Jump to content

Pytanie o dom

Guest Gwiazdka7

Recommended Posts

Guest Gwiazdka7

Sytuacja jest taka ze ciocia ma juz swoje lata i nie wie komu ma przepisac dom zapytałam wiec kart

Co sie stanie gdy ciocia przepisze dom córce ?

Sąd ostateczny

Papiezyca

wieza

Co sie stanie gdy ciocia przepisze dom synowi?

Umiar

Słońce

Cesarz

Według mnie lepiej aby przepisała synowi bedzie Panem w tym domu i bedzie go dobrze prowadził a córka moze go doprowadzic do ruiny mimo ze poczatkowo moze zapowiadac sie dobrze.

Widać jak na dłoni że lepiej aby przepisała dom synowi. Umiarkowanie, Słońce + Cesarz to na tyle dobra kombinacja, że naprawdę ciężko o lepszą. Natomiast w przypadku córki katastrofa jest nieunikniona (wieża), prawdopodobnie osoba ta ukaże się z innej, nieznanej dotychczas, złej strony.

Porównując karty, syn wypada lepiej. Bardzo dobrze zaopiekuje się domem oraz ogrodem. Dom przetrwa pokolenia. Natomiast jeżeli chodzi o córkę (a myślę, że to jej przpisze), karty nie są złe. Sama karta wieży symbolizuje dom, który odremonetuje, sprzeda lub zburzy i postawi nowy. Patrząc ogólnie dojdą do porozumienia (umiarkowanie). Czy to możliwe, aby na tej działce powstał drugi dom? I tu moja ciekawość, pod jakim numerem jest dom?

Cześć Gwiazdka7 :).

Z pierwszego z rozkładów wynika,że dom zostanie przepisany córce.

Sąd od razu to potwierdza oraz Wieża.To tak,jakby z przeznaczenia ten dom miał być dla niej i jest już to przesądzone.Sama ciotka chyba tez o tym w duchu już zdecydowała,tylko jeszcze głośno o tym nie mówi,gdyż to jeszcze sytuacja "zakulisowa".

Wieża informuje o tym,że będzie należał do córki, gdyż Wieża oznacza też dom,miejsce zamieszkania.

Z sumowania HB wychodzi Gwiazda.Odnosi się wrażenie,że ciotka ma większe zaufanie do córki.Ponad to,widać tu bardzo dobre perspektywy na przyszłość.Być może córka nawet coś fajnego z tym domem zrobi,może odnowi gustownie i zadba o niego wprowadzając powiew świeżości...i nastąpi jakaś zmiana.

Czas pokaże.

Pozdrawiam :).

Patrząc na te karty jestem za córką, dlaczego? Widać, że dom powstanie z ruiny, córka sprawi, że miejsce będzie magiczne. Syn włoży w niego mało pracy Cesarz jest bierny i patrzy w inną stronę, choć słonko mówi, że ciepło i miło było by za jego rządów w tym domu.

Przepisze dom corce, karty pokazuja , ze to lepsze rozwiazanie.Faktycznie corka lepiej nim bedzie zarzadzac.W wiezy dopatrywalabym sie remontu, odnowy.Moim zdaniem zadba dobrze o ten spadek, jesli ona go dostanie.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...