Jump to content

Świeczki z wosku pszczelego

Tavia
 Share

Recommended Posts

Witam! :)

Sprzedaję ręcznie robione świeczki z wosku pszczelego w różnych pastelowych kolorach:

Naturalne, pomarańczowe, czerwone, zielone, niebieskie, fioletowe, czarne.

W kształtach:

Normalny tealight, duży (6cm.śr) tealight, mini muffinka, duża muffinka, mini słoiczki z kokardkami.

Koszt zależny od kształtu:

NT-50gr DT-2zł MM-1zł DM-2,50zł MS-3zł

Należy również doliczyć koszty przesyłki pocztą polską

10394786_swieczki-z-wosku-pszczelego.jpg

Więcej zdjęć mogę przesłać na maila :)

Witaj :)

Zależy jaki kształt i ilość :) Myślę, że w ciągu 3 dni bym się wyrobiła na poziomie ok 20szt z jednego kształtu. Koszt przesyłki również zależny od ilości :) Słoiczki oczywiście poszły by w dobrze zabezpieczonym pudełku, natomiast reszta w kopercie bąbelkowej listem poleconym. Listem tak max do 7-8zł by wyszło a słoiczki to inna sprawa (raczej paczka albo kurier) :) do 15zł

Pozdrawiam!

• 4 weeks later...

Okej, zdecydowałam się i chciałabym zamówić u ciebie te tealighty, po kilka każdego koloru. Zależałoby mi na 10 sztukach czarnych, 5 fioletowych, 5 niebieskich, 5 zielonych. Chciałabym też zamówić 2 słoiczki czarne i 2 fioletowe plus 2 muffinki duże fioletowe. Podliczyłabyś to razem z kosztami wysyłki? W jakim czasie udałoby ci się to wykonać?

Pozdrawiam cieplutko :serce:

• 2 weeks later...

Ojej, a jak muszą muszą cudownie pachnieć ;)

___________________________________________________________________________________________

Zbyt silne dążenie do natychmiastowego osiągnięcia celu najczęściej daje przeciwne rezultaty - Richard Webster SPAM

Edited by Ismer
SPAM.

• 2 weeks later...
  • 4 months later...

Fajne te swieczki :)

czy moglabys zamiescic zdjecia roznych wymiarow swieczek albo podac dokladne wymiary bo te skroty literowe niestety nic mi nie mwia..

Pozdrawiam cieplutko :)

• 3 months later...

Dla zainteresowanych świeczkami z wosku pszczelego proszone są o priv :) Postaram się regularnie odpowiadać na pytania.

Pozdrawiam!