Jump to content

Akademik

Guest anhana
 Share

Recommended Posts

Guest anhana

Hej. Jak co roku podobne pytanko, tylko, że w tym roku bardzo, bardzo mi zależy na tym żeby dostać miejsce, a już kilkukrotnie dostałam odmowę.

Zadałam pytanko: Czy w tym roku akademickim 2015/2016 dostanę miejsce w akademiku Z ? As kier 10 karo Walet karo

Wygląda na to, że tak.

Jak sądzicie? Zachęcam do wyciągnięcia swoich kart, bo moje mogą być nieobiektywne, skoro mi na tym zależy :)

Weryfikacja jak tylko dostane odpowiedź, czyli najpóźniej w polowie września !

Guest aksasyena

Dla mnie to wyglada za slabo.

Piszesz, ze bardzo Ci zalezy...

"Tak" w odpowiedzi powinno byc

"hura-tak", a tu tego nie ma.

Ale co tam karty!

;-)

Super pokoju Ci zycze!!!

:-)

• 2 weeks later...
  • Administrator

Anhana, karty które wyciągnęłaś są na tak. Wiec jeśli "nie" to znaczy, że rzeczywiście Twoje emocje wniknęły w karty albo że trzeba jeszcze negocjować, rozmawiać, odwoływać się, nie odpuszczać, bo jest szansa, że miejsce jeszcze się znajdzie.

• Administrator

A tak na marginesie: to kto w takim razie kwalifikuje się, by dostać miejsce w akademiku, jakie są kryteria, nie spełniasz ich czy jak? Nie można się odwoływać od decyzji?

Za moich czasów było tak, że czasami niespodziewanie zwalniało się miejsce w akademiku, bo ktoś z jakichś tam powodów zrezygnował, ale trzeba było trzymać rękę na pulsie, mieć wtyki, oczy i uszy wszędzie, żeby wyczaić ten moment i wskoczyć na to miejsce. Czy teraz też byłaby taka możliwość?

Spełniam kryteria, tylko jest dużo chętnych, a mało miejsc. Dodatkowo ja chcę do konkretnego akademika więc automatycznie pula się zmniejsza. Jest jeszcze szansa na początku października, jeżeli ktoś zrezygnuje, tylko wtedy , musiałabym odpowiednio wcześnie ustawić się w kolejce, o której krążą legendy :P

• Administrator

Anhana, kurde, na co więc czekasz? Ustawiaj się w tej kolejce i czatuj! Karty nadal są sprzyjające i może się okazać, że nie były jedynie Twoimi emocjami :rolleyes: Trzymam kciuki!

Widzę, że nic się nie zmieniło od czasów mej zamierzchłej młodości :zeby_na:

• 2 weeks later...

Nie ma czego żałować, to tylko akademiec ;)

_________________________________________________________________________________________________________________

Zbyt silne dążenie do natychmiastowego osiągnięcia celu najczęściej daje przeciwne rezultaty - Richard Webster SPAM

Edited by Ismer
Spam. post bez związku z tematem.