Jump to content

Sen, w którym jestem oceniana


**Inka**

Recommended Posts

Śniło mi się, że jestem w byłym pokoju mojego brata (już teraz tam nie mieszka) razem z nim, moją matką i siostrą. Rozmawialiśmy przez jakiś czas, po czym doszło do kłótni między nami. Zostałam osądzona przez nich o to, że jestem nie taka jaka chcieliby, abym była. Przy czym ich obserwacje były nietrafne i krzywdzące . Czułam niesprawiedliwość.

Niewiem czy ten sen ma jakieś większe znaczenie, ale wywarł na mnie wielkie wrażenie. Jeśli znajdzie się jakaś miła osóbka, która go zinterpretuje będę bardzo wdzięczna.

 

Pozdrawiam ciepło, E.

Link to comment
Share on other sites

Bardzo czesto sni nam sie to co myslimy w podswiadomosci... moze podswiadomie boisz sie, ze sa zawiedzeni, ze jestes taka, a nie inna? A moze ostatnio ich w jakis sposob zawiodlas i stad ten sen?

Link to comment
Share on other sites

Oni mi niczego nie mówią, mogę się tylko domyślać. Być może to ze świadomości. ymyślałam, że to ma głębszy sens. tym bardziej, że nie dręczyły mnie takie myśli.

Link to comment
Share on other sites

Nasza podswiadomosc dziala niezaleznie od naszej woli i nie mamy na nia wplywu. To po prostu jest to co spychamy w najciemniejsze zakamarki naszego serca, aby o tym zapomniec... ale to zepchniete "cos" jednak dalej w nas jest... nie zapominajmy o tym.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...