Jump to content

ucieczka, chuligani, kobiety w basenie


WerkaDe
 Share

Recommended Posts

Hej! Śniło mi się, że szłam po swoim rodzinnym mieście po takiej nieciekawej dzielnicy. Była zimna noc. Zewsząd widziałam grupy podejrzanie wyglądających dresiarzy i chuliganów. Trochę się bałam, ale pomyślałam, że nic mi nie zrobią, bo jestem dziewczyną. Po chwili zobaczyłam jak ci dresiarze zaczynają otaczać mnie z każdego zaułku. Niespodziewanie na drogę wyskoczył mi taki zwykły chłopak i szepnął na ucho, że musimy uciekać. Gdy zaczeliśmy biec, zauważyłam, że on jest ode mnie szybszy. Jednak złapał mnie za rękę i krzyknął"szybciej, uciekajmy!" i dzięki temu dałam radę dotrzymać mu kroku. Poczułam się wtedy tak fajnie, że mogę szybciej biec dzięki niemu, a jednocześnie byłam pod wrażeniem jego bohaterstwa. Później trafiliśmy do czyjegoś domu z basenem. Mieszkały tam 3 kobiety - matka z córką i młoda kobieta o imieniu Alicja. Prowadziły hodowlę jaskółek. Pewnego dnia ktoś zabił wszystkie ptaki, a one wpadły w wielką rozpacz. Widziałam jak wszystkie trzy(dwie blondynki, a Alicja brunetka) leżą w basenie bardzo przygnębione. Wszytskie były bardzo piękne, miały zwiewne krótkie sukienki, długie włosy i smukłe nogi. Ja i chłopak, który mnie uratował siedzieliśmy później przy basenie w ciemną noc i rozmawialiśmy. Powiedziałam mu, że nie sądziłam, że ci dresiarze będą chcieli mnie zaatakować. On odpowiedział "żartujesz? przecież czaili się na ciebie od dłuższego czasu! Nie dowierzałam mu. Po chwili drzwi się otworzyły i stanęła w nich najstarsza z trzech kobiet. Była okropnie smutna i zła, w rękach trzymała świecę i kazała nam wyjść. Posłusznie opuściliśmy pomieszczenie z basenem. Co taki sen oznacza? Z góry dziękuję za int. ;)

Link to comment
Share on other sites

Hej!

 

To nieprzyjazne otoczenie, a później napaść na Ciebie symbolizuje obawy, niepokój, może też nawiązywać do obecnej sytuacji w której się znajdujesz.

 

Chłopak ratuje Cię z opresji, jak w komedii romantycznej ;) Może on symbolizować realną osobę, ale raczej jest po prostu wizją zmiany na lepsze, uniknięcia kłopotów i trudności.

 

Ptaki generalnie wiążą się z marzeniami z niezależnością i swobodą.

Jaskółki zwiastują wiosnę, a więc lepsze jutro. Symbolizują szczęście i miłość. To wszystko jest następstwem poprzednich wydarzeń. Trzy kobiety to rodzinna atmosfera, miłe otoczenie. Można je również porównać do twarzy wiccańskiej Bogini, a także do kobiecości ogółem. Od momentu ucieczki jest to kontynuacja tej samej wizji: Jesteś wolna, szczęśliwa, jesteś sobą.

 

Śmierć jaskółek jest jak dla mnie bardzo poruszającą częścią tego snu. W tym momencie ktoś - czynnik niezależny od ciebie - niszczy tą całą idyllę. Ten zwrot akcji sprawia że podświadomie wracasz do stanu niepokoju, od którego rozpoczął się sen, jednak spoglądasz na niego z innej perspektywy. Chłopak, ponowne jako osoba lub bagaż twoich doświadczeń, sprawia że patrzysz na wszystko inaczej.

Ciemna noc, generalnie mrok wiąże się z tym co ukryte, z wewnętrznymi przeżyciami i podświadomością.

 

Świeca była zapalona czy nie? Wyglądała na wcześniej używaną?

 

Generalnie musisz to wszystko odnieść do swojej obecnej sytuacji. Możliwe że spotkasz miłość, która, jak to w życiu bywa, prędko się skończy. Możliwe że jakaś inna sfera twojego życia ulegnie poprawie, abyś mogła wrócić do punktu wyjścia bogatsza o nowe doświadczenia. Świeca może być tu symbolem wiedzy.

Link to comment
Share on other sites

Podążasz przez zimną noc czyli czas niepokoju, niekorzystny, ale nie zdajesz sobie sprawy z zagrożeń otaczających Cię, albo ich nie dostrzegasz, ignorujesz przekonana, że nic Ci się nie może stać. Ten chłopak przychodzi z pomocą. Uświadamia Ci prawdę i popycha do działania, ucieczki równocześnie motywując Cię. Te kobiety również żyją w sielance z dala od brutalnego świata i wyrwanie ich z tego stanu powoduje zupełne załamanie. Nie umieją sobie poradzić z sytuacją.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...