Jump to content

Oczekiwania w związku z relacją. ..

martina78

Recommended Posts

Witam...proszę o pomoc w interpretacji. ..chodzi o znajomość, która trwa już 9 miesięcy między mną a pewnym panem. Obydwoje w związkach...nieliczne bardzo spotkania ze względu na dzieląc odległość i ciągły kontakt telefoniczny. ..pisany bądź dzwoniony. ..na pytanie czego pan oczekuje w dalszym ciagu w związku z tą relacja wyciągnęłam cesarzowa, śmierć i króla buław. Ja przyznam , że zupełnie nie mogę tego ugryźć. ..

Cesarzowa..czyli powiedziałabym ze on oczekuje zmiany z mojej strony..ale jak ma się tutaj ten krol buław do tego? I jakiej zmiany....zupełnie zglupialam ...jeżeli chodzi o kładzenie sobie kart na relacje z tym panem...pomocy. ..

Guest aksasyena

Pan "zaplatal sie" w przyjemna, choc klopotliwa relacje

i oczekuje jakiegos "rozplatania", ale sam nie wie,

co z tym dalej zrobic.

Mysle, ze chetnie zda sie w tej kwestii na Ciebie.

Ale uwaga!

Rozstanie jest rowniez opcja dla niego satysfakcjonujaca.

Dziękuję za pomoc...tez mi coś takiego chodziło po głowie. ..myślałam nawet, że on chciałby to nadal ciągnąć ale na jego warunkach...hmmm...on nie chce chyba za bardzo zbliżać się emocjonalnie. ..ten krol buław to taki trochę raczej pan nastawiony na sex ...a cesarzowa mogłaby się uczuciowe zaangazowac...

• 1 month later...

Regulamin znam...sorry za naruszenie, ale moge zweryfikowac po czasie...a wiec oczekiwania te dotyczyly zmiany mojego nastawienia...a mianowicie ja jako cesarzowa nie traktujaca tej relacji powaznie, a tylko jako romansu na odleglosc a wlasciwie z doskoku...nie angazowanie sie....

Guest Euterpe
Regulamin znam...sorry za naruszenie, ale moge zweryfikowac po czasie...a wiec oczekiwania te dotyczyly zmiany mojego nastawienia...a mianowicie ja jako cesarzowa nie traktujaca tej relacji powaznie, a tylko jako romansu na odleglosc a wlasciwie z doskoku...nie angazowanie sie....

tak Ci powiedziano?

w tym dziale cudzych zamiarów nie zinterpretujesz.

zamykam.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...