Jump to content

Mężczyzna, randka, martwe koty z twarzami.


1819
 Share

Recommended Posts

Cześć. Proszę o pomocy przy interpretacji. Odczuwałam te sny bardzo realistycznie.

 

W domu letnim zauważyłam, że ktoś codziennie bardzo rano podchodzi do skraju naszej działki, obserwuje i przeciąga się. Mężczyzna z ciemnymi włosami do ramion. Zainteresował mnie już z daleka. Jednego dnia zauważył, że go obserwuję. Schowałam się do domu. Robiłam sobie jedzenie. Mama leżała jeszcze w łóżku. W kuchni brakowało zmywarki i z kraniku kapała woda. Na podłodze było już sporo wylane. Zauważyłam przez okno, że mężczyzna zmierza w naszą stronę. Szybko sprawdzałam czy oka są pozamykane ale nie mogłam znaleźć kluczy od drzwi, zostały otwarte. Chłopak idzie dalej i staje trzy metry od domu. Dzwoni przez telefon.

Nie widziałam tej rozmowy ale zgodziłam się z nim spotkać. Nie mogę sobie przypomnieć imienia i nazwiska. Poświęcone im były dłuższe chwile ale były skomplikowane. Imię jakby rosyjskie, długie i dziwne. Nazwisko polskie ale też długie. Inicjały G.W. Ranka odbyła się w domu, może w tym samym czasie. Śmialiśmy się, jedliśmy coś. Mówił, że kiedyś zamieścił coś na fb mojej znajomej. Chciałam go czym prędzej wygooglać. W pewnym momencie dostałam kataru, którego nie mogłam ukryć. Poszłam do łazienki oczyścić nos. Wydobyło się z niego mnóstwo przeźroczystej, czystej ale gęstej wydzieliny. Spłukałam ją w toalecie i wróciłam do kolegi. Nie pamiętam dokładnie tej randki. Trochę się krępowałam, a trochę się go obawiałam. Było coś w nim niepokojącego, szalonego. Jednocześnie w powietrzu unosiła się obietnica czegoś niesamowitego. Był intrygujący. Wyglądał jednak spokojnie, dosyć dojrzale i był kulturalny.

 

Następne obrazy były już przesunięte w czasie do przodu. Niby ja, ale inaczej wyglądałam i obserwowałam wydarzenia z perspektywy trzeciej osoby. Najpierw ten sam mężczyzna leżał w łóżku z dziewczyną oraz innym chłopakiem. Dziewczyna nie była z czegoś zadowolona. Potem szli przez miasteczko uniwersyteckie. Tu bardziej się nią czułam. Był wieczór, dużo rozbawionych ludzi. Potem szłam sama szukając go. Zauważyłam, że sprzedaje narkotyki i prowadzi do niego długa kolejka. Wkurzyłam się lub zawiodłam i odeszłam słysząc w tle dźwięk syreny policyjnej.

 

W następnej scenie już zupełnie się od niej odcięłam obserwując z boku. Była chyba na posterunku policji żeby zobaczyć chłopaka. Była niegrzeczna i wyniosła. Miała na sobie piękną sukienkę. Powiedziała coś w stylu “Skąd wezmę takie rzeczy jeśli nie on”.

 

 

II część.

 

To już inny sen, następny. Byłam moim pokoju, obudziłam się. Na parapecie siedziały dwa piękne koty z długą biszkoptową sierścią. Nie nasze, zabłąkane koty ja te, którymi czasem się zajmowaliśmy (kilka, to żadna działalność). Podeszłam do nich. Okazało się, że są tam jeszcze trzy kocięta. Nie wiedziałam skąd się wzięło to towarzystwo. Kręciłam się żeby coś im zorganizować. Kotki był: turkusowy, granatowy i biszkoptowy. Miały z tydzień. Zauważyłam jeszcze jednego dorosłego kota takiego jak poprzednie i kolejne kocięta, nawet z 10. Były różnej wielkości. Niektóre po kilka centymetrów i prawie bez sierści. Te najmniejsze miały jakby ludzkie twarze. Zauważyłam, że są zimne, trochę przyschły do podłoża. Myślałam o tym że będą piękne. Żaden z dorosłych kotów nie chciał się do nich przyznać. Postanowiłam zanieść ocalałe kotki innej naszej kotce, którą ostatnio przygarnęliśmy z maleństwem (w rzeczywistości). W tym momencie usłyszałam, że babcia wchodzi po schodach i mówi coś do mnie. O coś pytała, szukała. Ja schowałam śniadanie pod łóżko.

 

Najbardziej intrygujący był jednak ten mężczyzna. Nadal czuję niepokój gdy przypominam sobie jak zbliżał się do naszego domu.

Edited by 1819
Link to comment
Share on other sites

Letni dom czyli miejsce, gdzie spędza się wakacje, przejściowe, nie stałe. Może tak samo niestała jest znajomość z tym mężczyzną. Ktoś wkracza w twoje życie po dłuższej obserwacji i oceny twojej osoby. Nie budzi on do końca twojego zaufania, ale pozwalasz na to z powodu małej zdolności oporu (brak kluczy). Zatkany nos może sugerować, że masz czegoś po dziurki w nosie. Sen pokazuje dalej, że osoba której ulegasz i angażujesz się w znajomość nie jest tego warta. Prowadzi bujne i dość oryginalne życie erotyczne jak i działalność przestępczą. Ta kobieta ze snu może być aspektem Ciebie niezadowolonym z obrotu spraw, lub kolejną zdobyczą tego mężczyzny.

 

Co do kotów w moim doświadczeniu często obrazują fałszywe osoby, chociaż mogą być też obrazem kogoś kto chodzi własnymi drogami. Może tutaj chodzi o jakieś sprawy wymagające pilnego zajęcia się nimi, zaopiekowania i pielęgnacji, a staną się wspaniałe.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...