Jump to content

Pozytywne i negatywne znaczenia Run


dizel1988
 Share

Recommended Posts

Witajcie.

Zakupiłem sobie niedawno Runy autorstwa Pana Roberta Lichodziejewskiego. Runy generalnie są super, przeczytałem sobie książeczkę dołączoną do zestawu i chciałbym zacząć swoją przygodę z Runami. Mam jednak do Was pewne pytanie. W jaki sposób interpretujemy że dana Runa niesie ze sobą przesłanie negatywne a jaka pozytywne? Czytam sobie trochę i jedni piszą że jeśli Runa jest w pozycji odwróconej to ma negatywne znaczenie a jeśli w prostej to pozytywne. Ale mnóstwo osób w ogóle nie stosuje Run w pozycji odwróconej i jak w taki sposób zinterpretować daną Runę czy jest pozytywna czy negatywna? Liczę na Waszą pomoc i wskazówki.

 

Pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

Guest befimaka

Transformacja ma rację. Gdy zapoznasz się bliżej z runami, to zobaczysz jak bardzo na znaczenie run wpływają runy stojące obok. I ta sama runa w innym "towarzystwie" nabiera innego znaczenia. Jeżeli jest to rozkład na dane pytanie, to rodzaj pytania również wpływa na to, jak odczytujesz znaczenie danej runy. I wtedy nawet jedna runa niesie inne przesłanie.

To trochę jakbyś obserwował drzewo. To samo drzewo o innej porze dnia i w innym oświetleniu wygląda zupełnie inaczej. Nie mówiąc o tym, że gdy jest zmierzch lub noc, i nie ma już słońca, to drzewo staje się zupełnie inne. A przecież jest to ciągle to samo drzewo. I z runami jest tak samo. :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...