Skocz do zawartości

Świeczki z wosku pszczelego


Tavia

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! :)

Sprzedaję ręcznie robione świeczki z wosku pszczelego w różnych pastelowych kolorach:

 

Naturalne, pomarańczowe, czerwone, zielone, niebieskie, fioletowe, czarne.

 

W kształtach:

 

Normalny tealight, duży (6cm.śr) tealight, mini muffinka, duża muffinka, mini słoiczki z kokardkami.

 

Koszt zależny od kształtu:

 

NT-50gr DT-2zł MM-1zł DM-2,50zł MS-3zł

 

Należy również doliczyć koszty przesyłki pocztą polską

 

10394786_swieczki-z-wosku-pszczelego.jpg

 

Więcej zdjęć mogę przesłać na maila :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj :)

Zależy jaki kształt i ilość :) Myślę, że w ciągu 3 dni bym się wyrobiła na poziomie ok 20szt z jednego kształtu. Koszt przesyłki również zależny od ilości :) Słoiczki oczywiście poszły by w dobrze zabezpieczonym pudełku, natomiast reszta w kopercie bąbelkowej listem poleconym. Listem tak max do 7-8zł by wyszło a słoiczki to inna sprawa (raczej paczka albo kurier) :) do 15zł

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Okej, zdecydowałam się i chciałabym zamówić u ciebie te tealighty, po kilka każdego koloru. Zależałoby mi na 10 sztukach czarnych, 5 fioletowych, 5 niebieskich, 5 zielonych. Chciałabym też zamówić 2 słoiczki czarne i 2 fioletowe plus 2 muffinki duże fioletowe. Podliczyłabyś to razem z kosztami wysyłki? W jakim czasie udałoby ci się to wykonać?

Pozdrawiam cieplutko :serce:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ojej, a jak muszą muszą cudownie pachnieć ;)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

___________________________________________________________________________________________

Zbyt silne dążenie do natychmiastowego osiągnięcia celu najczęściej daje przeciwne rezultaty - Richard Webster SPAM

Edytowane przez Ismer
SPAM.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 4 miesiące temu...

Fajne te swieczki :)

czy moglabys zamiescic zdjecia roznych wymiarow swieczek albo podac dokladne wymiary bo te skroty literowe niestety nic mi nie mwia..

Pozdrawiam cieplutko :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...