Jump to content

Jak pójdzie obrona pracy magisterskiej i czy po niej mam szansę na dobrą pracę?

WróżkaZębuszka
 Share

Recommended Posts

Ja w temacie, oto, co odpowiedziały karty:

As trefl - Walet Karo - Król Pik

Dama Karo - Król trefl

Król karo

As trefl to dla mnie symbol pokonywania przeciwności i sygnał do nabrania rozpędu w życiu, więc dobra wróżba, zarówno dla obrony (pokonanie przeciwności), jak i tego, co po niej (rozpęd w życiu). Z tego, co widzę, mam ogromne wsparcie :D . Widzę tu mojego partnera - Króla trefl, jego synka - Walet karo, oraz mnie i mojego tatę - Dama z Królem karo, jako ojciec z córką. Potężna energia męskich postaci otacza jedyną Damę w tym towarzystwie - wychodzi na to, że mnie :D . Myślę też, że układ Króla trefl z Damą karo można odczytać jako szatyna i blondynkę w średnim wieku, co mogłoby symbolizować moją promotorkę i recenzenta, czyli niechybnie sygnał, że karty pojęły moje pytanie. Wydaje mi się, że to wróżba, która pozwoli mi na bezbolesnego magistra i dobry start w dorosłość, co sądzicie?

Każda pomoc mile widziana!

Guest anhana

Znowu dwa pytanka... Przygotowujesz się, zgłębiasz wiedzę, (as trefl) już jesteś dobrze przygotowana, (dama karo to inteligentna babka) i dobrze ci pojdzie :P Jaki to kierunek ? coś humanistycznego czy medycznego ? Za bardzo nie ogarniam tych króli

Jak pójdzie obrona pracy magisterskiej i czy po niej mam szansę na dobrą pracę?

As trefl - Walet Karo - Król Pik

Dama Karo - Król trefl

Król karo

Huhu jak dla mnie bardzo pozytywne karty - Twojej kreatywności, która spodoba się w szerszym gronie wykładowców. Ładnie wybrniesz z trudnych pytań. Dobra ocena wg mnie gwarantowana ;)

Ogólnie karty wskazują na sukces wg mnie a sam Król Karo na końcu na dobrą pracę czy fajne początki :)

Powodzenia :D

Jaki to kierunek ? coś humanistycznego czy medycznego ? Za bardzo nie ogarniam tych króli

Pani Biotechnolog :D

Podziękował, dziewczyny! Mam nadzieję, że będzie tak, jak nam się tu wszystkim wydaje :D