A potem dodał że sama będę paliła w piecu bo jego na to nie stać.Ratunku!!!

Link to comment
Share on other sites

Dom we śnie może obrazować twój stan emocjonalny i rodzinę. Zagubienie w lesie czyli jakieś trudności na Waszej drodze. W końcu trafiacie do chatki czyli schronienie, miejsce dające pewne poczucie bezpieczeństwa, przystani, ale wymaga to wiele pracy by uprzątnąć bałagan i oświetlić ją czymś. Kurz, pajęczyny. Może coś w Waszej rodzinie jest zaniedbane, lub ulega czyimś machinacjom. Dom z zamkniętym strasznym pokojem może wskazywać na jakieś niepokoje o stabilność Waszej sytuacji. Może któreś z Was ma coś do ukrycia lub robi takie wrażenie. Boisz się, że gdy pokój zostanie otwarty czyli coś wyjdzie na jaw zagrozi bezpieczeństwu Waszej rodziny. Pojawią się napięcia, kłótnie. Ostatni sen może sugerować, że powinniście popracować nad czymś, co się zaczyna psuć w Waszym domu. On zajmie się schodami czyli jakimiś aspiracjami czy stroną materialną, ale Ty musisz przyjąć rolę kobiety i gospodyni. Podgrzewać uczucia i pilnować ciepła rodzinnego czyli to palenie w piecu.

Link to comment
Share on other sites

bardzo Ci dziękuję za podpowiedź. W sumie to faktycznie trochę nam się psuje w małżeństwie , niby nic a jednak...Chyba zapomniałam trochę o roli żony a on o roli męża

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...